reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Olgha no to terminarz napięty na maksa! oby szybko wszystko w nowym mieszkaniu do normy i ładu doszło :tak:

Alex wszystkiego najlepszego!!!:-D:-D
 
reklama
hej - Mamo Sówko witaj ponownie serdeczne gratulacje trzymamy kciuki!!
Aleks -wszystkiego najlepszego w dniu urodzin spełnienia najskrytszych marzeń
a teraz ide poczytać zaległości...
pozdrawiam
 
Alex wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, cierpliwości w wychowywaniu synka:-):-)
Dziewczyny mam pytanko? Co sądzicie o sesji zdjęciowej z brzuszkiem (takiej profesjonalnej), moja koleżanka jest fotografem i robi śliczne zdjęcia:-) i zaproponowała mi właśnie taką sesję, a ja pomyślałam że to nawet dobra pamiątka. Ale czy dobry pomysł tak się z brzuchem paradowac:nerd: niewiem co mam robic????
 
Witam w piękny nad morzem dzień!!!Słonko świeci jest 19 stopni także super!!!:tak:

Niestety nie dane jest mi cieszyć się tą pogodą bo jak dalej tak pójdzie to będę zmuszona dołączyć do mam leżących co w moim przypadku( dwoje małych dzieci w domku )wydaje się niemożliwe.:no:Właśnie wróciłam od lekarza i to moje twardnienie brzucha nie jest normalne ( jak naiwnie myślałam ).Wydawało mi się ,że skoro dzieje się to tylko w pozycji stojącej a jak usiądę to mięknie to ok ale niestety jest inaczej....:no:
To twardnienie może powodować dwie rzeczy albo skracanie szyjki albo otwieranie jej ujścia i u mnie stało się to drugie.Ponoć są dwa zamknięcia szyjki wewnętrzne i zewnętrzne i oba powinny być zamknięte do porodu.U mnie niestety jedno z nich już jest otwarte!!!!:-(Do poniedziałku mam trzy razy dziennie brać nospę forte leżeć lub siedzieć i obserwować jak się nic nie zmieni i brzuch będzie nadal robił się twardy to w poniedziałek mam wrócić do doktor.A ona jak to ujęła podejmie bardziej radykalne leczenie.Także uważajcie dziewczyny i nie bagatelizujecie tak jak ja twardnienia brzucha!!!!!Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!
 
Dziękuję Wam wszystkim za życzonka :-D:-D:-D:-D:blink::blink::blink:
Ale się wam przyznam że czas zaczyna mi zasuwać i mam juz ochotę sobie odejmować, a nie tak jak kiedyś dodawać.:rofl2:
 
ALEX - 100 LAT!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

(...)
Dziewczyny mam pytanko? Co sądzicie o sesji zdjęciowej z brzuszkiem (takiej profesjonalnej), moja koleżanka jest fotografem i robi śliczne zdjęcia:-) i zaproponowała mi właśnie taką sesję, a ja pomyślałam że to nawet dobra pamiątka. Ale czy dobry pomysł tak się z brzuchem paradowac:nerd: niewiem co mam robic????

Syla ja widziałam zdjęcia z sesji z brzuszkiem i uważam, że to na prawdę super pomysł. A jeszcze jak masz koleżankę fotograf to w ogóle bym sie nie zastanawiała. Ja byłam zdecydowana na taką sesję, ale jak dowiedziałam sie ile kosztuje u nas w mieście to raczej sobie odpuszczę..:-(


Witam Dziewczyny:-) może mnie jeszcze troszeczkę pamiętacie:-) byłam tutaj u Was na Wrześniówkach, ale niestety miałam pusty pęcherzyk:-) dalej byłam na forum, ale na innych wątkach:-) teraz powracam na Lutówki 2010 (termin 21 luty 2010r.), bo dziś zrobiłam test i wyszły piękne dwie kreseczki, a wczorajszy wynik betki to 134,8 mIU/ml:-) chciałam napisać, że o Was nie zapomniałam, ale ciężko było mi tu zaglądać...ale wiedzę, że u Was bardzo dobrze i już niebawem rozwiązania:-) proszę dodajcie mi trochę wiary i otuchy, że tym razem się uda i wszystko będzie w porządku:tak: mocno Was ściskam i całuję:-)

Mamo Sówko - pewnie że cię pamiętamy. Gratuluję z całego serca i życzę wszystkiego dobrego. Tym razem na pewno się uda!!!!

A ja byłam dzis u koleżanki, która 4 tygodnie temu urodziła. Miała na prawdę ciężki poród, mała urodziła się "martwa", przewozili ja z bolesławieckiego szpitala do Legnicy. Obie bardzo wiele przeżyły, ale juz jest wszystko w porządku! :-)Malutka śliczniutka, po mamie nie widać że tak cierpiała- wygląda kwitnąco. Aż sama cieszę sie jak głupia, że wszystko dobrze się skończyło :-).

Wrześniówko i mi czasem twardnieje brzuch. Zazwyczaj kiedy się przemęczę. Czasem chce sie zrobić więcej niz powinno :-(.
 
Alex wszystkiego naj naj naj....!!!
Syla ja bym napewno skorzystała z taiej sesji, nie widzę w tym nic złego , a super pamiątka.
Werześnióweczko strasznie mi przykro, mi też czasem twardnieje brzuch ,ale gin nie wykryła nic niepokojącego.
 
To twardnienie może powodować dwie rzeczy albo skracanie szyjki albo otwieranie jej ujścia i u mnie stało się to drugie.Ponoć są dwa zamknięcia szyjki wewnętrzne i zewnętrzne i oba powinny być zamknięte do porodu.U mnie niestety jedno z nich już jest otwarte!!!!:-(Do poniedziałku mam trzy razy dziennie brać nospę forte leżeć lub siedzieć i obserwować jak się nic nie zmieni i brzuch będzie nadal robił się twardy to w poniedziałek mam wrócić do doktor.A ona jak to ujęła podejmie bardziej radykalne leczenie.Także uważajcie dziewczyny i nie bagatelizujecie tak jak ja twardnienia brzucha!!!!!Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!
No dziex, teraz to juz wymiekam.. bo oni tu nie robia zadnych badan ginekologicznych i w ogole i chyba musze jechac teraz do Manchesteru gdzie wiem, najblizszy polski ginekolog.. bo tez mam twardnienie brzucha czasami...
Dzis mi sie snilo,ze plod sie nie rozwijal wiec stwierdzili,ze trzeba mi zrobic "odsysanie brzucha" i dzidzi nie bedzie !
Depresji sie przez Was nabawie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-(

syla idz na te sesje, swietny pomysl.;-)
 
reklama
Do góry