reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Śpiący dzień dzisiaj mam :dry:
syla24 uważam, że sesja z brzuszkiem to rewelacyjny pomysł
Alex wszystkiego najlepszego :-)
Olgha rzeczywiście dużo się wam nałożyło spraw - życzę szybkiego wyprostowania wszystkich problemów z mieszkaniem
Wrześniówka może nie będzie tak źle, najważniejsze, że jesteś pod kontrolą. U mnie też na ostatniej wizycie wyszło, że ujście zewnętrzne jest otwarte - jak to gin określiła - przepuszcza opuszek. Ale tak bardzo nie narzekam na twardnienie brzucha, więc biorę tylko magnez. Najważniejsze, że szyjka jest zamknięta.
princi to nieciekawie, że tak mało wam badań robią - pewnie wszystko jest w porządku, ale wyobraźnia pracuje
 
reklama
Dziewczynki,

Mam dzis wariacki dzien, M rano kupil piekna komode dla maluszka i skrecil, zalatwil mi transport do pracy i zwolnil sie by jechac do gina dzis wiec jestem cala w skowronkach...ale boli mnie cos dziwnie brzus i sie martwie jakby na okres i to od rana :-( Was tez tak czasem boli?? do tego piekielnie krzyz...jakbym miala zaraz dostac @ :-:)-(

Odezwe sie jutro bo jade na 21 do gina, trzymajcie kciuki kochane
 
ja mam twardnienia brzucha, częste i bardzo silne, i ból brzucha jak na @ i krzyża też.. miałam juz okres że nóg na łózko podnieśc nie mogłam.. ale na szczęście u mnie nic złego się nie dzieje.. gin zrobił mi USG szyjki i wszystko gra.. a bóle wynikają ze zmian w organiźnie, a dokładnie z tego że ciało zmienia się w środku przygtowując do porodu, miednica się rozszerza itd itd.. :-)

jeśli chodzi o sesję brzuszka to ja sobie sama zrobiłam ale to fotki samego brzusia.. wrzuciłam gdzieś w galerii brzuszkowej :-) a na profesjonalną sesję chętnie bym poszła gdyby było mnie stac na taką przyjemność ;-)
 
Alex wszystkiego najlepszego
Syla ja bym się nie zastanawiała ani chwilki- sama kiedyś o tym myslałam
Wrześniówko ja właśnie przez to twardnienie spędziłam jakiś czas na leżeniu a teraz co 3 godziny tableteczki- to są niestety skurcze i to niebezpieczne
 
Ja również przyłączam się do życzeń dla Alex:-)Odnośnie twardnienia brzucha to pytałam ostatnio o to moją lekarkę i ona powiedziała mi że często tak bywa jak przesadzimy z wysiłkiem i wtedy może dojść do skrócenia szyjki a nawet do otwarcia jej i to już jest sygnał, że trzeba więcej wypoczywać i przede wszystkim leżeć, tak więc wrześniówko chyba musisz jednak polegiwać ile się da!! A ja wczoraj wieczorem odczuwałam dość silny ból w podbrzuszu wydawało mi się że mała się pcha na całego, pewnie po wczorajszym porządkowaniu ciuszków, bo sporo się naschylałam i teraz powiedziałam sobie, że przede wszystkim odpoczynek, nie będe ryzykować:no:
 
Jestem już po wizycie i już mam założony pessar. Niezbyt miłe uczucie zakładania i teraz świeżo co po też tak niezbyt. Szyjka bardzo skrócona i rozwarcie:( Mam uważać dalej na siebie i przez najbliższy tydzień leżeć plackiem jeszcze. Mały ułozony miednicowo i dlatego uciska mi na nerw dlatego mam takie problemy z kręgosłupem.
 
Alex chyba baluje bo ja wcięło :-D

dobranoc dziewczynki.. przede mną kolejna bezsenna noc... zapewne piesa będzie mnie co chwilę budzić, a ciężko mi się zasypia jak mam katar więc pośpię może jakieś 20min w rezultacie... życie :-D jak to któraś z was ujęła taki trening przed sierpniem/wrześniem :confused:

nie wiem co ten mój bombel wyprawia ale mam krzywy brzuch... jakby dzidziuś się upchnął całkiem z lewej strony a prawa taka oklapnięta :-D
 
reklama
Naftanalek dyskomfort minie i przezwyczaisz się, czytałam że po jakimś czasie się tego wcale nie czuje a najważniejsze że dzidzia już jest bezpieczna :tak:

Kupiłam już kołyskę i niebawem biorę się do jej składania. Już nie mogę się doczekać jak położę do niej bobaska
 
Do góry