reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam, u nas też pogoda dziwna, raz pokropuje, raz wychodzi słoneczko normalnie zachowanie jak u kobiety w ciąży, jak za gorąco źle, jak pochmurno też źle hihii:-D:-DA tak serio to ja np wolę jak nie ma tych upałów tylko taki ciepły dzień a i deszczyk też może pokropić byle nie lało cały dzień:eek:
szyszunka odpoczywaj odpoczywaj, a jutro na pewno pogoda poprawi się:tak:
Sarenka27 udanego usg, co byś dokładnie pooglądała swoją kruszynkę, chociaż ona już sporawa skoro 1kg minęło, wracaj szybciutko do domku i napisz jak tam wrażenia po usg;-);-)empolan z dziećmi tak właśnie jest, zawsze zaczynają chorować albo dzień przed ważnym wydarzeniem, albo w weekend, wiem bo przerabiałam i przerabiam to nadal z moją małą, ale do piątku jeszcze trochę czasu, może Kamilkowi przejdzie, trzymam kciuki za Was;-)-inka gratulacje z okazji jutrzejszej studniówki a z porządkami na pewno zdążysz tylko pamiętaj nie wszystko w jeden dzień, należy nam się też trochę odpoczynku:tak::tak:
Ja tymczasem idę poprzeglądać ciuszki po Oliwii i sprawdzić co się nadaje, co trzeba odświeżyć, bo moja mama mówi że już za dużo czasu nie zostało i lepiej sobie wszystko posegregować:-)81 dni to nie za dużo czasu??:szok::szok:Chociaż lepiej może teraz jak mogę się jeszcze poschylać niż za miesiąc kiedy pewnie skarpetki nie będę mogła założyć;-)
 
reklama
...wczoraj się poopalałam na sloneczku... cała się schowałam w cieniu tylko nogi wywaliłam na pełne słońce i wiecie co... nogi jakie blade były (blado-fioletowe) takie są nadal.. a ramiona i dekolt mam zjarane :eek: a dziś znowu wiatrzysko i deszcz :-(
jestem śpiąca.. przez tą pogodę, przez zapłakane od wczoraj oczy i przez Fleksunie bo uczyłam ją tej nocy spać w nowej leżance i całą noc zrzucałam ją z łóżka :shocked2:
zieeeeeeeeeeew
branoc :-D
 
eli branoc branoc ;-) sen zawsze dobrze robi, ja teraz prawie każdego dnia ucinam sobie godzinną drzemkę ;-)
i nogi też sinokoperkowe, nic ich nie rusza :eek:
agawa u mnie z kolei takie podejście, że jeszcze duuuużo czasu i mój entuzjazm jest szybko hamowany... Miłego przeglądania i sortowania ;-)
princi nie mam pojęcia. U mnie szef sam zapytał do kiedy zamierzam pracować. Wtedy planowałam iść na l4 w lipcu, a wyszło, ze poszlam w połowie maja...
Inka gratuluję wygranej :-D może też się skuszę :-)
empolan mam nadzieję, że jednak leki pomogą :tak:
sarenka trzymam kciuki!
myha za Twoje wyniki też ;-)
 
Witam ostatnio robilam sobie badania i miedzy innymi pilam glukoze, tylko ze nie mialam skierowania od gin. i przy okienku powiedzialam ze chce badanie na krzywa cukrowa i dostalam do wypicia 75g glukozy, mialam pobierana krew po 1 i po 2 godzinach, a pani, ktora pobierala mi krew powiedziala ze powinnam wypic 50g glukozy i miec pobierana krew po 1 godzinie, i ze to sie nie nazywa krzywa culkowa tylko inaczej. Niestety nie mogla wycofac pieniedzy i juz rozpuscila mi 75g glukozy.

I chcialabym sie dowiedziec czy moze byc to badanie z 75g glukozy zamiast 50g glukozy, czy bede musiala robic drugi raz????
 
Moim zdaniem nie będziesz musiała robić drugi raz, bo gdyby miała wyjść cukrzyca to i przy obciążeniu 75 też wyjdzie. Oni chyba bez skierowania zawsze robią 75, no chyba że lekarz powiedział Ci wyraźnie że masz zrobić 50. 75 jest robiona wtedy gdy 50 wychodzi wątpliwa celem potwierdzenia cukrzycy.
Nie jestem ekspertem ale tak mi się wydaje
 
Kasiunia mi też się wydaje że nie będziesz musiała robić badania na 50. niektóre dziewczyny robiły sobie od razu na 75, więc to nic nie zaszkodzi a wynik podobno lepszy
 
Witam z deszczowych mazur! Właśnie odebrałam wyniki morfologii i moczu, krew jest chyba w porządku ale w moczu liczne bakterie, za dużo leukocytów i wiele wiele innych zaczynam się martwić:-( a do gina idę dopiero jutro.
 
Witam ostatnio robilam sobie badania i miedzy innymi pilam glukoze, tylko ze nie mialam skierowania od gin. i przy okienku powiedzialam ze chce badanie na krzywa cukrowa i dostalam do wypicia 75g glukozy, mialam pobierana krew po 1 i po 2 godzinach, a pani, ktora pobierala mi krew powiedziala ze powinnam wypic 50g glukozy i miec pobierana krew po 1 godzinie, i ze to sie nie nazywa krzywa culkowa tylko inaczej. Niestety nie mogla wycofac pieniedzy i juz rozpuscila mi 75g glukozy.

I chcialabym sie dowiedziec czy moze byc to badanie z 75g glukozy zamiast 50g glukozy, czy bede musiala robic drugi raz????
Ja robiłam na 75g glukozy i to wystarczy
 
reklama
Witajcie, ale dawno nic nie pisałam. Staram się Was czytać na bieżąco, ale muszę przyznać, że staje się to coraz bardziej trudne. Tyle piszecie a ja mam net tylko w pracy. Robiłam ostatnio też krzywą cukrową (50) i cholerka wyszedł mi wynik 147
( norma 140) i teraz się martwię czy będę musiała robić 75, czy to nie duże odchylenie?! Miała tak któraś????
 
Do góry