reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Paula blagamnie doczytuj sie w necie za duzo bo tylko zwariujesz! to naprawde nie pomaga!
 
reklama
Paula_84 ja też mam wiecznie zapalenie.. zaczęło się jakoś w 3 msc.. gin przepisał czopki... później miałam badanie i niby ok, a tydzien pozniej wylądaowałam w szpitalu (nie związane z zapaleniem to było) i właśnie na badaniu ginekologicznym wyszło że mam zapalenie że hoho aż sie lekarz pytał czy nie piecze, nie swędzi bo on to pod grzybice już zaliczał i to taką fest... a ja nic nie czułam... no i nie miałam co prawda grzybicy, ale zapalenie spore leczyłam... i pozniej niby znów ok a po miesiacu znów zapalenie... i tak w kółko.. mój gin powiedział ze on to się tym juz nawet nie przejmuje bo u kobiet w ciązy to już tak bywa... no i będziemy leczyć do skutku.. mówił, że w ciązy jesteśmy podatne na zapalenie i wcale go to nie dziwi.. widział moje skrępowanie i powiedział, że wie że to nie przez moje zaniedbanie. No i nawet nie ma mowy, że to od Miśka łapię czy coś, bo nie seximy się... od samego poczatku ciąży..
 
Ostatnia edycja:
a no i dodać muszę, że w końcu chyba się udało, bo te charakterystyczne upławy minęły i nie pojawiły się jak do tej pory.. ale w czwartek wizyta to się przekonamy :)

a pomógł mi "gynalgin"... mimo iż zostawia ślady na bieliźnie, zakłada się go na noc, a to co się rozpuści schodzi w popołudniu i jest niemiłe uczucie,a le kuracja trwa niedługo i mnie pomogło... troszkę ciężko się wkłada bo to jest jak tabletka niepowlekana i ciężko wchodzi, ale jak dla mnie rewelacja... chyba już pół apteki w domku miałam i w końcu to pomogło.. zapytaj swojego lekarza bo z tego co wiem są 4 różne rodzaje zapalenia, ale może gynalgin jest tez dla ciebie :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny !!!!!!!!Ja wrocilam po weekendzie u rodzicow na wsi ale nie byl tak radosny i beztroski jak zawsze, w sobote rano obudzilam sie z bolem brzucha a okolo 9 rano do 10.30 musialam lezec bo mialam skurcze :-( tak bardzo sie przestraszylam, od poczatku ciazy nie mialam takich obaw jak wtedy, ale po tej poltorej godziny gdzie rozwazalam wyjazd do szpitala przeszla i nie pojawilo sie az do dzis ale dzis bylo to jakies 4 pozadne skurcze i cisza, dzieciatko rusza sie regularnie tylko ja w strachu drze o malenstwo. Za duzo mam w glowie po jednym poronieniu....
 
Eli88 pisalas o bolu kregoslupa promieniujacym wiesz ja mam tak ze nie boli mnie az tak kregoslup co miednica po lewej stronie i sie rozchodzi na posladek i po nocy strasznie trudno sie rozruszac ale to chyba wszystko przez rozaszezajace sie kosci miednicy ??
 
tak Moltizerka bez obaw też mnie bolała lewa strona i też mi schodziło na pośladek i to podobno całkiem normalne i faktycznie od miednicy (zastanawiało mnie tylko czemu jedna strona..ale już mi przeszło tylko teraz ten kręgosłup.. no właśnie ból mój nie był promieniujący.. podobno jak promieniuje do pachwin i tak serio cholernie boli i kręgosłup i pachwiny to szybcikiem do lekarza/szpitala
 
reklama
Do góry