reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

ja tez z chęcia poczekam do końcówki ..... :tak:

a upały fakt, to nie najlepsza pora dla ciążówek, ale cóż, inne przeżyły to i nam sie uda :tak: a ja wybieram się na wieć pod koniec tygodnia, biorę małego i jediemy do moich rodziców, mały poszaleje w baseniku, na podwórku a ja posiedzę sobie z książką pod drzewkiem.............. czyste lenistwo :tak: i obiadek podany pod nosek ...................... :tak::-D:tak: a M zostanie w domku i pomaluje ostatni pokoik, kuchnie i przedpokój i juz będzie czyściutko, i mam nadzieję, że do końca sierpnia wszystko będzie gotowe czyli kącik dla maleństwa, bo chciałabym, aby we wrześniu wszystko było juz dopięte na ostatni guzik ............:tak:

a i w drodze do rodziców, mam zamiar obejrzeć wózeczek, wiec jeden z wiekszych zakupów, może będze juz za mną..... jak mi sie spodoba, bo kupuje cały komplet czyli gondola, spacerówka i fotelik ale uzywane ...........:tak: mam tylko nadzieję,że wejdzie mi to potem do windy, bo właśni ez winda i wózkiem mam największy problem, każdy wózeczek oglądam z miarka ................ bo winda jest starszego typu czyli nie za duża, czekamy na remont, ale kiedy to będzie ................:no: kto to wie
 
reklama
No dziewczynki ja wybieram się (samochodem z rodziną) 09.07 na wakacje do Łeby (2tyg), trochę się obawiam bo ode mnie jest to około 800km, także podróż napewno będzie męcząca ... mam nadzieję jednak, że wszystko będzie dobrze :)
 
Hej dziewczynki witam was po długiej nieobecności byłam 3 tygodnie w Polsce:-)Teraz postaram sie choć troche nadgonić z czytaniem postów ale napewno bedzie to trudne hihi tyle czytania:tak:Pozdrawiam was gorąco!!!!
 
kizi mam nadzieję, że pobyt udany! :tak::-D
paula jeśli bardzo martwi Ciebie ta mniejsza ruchliwość dzidziusia, to może faktycznie podjedź na jakieś usg... Ale jestem pewna, ze wszystko jest ok. W różnych kalendarzach ciąży można przeczytać, że z czasem dzidziuś ma coraz mniej miejsca i po prostu zaczyna coraz więcej spać... :tak:
jarzebinka mam nadzieję, że znajdziesz wózeczek, który będzie sliczny i jednocześnie będzie miał odpowiednie rozmiary :tak:
A co do czekania... Mogłabym urodzić tak pod koniec sierpnia... Dzidzius miałby cieplej, nie musiałabym się denerwować, że termin mija... :-D
 
iwona85cz ja miesiąc temu miałam podroż z Anglii do Polski 2000 km, (po 17 godzinach jazdy pojechaliśmy do hotelu) i dałam rade, wiec nie będzie tak źle, ale przygotuje się na częste zatrzymywanie do łazienki;-) tym bardziej ze teraz jest b. ciepło wiec będziesz dużo pic...
 
jagoooodka ja tez chciałabym urodzić pod koniec sierpnia, termin z USG mam na 25 sierpień, a słyszałam ze dziewczynki rodzą się przed terminem a chłopcy po terminie:tak:
 
a słyszałam ze dziewczynki rodzą się przed terminem a chłopcy po terminie:tak:
Kasia a ja słyszałam dokładnie odwrotnie:-D

A tak wogóle to cześć wszystkim w piękny poniedziałek :-)
My dziś mamy wizyte u gina. Już sie nie moge doczekać kiedy zobacze moje maleństwo i mam nadzieje ze wszystko będzie ok. No i że w końcu się coś konkretnego dowiem o mojej kruszynce.

Miłego dzionka. I trzymajcie za nas kciuki o 18 ;-)
 
ja też się dołaczam do tych ciężarówek co by chciały jeszcze w sierpniu urodzić :-D niestety u mnie termin wg OM 12 wrzesnia.. a wg USG 19 września, bo ciąża jest młodsza z powodu przesuniętej owulacji :-( a więc nie licze nawet na poród przed 12 września.. w pierwszej ciązy miałam termin wg OM na 26 września, wg USG na 12 września bo mały był wyrośnięty.. a urodziłam dopiero 3 października.. a więc tydzien po terminie wg OM :-(
 
gabis pochwal się potem, co tam u dzidziusia słychać ;-)

Ja termin mam na 8 września wg om, wg usg chyba na 10...
Raczej nie mam co liczyć na sierpień :huh:
ale jakby nie było to i tak zleci i ani się obejrzymy, a już będziemy chwalić się naszymi maleństwami :-D
 
reklama
Do góry