reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
My nie wybralismy imienia dla naszego Synka- mamy typy tylko rozna ;(
Musimy wybrac takie imie aby nam sie obojgu podobalo i zeby bylo dobrze wymawiane w Polsce na Slowacji (moj przyszly maz jest Slowakiem) i UK bo tu mieszkamy

Gratuluje wszystkim mama co maja wybrane imiona dla swoich pociech (trudna sparawa - bardzo odpowiedzialana)

ale juz lozeczk stoi przygotowane i wozek ;)
 
olinka - a ja mam najlepszą kumpelkę tu w Szwecji, gdzie mieszkam- z Czech i komedie są bo my na 3 języki gadamy - polsko-czesko-szwedzki, hehehehe. I w ogóle to mi się strasznie podoba te różne znaczenie słów - mimo tego, iż ogólnie zrozumieć się można - to czasami niezłe komedie wychodzą - np z chlebem - my mówimy świeży chleb- a w Czechach się mówi czerstwy chleb, co oczywiście oznacza świeży. Słowacy też tak mają?:-D:-D:-D
 
ja mam dzisiaj 100dniówkę ;) hmm... a uczciliśmy ją z dzidziusiem sałatką pikantną z makreli właśnie :-) hihi
 
Ech, widzę że nasze macice nie próżnują tylko dają nam ostro popalić - mi tez się dostaje:sorry2:
U nas dzisiaj było tak pięknie, że aż się nie chciało do domu wchodzić, niestety do tej pięknej pogody dołożyła się też temperatura i powiem Wam, że nie wiem jak to będzie jak się zrobią upały:tak: Ja dzisiaj trochę pospacerowałam i czułam się naprawdę ciężka:tak::tak: Wybrałam się tez do gina, żeby go podpytać o te twardnienia, a tu urlop dzisiaj:baffled: Chyba będę musiała nieco poczekać:sorry2: Jakby wszystkiego było mało to jeszcze jeden chłopak z pracy zachorował na ospę:baffled: Ja już ospe przechodziłam i mam nadzieję że nic mi nie grozi, ale stresa oczywiście złapałam i autosugestywnie wszystko mnie juz swędzi:wściekła/y::wściekła/y:
 
Co do swędzenia - mnie 3 dni temu 1 dziadowski komar dopadł i 3 dzień tak mi to "ukąszenie" daje popalić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: M się śmiał, żebym portret pamięciowy narysowała - to dorwie chama :-D:-D:-D
 
reklama
Wiolawb proszę bardzo.. mówisz i masz! :-D



picture7489.jpg
ode mnie niech mu też przywali!!!
 
Do góry