reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Podpisuję się pod Wami obiema rączkami:-)Gin .tyle zarobił na wizytach prywatnych a i tak potem przy porodzie nie był bo na wczasy pojechał:crazy:Nie dostał nic extra.
Symbolicznie tylko położne dostały bombonierkę i kawe do podziału bo były naprawdę miłe i myślę że to wystarczy w zupełności.
 
A ja właśnie wróciłam od lekarza- niestety to nie rozciąganie. Znów stan zapalny :baffled:Dostałam globulki i antybiotyk, jak do niedzieli nie przejdzie- niestety będe musiała położyć się na oddział:no:
 
ja też nigdy lekarzom nic nie dają..
dostają kaskę za wizytę i to całkiem sporą
Ja w poprzedniej ciązy chodziłam tez często i każdorazowo zostawiałam 100:baffled: to chyba wystarczy, nie?:-)
 
Moniczka..zdrówka
Olgha...:baffled::baffled: do 19-tej...uffff dobrze że chociaż masz neta:-):tak::tak::tak:
A na chandrę nie ma to jak małe zakupki nie??;-)
 
fajnie
ja bym nie miałą nic naprzeciw jakby ktoś zorganizował:-)
Calineczka...nawet nie wiedziałam że takie gry i zabawy sa na baby shower:no::no:
 
no a ja mam dzisiaj studniówke!!!!!!!!!tak na nia czekałam hihi:-D
ja sie okropnie nudze nic mi sie nie chce żyje juz niedzielą i obiadkiem u mamusi (ostatni raz 9 miesiecy temu)
pogoda do d..... tylko iśc spać
niech te godziny szybciej lecą:eek:
 
no a ja mam dzisiaj studniówke!!!!!!!!!tak na nia czekałam hihi:-D
ja sie okropnie nudze nic mi sie nie chce żyje juz niedzielą i obiadkiem u mamusi (ostatni raz 9 miesiecy temu)
pogoda do d..... tylko iśc spać
niech te godziny szybciej lecą:eek:
Ale fajnie :tak: ja do swojej studnióweczki mam jeszcze dwa dni i też się nie mogę doczekać
 
Ja również dziś doczekałam się 100-dniówki:tak:!!!!!
Humor dziś trochę lepszy ale pogoda kiepska.W Gdańsku dziś 11 stopni.
Ciągle mam kłopoty z twardnieniem brzucha w pozycji stojącej więc zrobię co trzeba w domu i siadam.
Zazdroszcze kobietom w ciąży mogącym chodzić.Byłam ostatnio dwie minuty w Castoramie oczywiście siedziałam na ławeczce a tam przy kasach pełno kobiet w ciąży i to z wózkami pełnymi zakupów.Zadowolone uśmiechnięte.No ale co zrobić........
 
reklama
Princi - nie tylko Ty - ja też jeszcze nic nie mam dla maleństwa! Dosłownie kompletnie ani jednej rzeczy. Zakupy zaplanowałam od 1 lipca tak żeby nie za późno a i tak wydaje mi się że jescze za wcześnie. Ale jak mi ta ciąża szybko leci szok- wam też tak?:baffled:
 
Do góry