reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Mamo Sówko gratulacje:)

ja tylko na chwilkę bo ciągle leżę plackiem, trzymajcie jutro kciuki o 19 będzie zakładał mi ten pessar no i dowiem się jak bardzo znowu się skróciła szyjka i jak tam z małym przez te skurcze.Pozdrowienia dla wszystkich:)
 
reklama
o jejku... z tego co opisujesz to tak wygląda moja ciąża, a na 99% to nie bliźniaki :-D a marzy nam się bardzo... mieć bliźniaki... następnym razem będę kombinować żeby nam się udało... poczytałam trochę na internecie i jest kilka sposobów które zwiększają prawdopodobieństwo spłodzenia bliźniąt... u mnie jest o tyle dobrze, że z oby stron jesteśmy "obciążeni" genetycznie, bo moja babcia jest z bliźniaków, mój tata, i wujkowie mojego Miska... jak na razie jest jeden bejbiczek ;-)
 
Kasiunia123 niektórzy lekarze od razu dają skierowanie na obciążenie glukozą po 75g, żeby ewentualnie uniknąć dodatkowych kłuć, bo jeśli wynik po 50g wychodzi powyżej 140 to trzeba badanie powtarzać, tak więc spokojnie zrobiłaś od razu dokładniejsze, a Zuzia28 wydaje mi się że jednak będziesz musiała powtórzyć to badanie, ale wiem że często bywa tak że po 50g wychodzi źle a po 75 dobrze tak więc głowa do góry:tak:
Kamila1 jutro na pewno lekarz coś zaradzi, są jakieś czopki czy nawet antybiotyk i na pewno pozbędziesz się bakterii, będzie dobrze:tak:
Mama Sówka:) gratuluję, trzymam mocno kciuki, wpadaj do nas na forum wrześniowe i pisz co tam u Twojej kruszynki:tak:
naftanalek trzymamy kciuki za Ciebie, jutro lekarz na pewno przekaże Ci same dobre wiadomości, daj znać po wizycie a teraz leż i odpoczywaj;-)
A ja już po segregacji ubranek i w życiu bym się nie spodziewała, że jest ich aż tyle, teraz musze je wyprać wysuszyć na słoneczku, wyprasować i mogą czekać na nowego właściciela:-)Swoją drogą zawsze trochę kasy się zaoszczędzi:tak:Dziewczyny kiedy spakujecie tak na wszelki wypadek torbę do szpitala, chyba jeszcze mamy czas, ale wiem że niektóre dziewczyny pakują się już koło 29 tyg, w końcu w torbie nic się nie zepsuje:-);-)
 
Mama Sowka: Ale super wiadomosc!:-):-):-) Gratulacje! Na pewno wszystko bedzie dobrze. No i betke masz wysoka. Super! Trzymam kciuki.
 
naftanalek trzymam kciuki, choć w tej chwili jest już chyba po wszystkim ;-)

Mama Sówka wspaniała wiadomość!!! Strasznie się cieszę, gratuluję i wierzę, że tym razem wszystko będzie dobrze!! :tak::-D
 
hej kolezanki!
musze sporo nadrobic bo kilka dni nie zagladalam
bylam dosc zajeta zwlaszcza w dniu wlasnego slubu ;)
jestem juz szczesliwa mezatka, ceremonia wypadla bardzo przyjemnie,pogoda dopisala a na przyjeciu humory dopisywaly-nawet potanczylam-haha taka ciezarna z brzuchem i tance wygibance byly ;)
 
reklama
Do góry