reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

Czesc dziewczyny!
A ja juz sie nie moge doczekac tych ciazowych letnich sukienek.:-) Nawet mam taka jedna, co sie nadaje, ale nie wiem, czy sie w biuscie zmieszcze. Zreszta jak kupowalam ciuchy latem, to czesto zastanawialam sie, czy bede mogla je nosic w ciazy. Moda byla taka, ze wiekszosci bluzek bylo poszerzanych pod biustem (ku mojej rozpaczy, bo mnie niestety pogrubialy). Mam wiec pare ciuchow niby ciazowych. Gorzej bedzie ze spodniami i garniturami do pracy. Zauwazylam tez, ze cisna mnie juz staniki z fiszbinami i musze nosic chyba sportowe.
Jutro lece do Paryza i baaardzo mi sie nie chce. Mam nadzieje, ze lot nie zaszkodzi fasolce. Troche sie obawiam.
Ostatnio mam mdlosci zaraz po przebudzeniu i dopiero jak napije sie wody i zjem kromke pieczywa chrupkiego, robi mi sie lepiej. Wieczorem tez mam mdlosci, a w ciagu dnia zgaga. Wszystko do wytrzymania. Probowalam wyjasnic moje samopoczucie mezowi i powiedzialam, ze to tak jakby sie dzien wczesniej upilo i mialo potwornego kaca z ochota na rzyganko.;-)
 
reklama
czesc dziewczynki
szkoda że nie było mnie wzczoraj z wami bo pisałyście na bardzo fajne i ważne temety:-).ja byłam w szkole bo kończę magistra i musiałam tam siedzieć cały dzień:-(.tak myślalam o tym lekarzu co wtedy wam pisałam i jednak go zmienie,dowiedziałam się że on nie przyjmuje w żadnym szpitalu tylko w prywatnej klinice.A zależy mi na tym żeby mój lekarz prowadził całą ciążę i był przy porodzie a prywatnie u tamtego za poród się płaci od 2tyś do 3tyś.
Z mężem doszliśmy do wnoisku że będzie lepiej jak poszukamy innego lekarza, za tydzień zapiszę się na wizytę i wtedy już powinnam usłyszeć bicie serduszka naszego aniołak:tak::tak::tak:.
cieszę się że mogę z wami tu popisać bo wiem że dacie mi dobre rady:-):-) z których napewno skorzystam.:tak::tak:.
 
Kroptusia to masz tak jak ja powoli, spodnie zrobiły się o ciut za ciasne, i już przesunełam guziki, ale to możliwe że przez zaczątek ciąży już burzusio rośnie???

.

Wiesz co w sumie chyba nie :) To czesto gesto nasze tluszczyki jak pisza dziewczyny...Latwiej zauwaza to szczuple dziewczyny...Ja w sumie na dzien dzisiejszy z waga wyjsciowa 65 ale w brzus mnie cisnac cos zaczyna choc to dopiero 9 tydz
 
Zeberka mi tez lekarz kazal brac witaminki, a tu wlasnie czytam ze dziewczyny dopiero od 2-go trymestru:confused: Kupilam sobie PRENATAL Complex ale tam nic na ten temat nie pisze... A jak to bierzesz, w trakcie posilku, przed, po?

Staram się w trakcie obiadu, a jak zapomne to szybko po.;-)
 
Witam kochane w to niedzielne południe...jestem dziś niewyspana, noce są juz dla mnie okropne, przewracam sie z boku na bok, a jak juz się ułoże i zanę, to śnią mi sie jakies horrory, a to zabijanie widłami, a dziś mi sie wszy śniły(podobno na pieniądze)
Co do ubrań, to pożyczyłam sobie od siostry ciut większe normalne spodnie, po domku latam w dresikach, a góra jeszcze sie jakoś nadaje, no ale pewnie za niedługo niestety będzie trzeba wskoczyć w spodenki ciażowe, mam z poprzedniej ciaży takie fajne na brzuszek wysokie, wiec nie będą sie odznaczały pod luźnym swetrem, a brzuszek nie będzie uciskany. No i kwestia wymiany biustonosza, bo cyce jak balony:) aha, Indygo w wielu ciuchlandach w lublinie spotykam odzież ciażową, wiec jak sie czasem poszpera to całkiem fajną rzecz można wyszukac, ja wyszukałam w poprzedniej ciaży spodnie tak zajebiste, ze już wszystkie kolezanki pożyczały, a ja je miałam do samego porodu (nawet wody mi w nich odeszły wiec z sentymentem) i chyba komus się w szpitalu spodobały, bo położne stwierdziły, że z szafy w rozbieralni zniknęly, ale po "wojnie" znalazły się!

Jak dla mnie to ten tydzien to samo oczekiwanie, w piątek idę na usg, już sie zmówiła moja przyjaciółka że chce ze mną iść, ja oczywiscie idę z M , wiec zobaczymy:)

No więc jak przypomniała Indygo nie klepcie tyle:)
ja zmykam odpoczywać!


 
Cześć dziewczyny! Widzę że dziś to typowo rodzinną niedzielę spędzacie, bo nikogo nie słychać!
Reniferku jak tam samopoczucie. Daj jutro znać co się dowiedziałaś. Jakoś tak czuję że będzie wszystko dobrze!!!
Pozdrowionka dla wszystkich mamuś
 
hey
miki do dziadków odstawiony... niani dzieciaki mają rota a my jutro ten szpital o 15-ej... jak wyjdzie ze mam zostac, to nie mielibyśmy co z malym zrobic...

ogólnie dziś jestem kłębkiem nerwów i nie umiem sie opanować... mąz jest dobrej myśli, bo brzuch mi jeszcze bardziej wywalił, piersi zaczeły bolec i mdli mnie nieziemsko ...ale ja jak zobaczę małe serduszko to dopiero się uspokoję... cięzkie te życie... boję się myśleć że cos jest nie tak, a jednak przychodzi mi to do głowy....
 
reklama
Ja dziś z rana na spacerek się wybrałam. Nawet ciepło dziś w stolicy jak na zimę. :tak:Wróciły mi humory ciążowe.:crazy: Wściekła dziś chodzę jak osa. Aż nawet mój kochany się do mnie nie odzywa, bo woli przemilczeć i nie denerwować mnie bardziej. A wszystko zaczęło się od tego że kupił sobie zestaw jakichś 2cm figurek za 150zł:szok: Myślałam, że zejdę na miejscu. Stary chłop, a bawić się będzie i to jeszcze takimi duperelami za takie pieniądze kiedy powinniśmy oszczędzać z każdym groszem.:no:
Dziś rzeczywiście leniwa niedziela bo mało piszecie dziewczyny. ;-) Zwykle nie nadążam za czytaniem.;-)
 
Do góry