reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Hej Wrześniówki a ja właśnie wróciłam z USG i jestem bardzo zadowolona:-)Z Malutką wszystko w porządku i doktorro powiedział, że będzie ważyła minimum 3600:tak:Ciekawe jak będzie w rzeczywistości...Jestem bardzo zadowolona, że córcia rośnie jak na drożdżach:-)
 
Moniczka córeczka to faktycznie jak na drożdżach rośnie.
iwonka u nas na szczęście wiaterek fajny, no i chmur trochę :tak:
 
hej dziewczynki... jak tam wasze samopoczucie w ten duszny dzien? u nas spiaco, malutka drzemie, a ja wlasnie skonczylam palaszowac obiadek :) za godzinke wyruszamy w podroz na drugi koniec miasta -najpierw z psina do weterynarza, a potem nad rzeke pomoczyc stopy :)

mam do was pytanko.. (przepraszam od razu za moja niewiedze :baffled:)... czy termin porodu wg usg liczony jest tak samo jak wg innych metod? mi lekarz wyliczyl niby na 13 wrzesnia, ale to jest tak jakby cykl miesiaczkowy trwal 28 dni...a u mnie nigdy taki dlugi nie byl.. i wg innych obliczen wychodzi mi pierwszy tydzien wrzesnia...wiec juz nie wiem...
 
u mnie słonko i chmury jednocześnie.. jest trochę ciepło ale znośnie.. balkon otwarłam sobie na maksa, przynajmniej troszkę ospowych zarazek wywieje mi z domu bo az czuję jak mnie to obłazi.. no i synuś ma namiastkę spacerku przynajmniej jak tak zawieje.. bo bidulek już taki wymęczony siedzeniem w domu.. a dopiero czwarty dzien walczymy z chorobą :-(
 
vanilla wg USG termin porodu określa się mierzac długośc kości udowej dzidziusia. ale to we wczesnej ciąży, chyba najlepiej 12tc. a długośc cyklu ma znaczenie w terminie porodu wg ostatniej miesiączki, ale to wtedy odchyły są znikome.. kilkudniowe tylko.
 
reklama
Witajcie słonecznie i gorrrąco:tak: Jako że przygotowuję się do wcześniejszego rozpakowania to własnie wróciłam z wózkowych zakupów, na szczęście pomyślnych, na popołudnie zostawiłam sobie jeszcze aptekę coby się w kosmetyki i inne akcesoria obkupić. Oczywiście zahaczyłam o targ i zakupiłam owoce-nareszcie malinki!! I troche się zdziwiłam bo jakaś pani w kolejce skomentowała, że w ciąży to się malin jeść nie powinno - słyszałyście cos o tym:confused::confused:
 
Do góry