reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

joan z tym kopniakami w dolne partie też tak mam. Czasem naprawdę mam wrażenie, ze dzidzia juz prawie na wylocie jest :shocked2:;-)

uspokoiłyście mnie z l4, bo ja właśnie drugi miesiąc na zwolnieniu i już spanikowałam co zrobimy jak kaski nie dostanę, ale u nas chyba 70 osób zatrudnionych jest, więc teroretycznie nie powinno być problemu... oby...

vanilla gratuluję książkowego dzidziusia!!:-D:-D
 
reklama
Hey
Ja wpadłam na chwilę biorę cordafen bo podobno dziecko duże a ja drobnica nie czułam skurczy no a proszę. Po tym leku źle się czuje bo moje ciśnienie było zawsze małe a to obniża normalnie jakby mnie ktoś w głowe walnął. Lecę dalej.Pozdarwiam
 
joan jak mała była jeszcze główką u góry to też tak miałam.. czasami mi się wydawało, że mi "korek" wylatuje... jak mnie kopała.. teraz jest już główkowo i nieraz mam wrażenie, że od świata zewnęrtrznego dzieli ją już tylko moja skura... tak się skubana napinać potrafi...
 
Hey
Ja wpadłam na chwilę biorę cordafen bo podobno dziecko duże a ja drobnica nie czułam skurczy no a proszę. Po tym leku źle się czuje bo moje ciśnienie było zawsze małe a to obniża normalnie jakby mnie ktoś w głowe walnął. Lecę dalej.Pozdarwiam

Ja również biorę cordafen,ale dlatego ,iż mam wysokie ciśnienie nawet 150\100:no: a po tym leku mam 130\80 czyli działa.Mój lekarz powiedział,że ten lek przepisuje się często kobietom,którym zagrażają skurcze macicy grożące przedwczesnym porodem ale właśnie bardzo zbija ciśnienie.Mnie on bardzo podpasował zbija mi wysokie ciśnienie i nie odczuwam żadnych groźnych skurczów.:tak:
 
Hej

reniferku- raczej wielkich zmian po tygodniu malzenstwa nie odczuwam- jest milo i sympatycznie,ale na pewno mam teraz wiele dokumentow do wymiany itp wiec zawrot glowy z biurokracja!!!!

u mnie dzis 100 dni !ale czas leci szybciorem
dzis zakupilismy kilka ubranek , gryzaczki itp
musimy posciel kupic w nastepnej kolejnosci ;)
Aropos poscieli- zycze wszystkim slodkich snow i dobrej nocy
 
Rny tak czytam post Olinka i mi sie przypomniało, że przeoczylam studniówke, która była wczoraj:wściekła/y::angry::szok:
dzisiaj jako to muszę nadrobić:tak:;-)
wczoraj byliśmy z Olivierkiem w zoo, jak wróciliśmy padałam, nie doczytywłam sie na BB wiec nie może dlatego przegapiłam ten dzień:-p:zawstydzona/y::-(;-)

uśmiechu i słonka dziś życze:-)
 
Witam niedzielnie!

Mam nadzieję, że już dziś uda mi sie nadrobić zaległości na bb.

VAnila to prawda, rzadko jest tak, że wszystko jest książkowe....a więc gratuluję!!!
U mnie ostatnio mały był nieznacznie większy niż wiek ciąży.
Ja mam w środę wizytę, a jutro muszę lecieć zrobić hemoglobine - mam nadzieję że wzrosła :tak:
Vanila a ty umawiasz sie do doktora na konkretną godzinę czy stoisz w tych mega kolejkach???? Ostatnio sie umówiłam, ale weszłam o 21ej ( a miałam na 20:20)

Joan i ja tak mam z tym bombardowaniem w dół. I dokładnie wtedy mam uczucie jakby nóżka miała lada chwila na zewnątrz się znaleźć:-D


Ja już powoli zaczynam szykować mieszkanie na przyjście maleństwa.
Co chwile coś wymyślam ( mój M śmieje się że to z nadmiaru wolnego czasu) i zaraz zmieniam zadnie. Zawsze byłam niezdecydowana, ale teraz to już przegięcie...wymyśliłam sobie, że chcę kupić narożnik. No i już byłam w sklepie, oglądałam sobie i...nagle zobaczyłam świetną komodę - oczywiście niezbędną rzecz:-D, bo na prawdę nie mamy sie już jak pomieścić ze swoimi ciuchami a co dopiero z maleństwem....No i po powrocie do domu już nie chcę narożnika ale tę komodę....:-D

Musimy też kupić auto, bo te nasze 2 gruchotki mogą się zbuntować w każdej chwili i we wrześniu odmówić posłuszeństwa w najważniejszej chwili. Jejku, nie wyobrażam sobie tego :szok:.

Miłej niedzieli życzę i zabieram sie za czytanie
 
reklama
hej laseczki, ja do was pisze z łoża mego... moje zapchane zatoki zmieniły się w kosmiczny kaszel.. wszystko w okol. klatki piersiowej mnie boli. na razie kuruję się domowymi sposobami ale jutro zmykam do lekarza... nigdy nie miałam zapalenia oskrzeli ale moja mam podejrzewa, że to właśnie to, więc może się skończyć antybiotykiem albo nawet szpitalem.. tym bardziej, że mnie powoli na gorączkę bierze :-( jak mnie dziś gorączka nie dopadnie to jeszcze tu zajrzę, ale zakładam, że prześpię cały dzień...

olinka weź podaj listę urzędów gdzie trzeba poinformować o zmianie nazwiska itp... bo ja mam za tydzień cywilny i na razie nie wiem od czego będę zaczynać...
-lakarz
-bank
-praca
(i co dalej?)
 
Ostatnia edycja:
Do góry