reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Karotka nie jesteś jedyna :)
Ja jak czasami patrze na te ceny malutkich rzeczy to jestem bliska omdlenia. Chociaz przyznam, ze tutaj na wyspie można kupić wszystko troszkę taniej...przeceny są nieziemskie.
Z tymi ciuszkami dla dzieciaczków to tak samo jak z rzeczami ślubnymi. Od razu conajmniej 100% więcej trzeba zapłacić ;)
 
Witam upalnie, bo choć temperatura znośnia, to kurcze duchota taka, ze się ze mnie poprostu leje.
Co do ciuszków niemowlęcych czy ciażowych czy dla karmiących to naprawdę szok, jak czasem popatrzeć to kurna za co tyle kasy!, a jeszcze niektóre ciążowe rzeczy czy dzieciowe to szyte jak nie wiem na co, na barana czy krowę?
a co do koszuli nocnej, to naprawdę większość babcinych, ale trudno, jak dobra bawełna czy dobry dekold, to warto, bo na sali przecież nie ma wybiegu:) ja kupiłam sobie jedną fajną z Muzzy, oglądałam na allegro, ale znalazłam w "przydomowym sklepiku" za 38zł, a na necie wychodzą drożej:) a w sklepie ciążowym powyżej 50
MUZZY Koszula nocna kopertowa do karmienia YELLO M (704488886) - Aukcje internetowe Allegro

u mnie tez już 36 tydz leci, w sumie te 2 i mogłabym już tulić maluszka.
Dziś brzuch cały dzień twardy, często jak skała, mały do 12 dał mi popalić, bo sie wcale prawie nie ruszał, ale się nadenerwowałam! ale zjadłam proncessę, popiłam mlekiem i mały zaraz miał czkawkę:)
nic, lecę karmić córcię i zmykam na dwór.
 
i znalazłam taki najzwyklejszy szlafroczek na allegro za nieduże pieniążki, tymbardziej, że wiem, że będzie to jednorazowa potrzeba, bo w domku to mi tak jakos jest zbędny :tak::-D:tak: a co do koszul do karmienia to jedna dostałam, dwie mam rozpinane od góry, wiec jakos to mi starczy, a to fakt, że cena za cos "ciążoe" czy "ślubne" od razu jest strasznie wywindowana :tak: teraz rozglądam sie za staniczkami do karmienia :tak:

aha, jeszcze mi się przypomniało jak dzisiaj pakowałam moje kosmetyki dla maleństwa, jak kupujecie kremiki, to zobaczcie czy są dostępne juz kremiki na wiaterek i mróz, ja juz sobie takowy zakupiłam, bo jednak po porodzie będzie juz bliżej do jesieni i zimy niz do ciepełka .....:tak: ja kupiłam w ROSSMANIE z ich serii babydream.....
 
jarzebinka ja kupowałam sobie staniczki do karmienia po niecałe 10 zł za szt a sklepie Auchan myśle ze droższych nie warto bo lepiej miec kilka na zmianę;-)
a ja siedze i mysle co mam spakowac do torby i mam zamiar przygotowac sobie ubranko na wyjście bo wkońcu bedzie ciepło to dużo miejsca nie zajmie.....alllle niewiem co:dry: bo ja sobie tak mysle ze jak jednak bedzie cc to warto cos nie uciskajacego na brzuszek :sorry2: a spodnie to raczej ścisłe są hmmmm
A wy myślałyscie o tym ?
 
ja na wyjście mam luźny dres zawiazywany na sznurek. kupiłam go jeszcze nie będąc w ciąży ale widać przydaje sie :) nie ma żadnych gumek w spodniach więc można regulować rozmiar samemu. :blink:
 
A ja mialam koszule do karmienia .. i nie byly ani wygodne,ani zbytnio przydatne.. ani bardziej komfortowe.. dlatego tym razem nie kupie nic ! ;-):tak:
A na wyjscie to musze sie koniecznie spakowac.. bo za pierwszym razem o tym nie pomyslalam i mol maz kochany przyniosl mi jeansy...i wychodzilam z rozpietym guzikiem ze szpitala a spodnie ledwo co wsunelam na siebie.. :-D:-D:-D
 
reklama
kasiunia ja tez mam schowane.. ale jak poszlam do szpitala, to chcial sie ladnie wykazac i zorbil pranko wszystkich moich rzeczy.. a potem nie mial co mi przywiesc do szpitala, wiec je skads wyciagnal...:confused:
 
Do góry