reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

my też już kupiliśmy kołyskę ale jeszcze jej nie rozkładamy :-( na razie staramy się nie zagracać naszego małego mieszkanka, jak się pojawi mały to mąż pewnie złoży jak ja będę w szpitalu ...... leży sobie kołyseczka za łóżkiem i czeka na Franusia
 
reklama
Miałam wczoraj usg.Byłam na nim z moim M i trwało pół cudownej godziny:-)!Mam nagraną płytę i 4 zdjęcia mojej gwiazdy:tak:Tak na 100% wiadomo że to córcia mam zdjęcie z piękną "bułeczką" między nóżkami.Oglądałam każdy narząd po kolei i przepływ krwi w poszczególnych organach.Wszystko ok.Córcia ma poddarty nosek,piękne pełne usta i podobno długie nogi!:-)(gin powiedział że modelka).Waży już 1380 g i jest ułożona główką w dół.Gin powiedział że znalazła sobie przytulny dołek i raczej w tej pozycji już pozostanie do końca.Jestem przeszczęśliwa!!!!:-):-):-):-)
 
Hej, rozczarowana jestem wizyta u gin, USG nie mialam:-(, dopiero za 4 tygodnie 15 lipca. Badan z labolatorium nie dostarczyli, czyli wynikow tez nie znam. Mialam tylko zmierzone cisnienie, waga i lekarz sprawdzil szyjke. A teraz szukam miejsca na USG 3 4D w Warszawiem, moze ktos cos poleci???
 
Czesc
ja po pracy umieram z bolu plecow!moze jakies rady jak sobie z tym radzic?
ja mam dzis polozna-moze ona mi powie jak moj maly jest ulozony i takie ine bo nic nie wiem a chce wiedziec wszystko!!!!
pozdrawiam i spadam do pracky
 
Cześć dziewczynki :-)
Strasznie się zaniedbałam w tym pisaniu,ale mam ostatnio same problemy i wybucham płaczem na widok własnej szczoteczki do zębów,więc...:sorry2:
U mnie jak na razie wszystko w porządku. Idę dzisiaj do gina, to mi pewnie zleci jakieś badania,ale na skierowanie na USG liczę dopiero za kilka tygodni,tzn. termin usg gdzieś tak na lipiec.A szkoda,bo chciałabym podglądnąć dzidzię.:-)
olinka mnie właśnie też strasznie dokuczają bóle pleców i krzyża,nieraz mam łzy w oczach,ale kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzić,więc łączę się w bólu...
Zdam relację jak wrócę od gina. Mam nadzieję,że wyniki morfologii będą ok,bo już mi stresów na ten tydzień wystarczy. :dry:
 
Renifer, jakbys zgadla.. nie chcialo mi sie pisac... :zawstydzona/y:

A dzis egzaminy mam z angielskiego z czytania i pisania... i tak mi sie nie chce isc !:sorry2: Strasznie sie rozleniwilam !:zawstydzona/y::-D
 
reklama
my też już kupiliśmy kołyskę ale jeszcze jej nie rozkładamy :-( na razie staramy się nie zagracać naszego małego mieszkanka, jak się pojawi mały to mąż pewnie złoży jak ja będę w szpitalu ...... leży sobie kołyseczka za łóżkiem i czeka na Franusia
Ja mam zamiar rozłożyć ją , obejrzeć i złożyć bo faktycznie nie ma sensu żeby stała przez 3 miesiące. Jestem tylko ciekawa jak wygląda i chcę sprawdzić czy są wszystkie części, srubki itd bo w razie czego to zdązę jeszcze zareklamować.
 
Do góry