reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

agawa75-ja takie twardnienie brzuszka mam od wczoraj-no pare razy zdarzylo sie wczesniej ale nigdy nie tak intensywnie;-)
troche wczoraj spanikowalam bo ja dopiero zaczelam kupowanie wyprawki.....no ale jezeli twoja kuzynka tak miala przez 2-3 tygodnie to super wlasnie tyle czasu potrzebuje:-D:-D bo termin mam na 3 wrzesnia;-) No i zdaze ze wszystkim:tak:

Kroptusia-nie dawno myslalam o Tobie, bo jakos sie nie odzywalas, dobrze ze nadal w dwupaku-i fajnie ze kupilas sobie autko-ja teraz jestem na etapie poszukiwan:) mam nadzieje ze znajde cos dobrego;-)

jarzebinka-szlafrok:baffled: ten sam problem:baffled:
 
reklama
Witam Was mamuski :-D
Dzisiaj nawet sie wyspalam, wstawalam tylko 2 razy do siusialni a tak to spalam jak dziecko ;-) tylko teraz jakies pobolewania jak na okres i w krzyzu tez cos czuje...:-:)-(
a dzisiaj rowno 26 tc i coraz blizej porodu :szok::szok::szok:
dopiero co test ciazowy robilam, a tu juz dzidzia zaraz z nami bedzie :-D ahh...zlecialo...
 
mi udało się kupic ładny szlafroczek cieniutki i z rękawem 3/4 takie lubie:-) a znowu mam problem z koszulą bo naprawde wszystkie są babciowe:confused: wczoraj byłam w 4 sklepach i nic nie było... wkurza mnie to:angry:
mi zostało dokupic kilka rzeczy ale jak coś to i M da sobie z nimi rade:tak:
a dla dzidziusia musze kupic tylko kombinezonik na jesień takiego misia do tego czapeczke cieplejsza i coś pod szyję bo później moge nie czuc sie na siłach chodzic po sklepach...
ja juz sobie poprawiłam humorek zjadłam loda:tak: zrobiłam sobie maseczke i wydepilowałam nóżki:tak: i odrazu mi lepiej hehe
kroptusiu super ze masz autko i jestes zadowolona, my tez jestesmy na etapie poszukiwań nowego autka bo mamy strasznego pecha do samochodów:dry: w ciągu 3 lat mieliśmy 4 samochody:confused:
 
Witam Was mamuski :-D
Dzisiaj nawet sie wyspalam, wstawalam tylko 2 razy do siusialni a tak to spalam jak dziecko ;-) tylko teraz jakies pobolewania jak na okres i w krzyzu tez cos czuje...:-:)-(
a dzisiaj rowno 26 tc i coraz blizej porodu :szok::szok::szok:
dopiero co test ciazowy robilam, a tu juz dzidzia zaraz z nami bedzie :-D ahh...zlecialo...

:confused:hmmm chyba 36 tc ????:-)
 
Ja też właśnie co widzę jakieś koszulki, to takie dla babci....Ale,skoro o babci mowa,to dostałam od niej na imieniny taką właśnie najzwyklejszą w świecie białą,długą koszulkę z odpowiednim dekoltem, w sam raz właśnie do szpitala. Uśmiałam się z rozmiaru XL, bo ja do dzisiaj mieszczę się w niektóre bluzeczki XS (oczywiście te dłuższe),no ale taka to też wygodniejsza i luźniejsza,poza tym szpital to nie wybieg mody.:-p Myślałam,że taka koszulka nie powinna dużo kosztować...okazało się,że babcia nabyła ją w Cubusie...za 50 zł!!! :szok::szok::szok: Słuchajcie,no może niektórym się to wydać śmieszne,ale dla mnie 50 zł za ZWYKŁĄ KOSZULKĘ, bez żadnych napisów ani nic to jest jakaś chora cena.:sorry2: Tzn, doceniam gest i babcia dumna, bo "materiał lepszy,a nie jakiś chłam" :-D:-D:-D,no ale...przerażają mnie czasem te ceny,mimo że przecież powinnam być przyzwyczajona,bo robię czasem wypady zakupowe.
 
Dziewczynki z bolącymi brzuszkami i często chodzące do toalety- mi w szpitalu lekarz udowodnił,że to z przemęczenia. Okazało się, że po leżeniu główka dzidzi się podniosłą i nie uciska już tak - a to się równa z mniejszą częstotliwością zwiedzania WC i nie stawianiem się brzucha. Dlatego staracie się w miarę możliwości leżeć i to z nóżkami do góry- wiem, wiem, że to nie takie łatwe, ale niech jeszcze te dzieciaczki Nasze dojrzeją w brzuszkach.
Ja na noc mam prawdziwą górę z poduszek- pod nogami, za plecami, pod brzuchem-ale najważniejsze, że jest efekt;-)Jeszcze trochę i wygonię M. do drugiego pokoju, bo przez te poduszki robi się ciasno heheheh:tak:
 
mnie też przerażają ceny karotkai czasem mam oczy jak 5zł wielkie gdy widzę cenę na metkach. ja osobiscie biore zwykłe duze t-shirty do szpitala bo mi nie bedzie żal ich potem wyrzucić. a teraz jakieś głupie czasy nastały, ze jak producent weźmie pizame i dopnie jej etykietkę że dla mam karmiących to od razu cena 200% w górę:baffled:
 
reklama
Witam!
U nas znowu deszcz... az wczoraj tylko go nie bylo.. powinni zrobic emotikonki z parasolka.. dla tych w Uk i okolic haha :-p
Eh.. ide obiad robic... dzien pelen przygod...
 
Do góry