reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Hahahaha Hahahaha - Eli - hehehehehe uspokój się, bo będziesz miała na sumieniu jedną ciężarną - co skurczy dostała -heheheheheh;-);-);-) Ja mu to pokażę - niech dorwie chama :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Heheheheh hehehehhee ja mu to właśnie pokazałam a on tak jak z choinki zerwany i mówi, ale to do k...asa podobne, myślałam, że padnę ze śmiechu hehehehe i mówię, że to dokładnie to do czego to podobne - i mówię bij świntucha - :-D:-D:-D:-D zmienił zdanie - nikogo bić nie będę i siedzi i się zanosi ze śmiechu, że jakiś taki mało kapujący:-D:-D:-D:-D:-D
 
Wiola-super że po wizycie ok.Ja też dziś byłam u gina.wyczekalam się jak zwykle 3 godzinki ale pani doktor bardzo dokładna jest.Wszystko ok ale trochę mnie przeraziła waga:baffled:3 tyg.temu miałam 3,5 kg na plusie a dziś już całe 5!!!Chyba muszę odpuścić sobie te marcepanowe milki;-)Dostałam skierowanie na glukoze i trochę się boję tych 2 godzin w poczekalni-też wymyślają atrakcyjne badania!Jak chodziłam w poprzednich ciążach to nikt czegoś takiego nie zalecał...
Pogoda w krakowie masakryczna-burze ,deszcze i parówka cały dzień.Komary atakują i po wczorajszej wycieczce na zakrzówek jestem cała pokąsana:-(
Joan-jak już miałaś ospę to nie ma sie co bać!
Fajnie że nowe koleżanki w naszym gronie się pojawiły:-)
Co do szkoły rodzenia to prywatnie już się nie wybieram -wystarczyłą mi ta przed 1 porodem-niestety nie wspominam jej zbyt miło.Wybrałam taką rekomendowaną i niby sprawdzoną a okazało sie że ''lekcje''odbywają sie w ciasnym pomieszczeniu z otwartym oknem na aleje-gdzie ruch i hałas straszliwy.Były wakacje i okropne upały-a ludzi na sali sporo.Ćwiczenia tez z powodu ścisku nie były komfortowe.
A tak naprawdę więcej o porodzie dowiedziałam się z opowiadań matki,znajomych i z książek które masowo czytałam.Tak samo opieka nad noworodkiem,całkiem inaczej jest oglądać jak położna pokazuje przewijanie i kąpiel na sztywnej lalce ,a całkiem inaczej jest w praktyce.Dlatego ważne przy pierwszym dziecku miec do pomocy właśnie mamę albo jakąś krewną lub przyjaciółkę która już ma dziecko i pokaże wszystko ''na żywo''.Oczywiście można trafić na fajnie zorganizowaną szkołę rodzenia -najlepiej zrobić ''wywiad''pośród znajomych bo inaczej można się rozczarować jakością...
 
Witam dziewczynki.
Tylko się witam i uzupełniam posty. Acha i dziś byłam na wizycie u gin. Z małą wszystko wsio ok. Serduszko biło ślicznie. Ja natomiast na bóle miesiączkowo podobne mam brać magnez i jak najwięcej się oszczędzać.
 
Eli-jeszcze 22 nie minęła a ty takie rysunki zapodajesz????:-D:-D:-D
te najgorsze krwiopijcze to niestety komarzyce-samice...
 
mam nadzieję, że nikt mnie nie skrzyczy za ten rysunek, ale przecież to tylko komar jest :-p
 
i jeszcze jedno apropos komarów...
i to już dodaję po 22! :-p

jak Misiek się w nasz temat o komarach wdrożył to mu się taki kawał przypomniał:


Jaka jest różnica między komarem a kobietą? Komara, jak ssie, nie musisz głaskać.

(świntuch jeden.. najpierw się śmiałam, ale teraz już dostał za swoje :-p)
 
eli88 dzieki za tego komora-to mnie rozbawilas-posmialam sie, kawal tez niezly-wiecej takich rysunkow i dowcipow
bo jak zaczela nadrabiac co tam u was przez ostatnie dni sie dzialo to zaczela sie troche stresowac:baffled:
te skurcze i skrucone szyjki-jejku a ja tutaj w szkocji to tylko 2 usg, jedno badanie krwi-jak narazie-i tyle-zaden ginekolog:no:
czy sa jakies objawy skracajacej sie szyjki-bo ja nawet ostatnio dosc kaszlalam i czytala gdzies ze to moze spowodowac skrucenie szyjki-ale jak to sprawdzic:confused:
jak byla u zwyklego lekarza z powodu tego kaszlu to tylko ewentualnie polecil paracetamol:baffled:, pytalam czy kaszel moze wywolac jakies skurcze i obnizenie szyjki, ale ona na to ze nie:baffled:
opieka lekarska jest tu dziwna:confused:
a z dobrych wiadomosci-kolezanka urodzila w srode SYNKA:-)
 
reklama
Eli ja też zauważyłam, że od jakiegoś czasu bardziej się pocę :baffled:
QUOTE] Ja też, nieststy...
czy sa jakies objawy skracajacej sie szyjki-bo ja nawet ostatnio dosc kaszlalam i czytala gdzies ze to moze spowodowac skrucenie szyjki-ale jak to sprawdzic:confused:
:-)
ja nie miałam żadnych:no:, na każdej wizycie gin bada szyjkę i zapisuje długość, ciężar brzucha powoduje nacisk dlatego się skraca, dlatego warto dużo leżeć.
 
Do góry