reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

cześć laski.

nie mam weny zupełnie na pisanie, wiecznie mi niedobrze i wiecznie jestem głodna.

byłam na drugiej wizycie, serducho ślicznie bije, a Okruch ma 2 cm :-) widać było główkę, zarys ciałka, rączki, jak na naszych suwaczkach :-) foto mam, wrzucę później. kolejna wizyta 16 lutego, będziemy mierzyć przezierność karku.

w pracy jeszcze nic nie powiedziałam, ale jestem spokojna odkąd poczytałam w necie, że prawo chroni mnie od pierwszego dnia ciąży, nie mogą mnie zwolnić.

witam wszystkie nowe mamusie! dziewczynki, razem do września się pokulamy, zobaczycie.
nie stresować mi się tu, tak jak Renifer :-) (super że wszystko ok!!!) , bo ja widzicie wszystko ok jest, odpoczywać, skurcze na początku prawie zawsze są bo macica A) nie wie o co chodzi i próbuje się obkurczać B) powiększa się i rozciąga, więc czasami boli. leżeć grzecznie te co mogą, a te co nie mogą to odpoczywać w pracy ;-)
trzymam kciuki za wszystkie następne wizyty i BRAK krwawień.

trzymacie się


aaaa i suwak kłamie i w ogóle to Okruch strasznie duży - wyszedł na 9t 3d :-)
 
reklama
cześć laski.

nie mam weny zupełnie na pisanie, wiecznie mi niedobrze i wiecznie jestem głodna.

byłam na drugiej wizycie, serducho ślicznie bije, a Okruch ma 2 cm :-) widać było główkę, zarys ciałka, rączki, jak na naszych suwaczkach :-) foto mam, wrzucę później. kolejna wizyta 16 lutego, będziemy mierzyć przezierność karku.

w pracy jeszcze nic nie powiedziałam, ale jestem spokojna odkąd poczytałam w necie, że prawo chroni mnie od pierwszego dnia ciąży, nie mogą mnie zwolnić.

witam wszystkie nowe mamusie! dziewczynki, razem do września się pokulamy, zobaczycie.
nie stresować mi się tu, tak jak Renifer :-) (super że wszystko ok!!!) , bo ja widzicie wszystko ok jest, odpoczywać, skurcze na początku prawie zawsze są bo macica A) nie wie o co chodzi i próbuje się obkurczać B) powiększa się i rozciąga, więc czasami boli. leżeć grzecznie te co mogą, a te co nie mogą to odpoczywać w pracy ;-)
trzymam kciuki za wszystkie następne wizyty i BRAK krwawień.

trzymacie się


aaaa i suwak kłamie i w ogóle to Okruch strasznie duży - wyszedł na 9t 3d :-)

To ma tyle co moj w tym okresie ciazy :) ja wizyta 11.02 :)
 
Cześć Dziewczyny;

ja nie wytrzymałam i poleciałam dziś rano do gina, choc miałam do swojego wizytę na 03.02.
Poszłąm do innego i powiedziałam o bólach. Nie chciał robić mi drugiegio USG, bo stwierdził, że w pierwszym trymestrze nie powinno się robić za często, czyli jak juz jedno miałam to nastepne dopiero w 12 tc. No i mnie zbadał i powiedział, że te bóle to nic złego, tylko moja macica sie dopasowuje do prawidłowego połozenia (bo mam tyłozgietą). I kazał brac magnez B6 i duphaston. Ale ja już dziś w ogóle nie czuje tych bóli, wiec na razie nei biore duphastonu. Poczekam co powie mój we wtorek.
Więc chyba nie ma się co bólami przejmować:-)
 
