reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Hejka Dziewczyny, byłam wczoraj u lekarza i faktycznie muszę zrobić test obciążenia glukozą tym razem 75 jeszcze. Mam nadzieję, że teraz wyjdzie dobrze bo przeraża mnie myśl o jakiejkolwiek diecie he he. Mała waży już 1000gr więc ja się pytam co z pozostałymi 8kg?! W ogóle ostatnio objadam się lodami, polecam szczególnie BigMilki są pyszne i można wygrać kolejne lody za darmo :-) W zeszłym tygodniu na 5 kupionych lodów 3 były wygrane, farciara ze mnie nie ma co......szkoda, że tak z totkiem nie mam:baffled:
 
ALEX STO LAT!!! :*

dużo dużo miłości i radości! i żeby Twój chłopak szybko wydoroślał i był najwspanialszym mężczyzną i tatusiem od słońcem :tak:
 
No w koncu jakas mila wiadomosc !!! Mama Sowka strasznie sie ciesze,ze Ci sie udalo!!! :-):-):-) I Trzymam kciuki!

Witam wszystkie ciezarowki! ;-)
 
Witam Panienki;-)Ale naskrobałyście przez tą dobę:szok:Wczoraj jeszcze zaglądnęłam przed odłączeniem kompa ale przeprowadzka to masakra -oczywiście nie dzwigałam ale i tak sporzątanie i opróżnianie akwarium mnie wykończyło.Małż biedny pół dnia nosił a i tak jeszcze dzisiaj będzie resztę mniejszych rzeczy wynosił.W nowym mieszkaniu same atrakcje:baffled:cieknący kran,lodówka działała 5 min.i kuchenka też podejrzana-dziś pzryjechał właściciel i niby uruchomił lodówkę ale kuchenka do czyszczenia i hudraulika też musimy załatwić sami a on nam zwróci kasę-jestem wściekła od rana:wściekła/y:
Jeszcze na nowym łóżku średnio mogłam zasnąć i jestem maxymalnie niedospana-a siedzę w pracy do 15 bo dziewczyna ma egzaminy i też dopiero wczoraj się dowiedziałam że mam przyjść.O 16 lecę na zakończenie roku w przedszkolu a potem jeszcze posprzątać w starym mieszkaniu.Nie żebym smuciła coś ale taka kumulacja daje mi w kość -jeszcze denerwuje się trochę bo mama ma dziś operację na cystę i oczywiście pełna narkoza-będzie dochodzić trochę do siebie po tym.
Mama Sówka-wspaniała wiadomość!Trzymam kciuki z całego serca!Ja sama urodziłam się w lutym:-D
olinka-gratki z okazji zaobrączkowania,wszystkiego co najlepsze!
naftanalek-powodzenia !
Alex-spełnienia wszystkich marzeń :-):-):-)
Miłego dnia wszystkim wrześnióweczkom !!!!
 
oj piszecie

Olgha....no nie zazdroszczę...zwłaszcza to akwarium:szok::szok::szok:..
my za to mamy remoncik:tak:
alex...Sto lat
Mamasówka...super wieści:-);-);-)

a ja idę ciut poleżakować póki moje dziecię śpi:tak:
 
hej kolezanki!
musze sporo nadrobic bo kilka dni nie zagladalam
bylam dosc zajeta zwlaszcza w dniu wlasnego slubu ;)
jestem juz szczesliwa mezatka, ceremonia wypadla bardzo przyjemnie,pogoda dopisala a na przyjeciu humory dopisywaly-nawet potanczylam-haha taka ciezarna z brzuchem i tance wygibance byly ;)
Wszystkiego najlepszego ;-)
Teraz czekamy na zdjecia jakies.. :blink:
 
Ja wpadam się tylko przywitać urwanie głowy mam dzisiaj.
Mama Sówka -GRATULACJE! Tym razem wszystko napewno będzie dobrze, co złego miało się stać to już się stało a Teraz będzie ok- sama sobie zawsze tak tłumaczę:tak:.
Alex naj naj lepszego.
 
reklama
Do góry