reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

witam z rana:)

nawet sie wyspalam:tak: pomijajac fakt, tak jak wspomniala soyyo, ze pobudka za kazdym razem gdy chce sie zmienic pozycje;-)

do lazienki to ja na szczescie nie biegam czesto-czasami mi sie raz zdarzy.....no ale lepiej juz nic nie mowie bo ostatnio chwalilam sie ze nic mnie nie boli i wczoraj to mialam nieciekawie-zaczely mi sie juz te napinanie brzuszka-i to dosc czesto-tak wiec dzis wstawiam pierwsza pralke z malymi ciuszkami i na calego zakupy przez internet. Wydawalo mi sie ze mam tak duzo a wczoraj jak to przejzalam to stwierdzilam ze jeszcze duzo brakuje:baffled:

napinal mi sie wczesniej czasami brzuszek ale wczoraj to naprawde zdarzalo sie to dosc czesto-nawet mialam wrazenie ze za czesto-a moze to juz moja panika sie odzywa
jedno mnie uspakajalo maluszek byl bardzo ruchliwy a podobno przed porodem to dzieci sie juz tak bardzo nie ruszaja

moja mama i babcia urodzily wszystkie dzieci przed terminem i tak ciagle mi przepowiadaja ze mam to w genach-do tej pory mowilam ze niewiadomo ale po wczorjszym dniu nie jestem juz tego taka pewna;-)

wracam do zakupow-do pozniej dziewczyny:-)
 
reklama
no wlasnie tez myslam ostatnio o Michasi-co u niej-tak ostatnio sprzatala to swoje gniazdko-mam nadzieje ze nie padla nam dziewczyna;-) Michasia odezwij sie!!!

Matka-codziennie obiecuje sobie zaczac pisac ten plan porodu i ciagle wydaje mi sie ze mam czas - moze dzis;-) i codziennie obiecuje sobie nauczyc sie tych medycznych slowek i tez ciagle wydaje mi sie ze zdarze;-):sorry2:
 
He he he to dokładnie jak ja :)
jakos mi ten plan porodu wiecznie ucieka...a już o słówkach nie wspomnę. Muszę chyba w końcu chociaż sobie wydrukować to całe słownictwo żeby poczuć się bardziej pewnie i komfortowo...
 
Hej Hej jak miło wstać w nieco chłodniejszy dzień:-DU mnie też noc zdecydowanie spokojniejsza, myślę, że to dzięki ochłodzeniu. Dziś zamierzam porobić jedne z końcowch zakupów "dzieciowych" i powoli zaganiam M. do generalnych porządków, potem już tylko czekamy na Naszą Królewnę;-)
 
hej, ja dziś się wyspałam bo jest chłodno i odrazu lepiej się śpi..... niepisałam chyba ze 3 dni bo jakoś nie mam weny:-( wogóle jakoś humor mi nie dopisuje i nic mi się niechce:confused: już bym chciała urodzic.... dziś mam wizyte u gina do może dowiem się coś więcej o porodzie i to czy bede miała cc.... wezme liste rzeczy potrzebnych do szpitala i chyba zaczne się pakowac ....
 
Matka-tez codziennie mowie sobie chociaz wydrukuje to slownictwo-i na tym sie konczy:-):-):-) ale dzis juz NA PEWNO:tak:;-):-D

Moniczkaleg-a u mnie dalej remont i cos tak czuje ze nie skonczy sie za nim pojde rodzic:-D bo ciagle cos....a tak bym chciala sama wysprzatac albo chociaz podyrygowac aby pod moim okiem bylo sprzatane-no ale coz-nie mozna miec wszystkiego-jeszcze sie nasprzatam

wstyd sie przyznac ale ja jeszcze nawet szlafroka i pizamki dla siebie nie kupilam:baffled: jak zwykle wszystko na ostatnia chwile:baffled::tak::sorry2:
 
