reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Aktualnie spać mi się chce i jak bym mogła to z 24/24 bym spała ;-)

To spanie to normalne nie przejmuj sie, ja w weekend nie pracuje i ledwo co daje rade, a w tyg o 10 w pracy juz mam kryzys. Jak moge w domu czasem o 13 sie klade i spie do wieczora...

Co do ciazy to niestety takie uroki, jak to mowi moj lekarz walka zarodka o przetrwanie do 12 tyg dlatego czesto za granica usg itd dopiero w 12 tygodniu...Wiec wszystko to co moze byc normalne u innych nie bedzie dobre i ciezko wyczuc czy taki owaki skurcz to juz za mocny czy jeszcze moze byc...To samo mialam w 1 ciazy i wiem niestety ze czesto to jest ale trzeba myslec pozytywnie...Mnie tez lekarz pocieszyl ze niby od 5-9 tyg to taki najgorszy okres choc w innych tez cos moze a nie musi sie zdarzyc...Zobaczymy jak maluszek sobie poradzi...jeszcze tylko 3-4 tyg :-)
 
reklama
witam wieczorowa porą ...... :tak::-D

a ruch dzisiaj weekendowy :tak: zdrówka dla wszystkicj, ja na razie walczę tylko z katarem i mam nadzieję,że na tym sie skonczy, mały juz lepiej wiec jest nadzieja,że ja nic więcej nie podłapie :tak:

a mam pytanie czy rozglądacie sie już za ciuszkami ciążowymi, bo dzisiaj z nudów poogladałam sobie ciuszki na allegro, ale w sumie nam to chyba najwięcej to bedzie potrzebnych ciuszków letnich, a w tych klimatach nie ma za wielkiego wyboru jeszcze :tak::baffled::tak: pewnie bliżej wiosny więcej będzie krótkich rękawków :tak: bo tak chyba do 4-5 miesiąca to poradze sobie ze swoja garderobą, ale na te letnie bez typowych ciążówek juz się chyba nie obejdzie :tak:
 
Jarzebinka
Hehe to super bo ja juz myslalam o wiekszych spodniach bo cisna w pasie :) wygladam jak jakas foka, wlasnie w kg moze jeden do przodu ale to roznie a brzuch mega 5 mc:szok: wstd :wściekła/y:a w pracy sie ukrywam wiec modle sie o dluga zime jeszcze :-) by nie wyszlo przed 12 tyg....core urodzilam w lipcu wiec mam 2 sukienki i to wsio :) tez juz o tym myslalam
 
U mnie brzuch jeszcze ten sam, ale dziś miałam dzień rozpusty i pochłonęłam wieeelką pizze (między innymi) .:zawstydzona/y: Za karę boli mnie brzuch. Nie wiecie czy mogę sobie pozwolić na Rapacholin?
 
Hej dziewczyny, ja dziś męża wygoniłam po soki, bo mi ich poprostu zabrakło. Jak kiedyś pisałam, naszła mnie ostatnio ochoota na sok jabłkowy 100%, ale kurcze nigdy tak naprawde go nie lubiałam, zawsze był na 1 miejscu u mnie pomarańczowy.... Ach ten gust kobiety się zmienia w ciąży.... :tak:
Ide teraz do męża, bo za niedługo do pracy wychodzi i później do Was wskocze na chwile....



jarzebinka witaj :-) Oczywiście już się rozglądam. Ale aktualnie mam już specjalny dresik dla kobiety w ciąży, z takim naszytym materiałęm na brzusio :-) mama mi wczoraj kupiła. Ale narazie czekam, bo znajoma mi coś obiecała, narazie w sumie na łep i na szyje szukać nie musze, ale rozglądnąc się można... A co do letnich to już myślę, że będzie łatwiej, jakieś tuniki i gra ;) Będzie dobrze dziewczyny :)

Kroptusia to masz tak jak ja powoli, spodnie zrobiły się o ciut za ciasne, i już przesunełam guziki, ale to możliwe że przez zaczątek ciąży już burzusio rośnie???

