reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
kasiunia badanie z 75g jest powiedzmy na rozwianie wątpliwości ;-) więc masz pewny wynik już po pierwszym badaniu i nie musisz robić kolejnego :tak:

zuzia myślę, że będziesz musiała zrobić obciążenie 75g, bo zlecają je już przy wynikach granicznych, a u Ciebie niewielkie, bo niewielkie, ale jednak jest przekroczenie. I nie martw się na zapas, bo po drugim badaniu może wyjść wszystko dobrze :tak:
 
Witam Dziewczyny:-) może mnie jeszcze troszeczkę pamiętacie:-) byłam tutaj u Was na Wrześniówkach, ale niestety miałam pusty pęcherzyk:-) dalej byłam na forum, ale na innych wątkach:-) teraz powracam na Lutówki 2010 (termin 21 luty 2010r.), bo dziś zrobiłam test i wyszły piękne dwie kreseczki, a wczorajszy wynik betki to 134,8 mIU/ml:-) chciałam napisać, że o Was nie zapomniałam, ale ciężko było mi tu zaglądać...ale wiedzę, że u Was bardzo dobrze i już niebawem rozwiązania:-) proszę dodajcie mi trochę wiary i otuchy, że tym razem się uda i wszystko będzie w porządku:tak: mocno Was ściskam i całuję:-)
 
Mamo Sówko strasznie się cieszę:-):-):-):-). Super wiadomość. Zobaczysz wszystko będzie dobrze-trzymamy kciukasy!!!
 
Czesc dziewczyny. Chwile mnie nie było i zaległosci jak zawsze.

MamaSówka oczywiście ze Cie pamiętamy :-) Ale przyniosłas radosną nowinę. Moje gratulacje, bardzo się ciesze i trzymam kciuki za MałąSóweczke! Napewno tym razem będzie wszystko dobrze. Dbajcie o siebie :-)

Co do glukozy to ja dostałam teraz skierowanie od razu na 75 i badanie wyniku po 2h i tez sie zastanawiałam czemu od razu 75, ale widze ze to nic dziwnego.

Miłego popołudnia dziewczynki :-)
 
no faktycznie duże chłopy jak na bliźniaki w 34 tygodniu :tak: Mnie lekarz od początku nastawiał na cc, więc o poród naturalny pytam z ciekawości. A ile przytyłaś? Ja w tej chwili około 11kg, a mówią, że z bliźniakami to i do 20 norma. :cool2: A jaki rozmiar ubranek miałaś na początek? Jest sens kupować 50-tki? Dzięki za rady :-):-):-)
Przytyłam 27 kg, ale później jest trochę pracy więc szybko wróciłam do wagi z przed ciąży:-D:-D:-D:-D
Uważam,że nie ma sensu kupować 50- tek, ponieważ maluchy naprawdę szybko rosną,owszem rozmiar 56 jest na początku za duży, ale i tak na każde ubranko zakładasz skarpetki, ponadto takie maluchy bardzo dużo śpią, moje odsypiały ten czas co powinny być w brzuchu:tak::tak::tak:
 
reklama
jak to jest czuć dwa maluchy w brzusiu? jest jakas mama bliźniąt która była tez w pojedynczej ciąży? jakaś wielka różnica jest...? w kopniakach itp...
Witaj. mam starszego syna i rzeczywiście jest OGROMNA różnica między pojedynczą a mnogą ciążą!!!!! Teraz wiem, że pojedyncza to pikuś:tak::tak::tak:Przy bliźniakach wszystko boli, większy nacisk na organy, siusiasz bez przerwy, a zgaga MEGA WIELKA. Cięzko wstać z lozka,ja nawet pod koniec nie mogłam spodni założyć:-D:-D:szok::szok::szok::szok:
 
Do góry