reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

witam sie i ja serdecznie i to z urlopuuuuuuuuuuuuuuuuu :tak: 1 maja zmieniam stanowisko i miejsce pracy więc postanowiłam sobie odpocząć i calutki tydzień jestem z małym u rodziców na wsi, wiec pełen wypoczynek i relaks :tak:

co do państwowej posady, to ja akurat trafiłam chyba na "normalnych" szefów, bo na początku ciązy dostałam propozycje awansu, więc od 1 maja ide już na przeszkolenie na nowe miejsce, potem wiadomo, pewnikiem jakieś L4 macierzyński i powrót już na samodzielne stanowisko :tak: więc odpukać w dobie kryzysu udało mi się ......:tak:

co do poprzedniego porodu to dziewczyny współczuję, tym co przeszły swoje i mam nadzieję,że kolejny poród już będzie z serii "rodzić po ludzku" :tak: u mnie poszło szybciutko, poszłam do szpitala ok. 22.00 ( 30 marca) bo czułam bóle, ale okazało się,że ani skurczy, ani rozwarcia, poprostu bóle przepowiadające , o 6.00 rano dopiero po zmianie ekipy dostałam kroplówki, bodajże nawet dwie i poszło już szybciutko i 8.20 było juz po i Kacperek był ze mną, bo niestety rodziłam bez M :tak: ale na opiekę nie narzekałam, ani zaraz po porodzie, ani na noworodkach, a rodziłam w Jarocinie :tak:

Renifer, jak samopoczucie malca ???? ;-)

i świerzynkom wszystkiego najleszego na nowej drodze życia :tak::-D:tak:
 
reklama
Kroptusia ja mam pegouta 306 97 rocznik i pali 10 funtow na tydz hehehe :-D:-D:-D (w sensie malo pali.. ale ja sie na nim nie znam) ale jezdzi sie nim... rewelka ! :rofl2:
 
Kroptusia o autach za wiele nie powiem, ale faktycznie 3drzwiowe sprawiają trudności jeśli chodzi o foteliki. Koleżanka zmieniała autko właśnie z tego powodu...

Ninonka problem z suchymi dłońmi dopadł i mnie. Faktycznie neutrogena jest świetna. Na dodatek skóra na brzuchu wysycha mi na pieprz mimo, że smaruję dwa razy dziennie. Dzisiaj rano nie zdążyłam i myślałam, że się wścieknę :sorry:

Co do wizyty... Nie poznałam niestety płci a trochę się napaliłam. ;-) Ale może za 4 tygodnie.....
Dzidzia rośnie strasznie szybko, bo już ma 20 cm i coś koło 400g waży!! :-D
Teraz mam czekać na ruchy i przy następnej wizycie mam jej podać datę tych pierwszych.
A! no i jeszcze słyszałam jak bije serduszko mojego maleństwa!!:-D:-D
To tak w skrócie ;-)
 
jagoooodka no neutrogene mam ale do stóp.... hmmm i jest faktycznie dobra, nie pomyślałam o kremie do rąk.... może jutro się wybiore po taki kremik.... dzięki za odpowiedź.
A dzidzia nie pokazała co ma tam.... no kurcze :-( ale najważniejsze, że rozwija się dobrze, rośnie tak jak ma być i serduszko bije idealnie to najważniejsze.... :tak::tak::tak:

A to Ty jagooodka nie czujesz jeszcze ruchów, może gince chodziło o kopniaki... :tak: ???
Bo ja bądź nie bądź czuje mojego szkraba i pytałam kuzynki o te dotknięcia itd i powiedziała, że to musi być to.... :tak:
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy smarujecie się kremami na rozstępy? ja kupiłam sobie ostatnio pharmaceris w aptece bo farmaceutka mi poradziła mówiła o fissanie też ja chciałam natomiast kupić mustellę ale powiedziała że to jest praktycznie odpowiednik tego co ja kupiłam a kosztuje 140zł poniewaz ja sie smaruje obficie kupiłam ten pharmaceris i jak narazie nic szczególnego choc krem ładnie sie wchłania i mam nadzieje że pomoze. Napiszcie co Wy stosujecie i co polecacie....
 
Witam!
:-D Chciałam tylko napisać że dzisiaj okazało się, że prawdopodobnie będziemy mieli DZIEWCZYNKĘ ! W każdym razie między nóżkami nic dziś nie było widać po dokładnych oględzinach:-D:-D:-D:-D
Gratulacje!!! chyba już nic tam nie wyrośnie:-D
Jagooodka super posłuchać serduszka.
Ja już też po wizycie. Nie miałam usg tylko badanko i również słuchanie serduszka. To takie cudowne usłyszeć maleńkie serduszko:-). Gin dała mi namiary gdzie zrobić usg połówkowe. powiedziała że ona może zrobić ale nie będzie ono takie dokładne więc poleciła mi klinikę w Łodzi. Jak to ujęła " są takie czasy że fajnie jest takie badanie zrobić i w razie czego działać" Jutro zadzwonię i się zapiszę.
A i jeszcze jedna wiadomość i niespodzianka to taka że przed gabinetem spotkałam moją koleżankę z mężem- trzy lata starali się o dzidzie i w końcu się udało:-):-):-):-)
 
Acha gin powiedziała że to smyranie i pukanie delikatne to na pewno dzidzia:-D:-D:-D:-D
Acha czy któraś z Was robiła kiedyś jakieś badania na ul. Zielonej w Łodzi bądź słyszała coś na ten temat????:baffled:
 
Paula_84 ja się smaruje kremem AA therapy ja i mama jak na razie jest ok, ale brzuszek mam jeszcze mały, za to piersi znacznie się powiększyły i nie mam rozstępów. Nie wiem czy to zasługa kremu, czy genów ponieważ moja mama nie ma rozstępów, a siostra po dwóch ciążach ma nie wiele, ale w dwóch ciążach przytyła ponad 30 kg, więc się nie dziwię

 
reklama
zazdroszczę ;-) ja muszę czekać do 4 maja ... ehhh calutkie dwa tygodnie :tak:
Ja mam dzien pozniej, jestesmy we dwie:tak:Chyba Niononka jeszcze ale nie wiadomo czy bedzie miala usg:no:

Reniferku dzis nie pisalas za czesto, mamy nadzieje ze z synkiem ok:happy:

Dzieki dziewczyny, jak bede w PL kupie sobie ten krem do dloni;-)
SPokojnej nocki i kolorowych snow Wam zycze:tak:
 
Do góry