Hej hej :-)
Ja noc miałam taką sobie,ale w sumie w miarę wyspana jestem,więc nie narzekam. Śniło mi się,że urodziłam,ale...to był tak realistyczny sen,że po przebudzeniu dobrą chwilę dochodziłam do siebie.:szok: Wiem,że we śnie powiedziałam wszystkim,że nie pamiętam kompletnie nic z porodu i tylko mnie boli po nacięciu,ale tak,to pustka...jakbym się wyłączyła.:-D:-D Ale widzę,że nie tylko ja mam takie sny.
Co do zakupów,to ja też jeszcze szlafroka nie mam...W ogóle wielu rzeczy nie mam. Koleżanka mi kupiła wkłady poporodowe,wielkie to jak...:sorry2: Dzisiaj znowu dostanę kolejną partię ciuszków dla mojego (nie)mowlaka.:-)
Oj coś mnie żołądek ściska, to znak,że należy zrobić co?? ŚNIADANIE!!:-D:-D A potem do tatusia na obiad, ma teraz wolne, to szaleje.;-)
 
Hey Dziewczynki,

ja jestem pol przytomna...nie spie kolejna noc :-( brzuch mnie boli mocno jak na okres do tego czesto krzyz i to czeste wstawanie siku, ostatnio wstalam to brzuch jak kamien twardy, albo spie do 3 albo od 3-4 do 7 i potem jestem zwkloki...nie wiem czy ten brzuch to juz cos na porod czy co ale daje mi popalic...

....poza tym pewnie ja w odroznieniu od Was MAM CZAS :-) torba jeszcze nie spakowana, polowa rzeczy lezy, wczoraj przyszla 1 partia wypraweczki, bo typowej wyprawki nei kupuje, mam po Wice wiec tylko rzeczy typu: gruszka, nozyczki, tetra, becik itp...ale wsio zapakowane...Pookoj sie konczy nawet lozeczka nie ma :-) no i remont cala para wiec rzadko wpadam....

...jedyne co o czasie kupilam to autko...ale fakt mialam juz dosc poszukiwan, 9mc slenczenia i sledzenia gield itp...moze i nie duze ale wlasne i pierwsze moje hihi kupione za wyciulane pieniazki wiec sie mega ciesze, dzis sprawdzalam czy stoi pod domem :-p:-p bo w odroznieniu od ostatniego starego porysowanego forda to moja bezrysna poki co perelka ford :-) wczoraj wieczorem wszystko testowalam gdzie co i jak bo duzo bajerow ale o jezdzeniu moge zapomniec brzuch mi przeszkadza :-)

Te bole mnie tylko martwia, myslicie ze to juz sie dzidzia szykuje powoli by wyjsc za pare tygodni????? Tez tak macie ?????

Mam jeszcze pytanie z innej beczki: kiedy mozna dziecku poddupek juz dawac zamiast fotelika i zapinac w pasy?? To zalezy od wzrostu, wagi czy wieku dziecka????
 
I ja witam niestety w kolejny duszny dzień.Wczoraj miało padać ale przeszło bokiem i dalej duchota.
Mi brzuch też twardnieje bardzo często jak stoję lub chodzę zawsze a jak siedzę lub leżę często.Do tej pory nie było to związane ze skracaniem się szyjki a czy nadal taj jest dowiem się jutro bo mam usg i wizytę i to u nowego lekarza bo moja doktor na długim urlopie.
Jak zwykle już się stresuje bo nigdy nie wiadomo co wymyśli.Oby wszystko było ok.
Ostatnio kompletnie straciłam apetyt ale coś na śniadanie zjeść muszę zwłaszcza przy mojej ilości spożywanych tabletek.
Co ja będę dziś robić? hmmmmmm.....................poukładam w komodzie dzidziowe ubranka i zrobię listę brakujących rzeczy.o i mam plan.
 
reklama
Witam!!!
Ja dzisiaj pobiłam chyba rekord wstawania do łazienki położyłam się po 22:00a do godz. 2:00 na pewno ponad 5 razy byłam w łazience. Musiałam wstać przed 8:00, żeby mąż przed praca podrzucił mnie do szpitala po wypis. Oczy mi się zamykaja, chyba poloze sie na godzinke...

Kroptusia ja również od kilku dni mam bóle w podbrzuszu jak na okres, ale nie mam pojęcia co one oznaczają. Morze to są skurcze przepowiadające...
A co do podstawki-siedzisko dziecko może jeździć od 15 kg, ale wzrost tez jest na pewno ważny żeby dziecko nie miało zapiętego pasa przy szyi....:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry