reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

mój mężuś bardzooooooooooo chce mieć bliźniaki :-p:tak:ale raczej nie ma szans bo ani u mnie ai u niego takowych nie było:-pM się śmieję że zawsze ktoś musi być pierwszy:laugh2::laugh2:oby nie my:-p:tak::laugh2:
 
reklama
Witam serdecznie, właśnie dzisiaj mija mnie i mężulkowi19 tydzień ciąży bliźniaczej. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że nasze aniołki są dwujajowe, jeden z nich jest na 100% Jankiem, a Antek lub Tosia mam nadzieję oznajmi nam sie później. Właśnie siedzę i łamię sobie głowę jaki wózek dla maleństw wybrać. I jesli możecie mi doradzić lub polecić sprawdzone modele byłabym ogromnie wdzięczna. :) Dziękuję :)
 
Witam serdecznie, właśnie dzisiaj mija mnie i mężulkowi19 tydzień ciąży bliźniaczej. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że nasze aniołki są dwujajowe, jeden z nich jest na 100% Jankiem, a Antek lub Tosia mam nadzieję oznajmi nam sie później. Właśnie siedzę i łamię sobie głowę jaki wózek dla maleństw wybrać. I jesli możecie mi doradzić lub polecić sprawdzone modele byłabym ogromnie wdzięczna. :) Dziękuję :)
Witaj.
Powiem Ci, że wiele wózków obejrzałam i wybór nie był łatwy ale w rezultacie trafny. Na początku skłaniałam się do wózka BEBE COMFORT-siedziska jedno za drugim ale później uznałam, że za długi i mało stabilny. potem ogłądałam wózki polskiej marki, dość tanie, ale niestety wykonanie kiepskie i przede wszystkim ciężkie. Wybrałam wózek używan,cena używanego 1700zł, firma HERKULES-TWIN RAPTOR coś tam coś tam, mieści się w standartowych drzwiach, jeden z najlżejszych bliźniaczych wózków, ponadto ma przednie kółka całkowicie skrętne, wózek obraca soę wokół własnej osi, ma niesamowite resory i prowadzi się lepiej niż co niektóre wózki dla jednego malucha. Warto było, choć cena dość wysoka. Musicie oczywiście wziąć pod uwagę gdzie mieszkacie, czy w domu czy w bloku na piętrze.:tak::tak::tak::happy:
 
Witam Dziewczyny:-) może mnie jeszcze troszeczkę pamiętacie:-) byłam tutaj u Was na Wrześniówkach, ale niestety miałam pusty pęcherzyk:-) dalej byłam na forum, ale na innych wątkach:-) teraz powracam na Lutówki 2010 (termin 21 luty 2010r.), bo dziś zrobiłam test i wyszły piękne dwie kreseczki, a wczorajszy wynik betki to 134,8 mIU/ml:-) chciałam napisać, że o Was nie zapomniałam, ale ciężko było mi tu zaglądać...ale wiedzę, że u Was bardzo dobrze i już niebawem rozwiązania:-) proszę dodajcie mi trochę wiary i otuchy, że tym razem się uda i wszystko będzie w porządku:tak: mocno Was ściskam i całuję:-)
Witaj Kochana ! Ja chcialam tylko tak od siebie napisac ze sama mam za soba przezycie poronienia w 10 TC bylo to dla mnie najgorsze przezycie w zyciu poronilam w kwietniu a w kwietniu nastepnego roku urodzilam zdrowa sliczna coreczke a teraz czekamy na wrzesien na kolejne malenstwo WIERZ bo na pewno bedzie u Ciebie tak samo dobrze tylko nie zapomnij nam o tym napisac jak urodzisz swoje szczescie, bede wspominac o Tobie i kruszynce przy swoich rozmowach z Bogiem trzymaj sie Kobietko.
 
mój mężuś bardzooooooooooo chce mieć bliźniaki :-p:tak:ale raczej nie ma szans bo ani u mnie ai u niego takowych nie było:-pM się śmieję że zawsze ktoś musi być pierwszy:laugh2::laugh2:oby nie my:-p:tak::laugh2:


Oli, u mnie w rodzinie też nie było bliźniąt, hormonów również nie brałam, a więc... nigdy nic nie wiadomo :tak::tak:;-)
 
Wiatm w ten piękny i słoneczny poranek:-) Ale dzis pięknie.... Jupiiii
ja juz wstałam o 6.30 bo moje dziecie było strasznie głodnie i niedało mi spokojnie pospac...skakał i skakał:happy: i nawet poszłam rano po pieczywo dla mężusia na kanapeczki.... biedy zdziwił się jak wstał i zobaczył że żoneczki nie ma:szok:
nawet posprzątałam juz mieszkanie:-D
jak ja lubie takie dni:cool:
 
reklama
Mamo Sówko- serdeczne Gratulacje:-) to wspaniała wiadomość..
Olinka Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia:-)

A ja wczoraj odebrałam wyniki morfologii i obciążeniu glukozą. Cukier w porządku bo wyszło 127 ale morfologia taka sobie. Spadają mi wyniki - czyżby witaminki nie dawały rady albo mój głodomorek w brzuszku wyjada tak dużo:-) a niech się żywi co będę dzieciątku żałować :-D
 
Do góry