reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam Dziewczyny:-) może mnie jeszcze troszeczkę pamiętacie:-) byłam tutaj u Was na Wrześniówkach, ale niestety miałam pusty pęcherzyk:-) dalej byłam na forum, ale na innych wątkach:-) teraz powracam na Lutówki 2010 (termin 21 luty 2010r.), bo dziś zrobiłam test i wyszły piękne dwie kreseczki, a wczorajszy wynik betki to 134,8 mIU/ml:-) chciałam napisać, że o Was nie zapomniałam, ale ciężko było mi tu zaglądać...ale wiedzę, że u Was bardzo dobrze i już niebawem rozwiązania:-) proszę dodajcie mi trochę wiary i otuchy, że tym razem się uda i wszystko będzie w porządku:tak: mocno Was ściskam i całuję:-)


ŚWIETNA WIADOMOŚĆ!!!!!!
TAK SIĘ CIESZĘ:tak:;-):-)
TRZYMAM KCIUKASY
NA PEWNO TYM RAZEM SIĘ UDA:-);-):tak:
DBAJCIE O SIEBIE:-);-):tak:
 
reklama
Mamo Sówko Ale suuuuuuperrrr wiadomośc. Wszystkie będziemy trzymały kciuki żeby wszystko bylo dobrze i juz niedługo będziesz miała swoją ukochaną kruszynkę w ramionach:-) Ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!
 
Dziękuję za odpowiedzi i ciesze się ze nie będę musiała już pic tego paskudztwa:rofl:
Ja jutro idę na wizytę do gin. w końcu zobaczę moje maleństwo:-) ostatnie USG miałam 1,5 miesiąca temu. Ciekawe czy potwierdzi córeczkę.
Po powrocie do Polski nie odzywam się często, ale nie mam czasu, staram się nadrabiać zaległości wieczorami, czyli jestem prawie codziennie z Wami. A teraz uciekam pomalować paznokietki:tak:
 
Mama Sówka wielkie gratki!!!!!Trzymam kciuki żeby było OK :-)

Naftanalek za Ciebie też trzymam kciuki żeby szyjka yła jak najdłuższa i żeby nie bolało zakładanie krążka. Po założeniu pewnie już nie będziesz musiała ciągle leżeć :tak:

Olinka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-D:tak:
 
Mam Sówko- to wspaniała wiadomość..serdeczne Gratulacje- teraz będzie wszystko dobrze:-D Niedawno Nasz wątek był ostatnim a tu już LUTÓWki szok!!!!!
Olinka Wszystkiego Najlepszego z okazji ślubu:-)
 
MamaSówka ale super wiadomość :-) Kciuki zaciśnięte :tak::-)
naftanalek to już niecała doba została do zakładania - trzymaj się :-)
agawa niezłą robotę odwaliłaś z ubrankami ;-) Ja planuję to na sierpień, ale może nie wytrzymam i zabiorę się za to w lipcu. Na razie czekam, aż wrócą do mnie ubranka Kamila. Prać zamierzam w połowie sierpnia. Torbę też tak mniej więcej o tym czasie. Może trochę wcześniej.
olinka2009 gratuluję zmiany stanu cywilnego :-) Super, że wszystko się udało :-)
Renifer biedny mały :-( Mam nadzieję, że to już końcówka choróbska i nie będzie się już dłużej męczył.
A my spaliśmy całe popołudnie - całą rodzinką padliśmy na 3 godz. :szok: Nie wiem co będziemy robić w nocy ;-)
 
Witam Dziewczyny:-) może mnie jeszcze troszeczkę pamiętacie:-) byłam tutaj u Was na Wrześniówkach, ale niestety miałam pusty pęcherzyk:-) dalej byłam na forum, ale na innych wątkach:-) teraz powracam na Lutówki 2010 (termin 21 luty 2010r.), bo dziś zrobiłam test i wyszły piękne dwie kreseczki, a wczorajszy wynik betki to 134,8 mIU/ml:-) chciałam napisać, że o Was nie zapomniałam, ale ciężko było mi tu zaglądać...ale wiedzę, że u Was bardzo dobrze i już niebawem rozwiązania:-) proszę dodajcie mi trochę wiary i otuchy, że tym razem się uda i wszystko będzie w porządku:tak: mocno Was ściskam i całuję:-)

Witaj słońce!!! Ja to bezwzględnie Cię pamiętam! Jejku jaka to wspaniała wiadomość, GRATULUJE Ci kochana! Oby teraz wszystko przebiegło tak jak powinno!
 
reklama
ojejku dziewczyny gratuluje Wam ciąży mnogiej:tak:ale nie mogę sobie wyobrazić jak to jest:sorry::szok:ja czasem mam wrażenie jest w brzusiu za mało miejsca dla jednego a co dooiero dla dwójki:laugh2::laugh2:to musi być niesamowite uczucie:-):tak:
trzymajcie sie dziewczyny i powodzenia:-);-):tak:
 
Do góry