reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
INKA... nie nie umawiam się.. bo wlasnie tak jak piszesz, idziesz umowiona na konkretna godzine a i tak trzeba czekac.. takze zawsze ide wczesniej i ustawiam sie w kolejce.. w piatek bylam druga wiec szybciutko poszlo.. (tzn jesli chodzi o czekanie, bo wiesz jak doktorek bada dlugo... ;P )

AAAAaaa.... i pytalam go czy trzeba miec skierowanie jesli chce sie rodzic w zgorzelcu.. powiedzial ze nie... i jesli tam sie pojawie to nawet nie musze isc na izbe przyjec tylko odrazu na oddzial... Dal mi tez liste rzeczy ktore potrzebne beda do szpitala, ale powiedzial ze im bedzie blizej porodu to jeszcze o wszystkim porozmawiamy i sie umowimy.. :) Milo z jego strony nie? ;P
 
Witam weekendowo

czytałam o tych Waszych problemach z cukrem i jak odbierałam wynik tak tylko myślałam sobie co będzie ale lekarz mnie uspokoił mam pi 50gramach glukozy po 1 godz wynik 87 lekarz powiedział że rewelacja śmiał się nawet czy wszytko wypiłam :-) pozatym po badaniu naprawde jestem happy szyjka sie nie skraca mięciutka bóli brzucha czyt skurczy nie ma zapaleń nieszczęsnych też nie ma nawet mogę sobei już więcej chodzić spacerowac a nie ciągle sie relaksować odpoczywac nie przęmęczać itp jestem przeszczęśliwa :-D;-):happy2::rofl:
 
INKA... nie nie umawiam się.. bo wlasnie tak jak piszesz, idziesz umowiona na konkretna godzine a i tak trzeba czekac.. takze zawsze ide wczesniej i ustawiam sie w kolejce.. w piatek bylam druga wiec szybciutko poszlo.. (tzn jesli chodzi o czekanie, bo wiesz jak doktorek bada dlugo... ;P )

AAAAaaa.... i pytalam go czy trzeba miec skierowanie jesli chce sie rodzic w zgorzelcu.. powiedzial ze nie... i jesli tam sie pojawie to nawet nie musze isc na izbe przyjec tylko odrazu na oddzial... Dal mi tez liste rzeczy ktore potrzebne beda do szpitala, ale powiedzial ze im bedzie blizej porodu to jeszcze o wszystkim porozmawiamy i sie umowimy.. :) Milo z jego strony nie? ;P


Pewnie że miło :-). No ja w środę go trochę pomęczę ;-):-D
 
czy któraś z waz robiła badania na toksoplazmozę??????? jeśli tak to powiedźcie mi jak to wygląda? pobierają krew? trzeba być na czczo??? waaaażne
 
Tak ja robiłam badania w kierunku toxoplazmozy.:tak:To był mój pierwszy problem ciązowy.Te badania robiłam przy okazji pierwszych badań.Zwykłe pobranie krwi.Nie trzeba być na czczo. To sie nazywa
toxo IgG i toxo IgM.
Wiem że wyniki powinny być albo obydwa ujemne (to znaczy ,że sie nie miało styczności z tą chorobą).Ale wtedy trzeba uważać na koty, surowe owoce, generalnie zachować ostrożność.Albo druga opcja jeśli wynik na IgG jest dodatni a IgM ujemny to oznacza sie chorowało ale obecnie jest się zdrowym.
Najgorsza wersja to obydwa wskażniki na plusie - wtedy przechodzimy tą chorobę. Ja miałam tą wersję środkową czyli jestem pod kontrolą Instytutu Medycyny Tropikalnej.Ale bez leków.
Miłego dnia!!!!!
 
czy któraś z waz robiła badania na toksoplazmozę??????? jeśli tak to powiedźcie mi jak to wygląda? pobierają krew? trzeba być na czczo??? waaaażne

ja mialam, to bylo jedno z pierwszych badan na poczatku ciazy jak i cytomegalia z ktora wlasnie mialam przejscia bo jest tak samo grozna jak toxo tez wynik mialam srodkowy...
 
reklama
Witam niedzielnie!:-)

Ja tez robilam toxo juz dwa razy, mam obydwa ujemne, ale ostatnio sie fest przejelam, mianowicie pora truskawkowa oczywiscie ze mylam truskawki ale teraz mam stresa ze moze xle wypłukałam a one przeciez rosną blisko żiemi:szok: no normalnie nie wiem tez sie tak przejmujecie?:baffled:
 
Do góry