Alex91 przeczytaj ulotke jak jest, bo ja w sumie tego nie brałam nigdy, ale wiesz zawsze jak może obejść się bez tabletek to lepiej ich nie brać, przynajmniej ja takiego zdania jestem.
 
Witam wszystkie mamusie. Jestem w 6 tc ciąży. Lekarz potwierdził :). Mieszane uczucia. Radość przeplata się z obawą przed nieznanym i nie chcianym :). Staram się być dobrej myśli, choć muszę przyznać ze idzie mi to z oporem :(. Moje obawy raczej wynikają z tego, iż mieszkam w miejscowości gdzie lekarze ginekolodzy i oddział ginekologiczny nie cieszą się dobrą opinią a "forum" na ten temat jest przerażające....dlatego wciąż zastanawiam się komu tak naprawdę mogę zaufać....
Mam nadzieję, że chwile spędzone na tym forum dodadzą mi odwagi na te kolejne ...8 miesięcy :). Pozdrawiam
user_online.gif
progress.gif
 
ninonka : Dzięki, już doczytałam się.;-) Mogę, nie szkodzi. Oczywiście logiczne,że ze zdrowym rozsądkiem biore jakiekolwiek leki. Z resztą przed ciażą tak samo miałam. Dopiero jak bardzo, bardzo bolała mnie głowa to brałam cos przeciwbólowego. Nie lubię się faszerować nie potrzebnie.:no:
Jeśli chodzi o ciuszki ciażowe to tak jak pisałam mam na razie czarne jeansy z lumpeksu, które straszliwie mi sie spodobały więc je kupiłam.:-D Raczej zainwestuje w późniejszym czasie w jakieś letnie sukienki.:tak:
 
ninonka : Dzięki, już doczytałam się.;-) Mogę, nie szkodzi. Oczywiście logiczne,że ze zdrowym rozsądkiem biore jakiekolwiek leki. Z resztą przed ciażą tak samo miałam. Dopiero jak bardzo, bardzo bolała mnie głowa to brałam cos przeciwbólowego. Nie lubię się faszerować nie potrzebnie.:no:
Jeśli chodzi o ciuszki ciażowe to tak jak pisałam mam na razie czarne jeansy z lumpeksu, które straszliwie mi sie spodobały więc je kupiłam.:-D Raczej zainwestuje w późniejszym czasie w jakieś letnie sukienki.:tak:

No w sumie tak, bo jak Cie głowa bolała tak bardzo, to nie było sensu abyś cierpiała, ale słyszałam, że wtedy można wziąć APAP.
Obyśmy nie musiały łykać tej chemi... i oby nam nic nie dolegała, conajmniej przez kolejne 8 m-cy. Zdrówka
:-)

Witam wszystkie mamusie. Jestem w 6 tc ciąży. Lekarz potwierdził :). Mieszane uczucia. Radość przeplata się z obawą przed nieznanym i nie chcianym :). Staram się być dobrej myśli, choć muszę przyznać ze idzie mi to z oporem :(. Moje obawy raczej wynikają z tego, iż mieszkam w miejscowości gdzie lekarze ginekolodzy i oddział ginekologiczny nie cieszą się dobrą opinią a "forum" na ten temat jest przerażające....dlatego wciąż zastanawiam się komu tak naprawdę mogę zaufać....
Mam nadzieję, że chwile spędzone na tym forum dodadzą mi odwagi na te kolejne ...8 miesięcy :). Pozdrawiam
user_online.gif
progress.gif
Będzie dobrze, z nami Tobie hmmm tzn Wam. Buźki! A lekarze jak lekarze...

a ja jakby co ciuchy wszystkie mam bo rodziłam w pazdzierniku ;):tak:
Szczęściara :tak:
 
reklama
inka...witaj...ochłoniesz i popatrzysz na to z innej perspektywy a za jakiś czas nie będziesz mogła sobie wyobrazić ze było inaczej:tak::tak::tak::tak:
Na forum znacznie raźniej:-)
buziaczki weekendowe, ja znowu leżę bo mnie mdli jak nie wiem co.
dziecię chore ech, niech już choróbsko ucieka bo się bidulka męczy:-(
 
Do góry