Cześć Dziewczyny;

ja nie wytrzymałam i poleciałam dziś rano do gina, choc miałam do swojego wizytę na 03.02.
Poszłąm do innego i powiedziałam o bólach. Nie chciał robić mi drugiegio USG, bo stwierdził, że w pierwszym trymestrze nie powinno się robić za często, czyli jak juz jedno miałam to nastepne dopiero w 12 tc. No i mnie zbadał i powiedział, że te bóle to nic złego, tylko moja macica sie dopasowuje do prawidłowego połozenia (bo mam tyłozgietą). I kazał brac magnez B6 i duphaston. Ale ja już dziś w ogóle nie czuje tych bóli, wiec na razie nei biore duphastonu. Poczekam co powie mój we wtorek.
Więc chyba nie ma się co bólami przejmować:-)

A moj powiedzial ze usg nie szkodzi wogole dzidzi i mozna spokojnie robic...:) W 1 ciazy mialam co mc usg i cora zdrowa jak byk sie urodzila :-) Teraz mialam w 5 i 8 tyg nastepne w 12 :-)
 
Witajcie:)
My też mamy termin na koniec września:) myślę, że to bedzię cudowny miesiąc dla naszych pociech:) postaram się dzielić z Wami wszystkimi doświadczeniami i spostrzeżeniami:)
Buziaczki:*:tak:
 
Hej dziewczyny, ja teraz na chwilke wskoczyłam, bo dziś baaaaaardzo długo spałam, a dokładnie do 12:30 :szok: normalnie tyle nie śpie, a była taka cisza, pogoda za oknem do kitu więc jakoś tak wyszło. Ale dodam, że poszłam wczoraj (tzn tak jak już dzisiaj) spać grubo po 1:00 w nocy :sorry2:

A teraz ide skanować książki które pożyczyłam do mojej pracy lic. i które musze jutro rano oddać, więc zaglądne do Was później.


A co do mojego sampoczucia w 5 tygdoniu i 4 dniu ciąży (wg USG) to nasilające się mdłości, jak wstałam to ciężko było mi dojść do siebie :rofl2: poza tym jak widać senność i bolące cyce jak doniece jak to koleżanka na innym poście napisała ;-)
 
Witajcie:)
My też mamy termin na koniec września:) myślę, że to bedzię cudowny miesiąc dla naszych pociech:) postaram się dzielić z Wami wszystkimi doświadczeniami i spostrzeżeniami:)
Buziaczki:*:tak:

Witaj. I ja mam nadzieje ze ten miesiąc będzie cudowny, i nie tylko dla naszych pociech ale i dla nas :tak:
Ja dziś nie mam mocy...na nic. Najchętniej bym spała. W pracy udawać że coś sie robi (choć za cholere nie ma co), bo szef łazi i szuka o co by sie przyczepić:wściekła/y:Pogoda straszna, brzuch pobolewa :(,i jakoś mnie tak dziwnie koło serca kuje. :-(. Odkąd dowiedziałam się o ciąży nie biorę magnezu i nie wiem czy to nie od tego. Skurcze łapią i dziwnie drażliwa jestem i niespokojna. JUż sama nie wiem czy brac ten magnez mogę, czy poczekać się na decyzje lekarza......:-(.....ale za to jeśc mi sie aż tak nie chce:-).

Buziaki dla wszystkich
 
ninonka, to spanie jest zaraźliwe :zawstydzona/y: Ja też ciągle śpię :-D Jeśli już wstanę bardzo wczas, to obowiązkowo muszę później "dospać" bo jestem kompletnie nieprzytomna.
 
reklama
Oj tak z tym spaniem to racja.:zawstydzona/y: Sypiam do 9 ale bycze się w łóżku do 11. Jak tylko zjem kolacje i wypije ciepłą herbatkę to jakby minie ktoś kijem w tył głowy uderzył i od razu senna jestem. Z tym, że w nocy się budzę i nie mogę zasnąć, bo mi wszystko przeszkadza.:no:
Poza tym na samopoczucie nadal nie narzekam.:tak: Jakoś nie martwię się tym (odpukać) myślę że wszystko jest w porządku.
 
Do góry