reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
synek ok - nie ma żadnych objawów wstrząsu mózgu... w nocy co prawda śpi niespokojnie, ale myśle ze juz powoli o upadku zapomina... zeby było śmieszniej znów zaczął skakac po kanapie... nie wiem kiedy moje dziecko zacznie wyciagac jakies wnioski :eek::baffled:
 
Witajcie

Syla ...no no niech ona Ci się skróci...niedobra...masz pessar??
Reniferku....ale masz ruchliwe dziecię:-):tak::tak: dobrze że wszystko oki:tak:
Kroptusia...oj to boli boli a żeli zieczulających nie można??? np. Dentinox???? Ja aktualnie młodej smaruję..:tak: ale na ulotce nic o kobietach w ciązy nie ma. Może dentysty zapytać??? To by Ci ulżyło troszkę:tak:
 
Witam i ja, w ten słoneczny piękny dzień!
U mnie dziś słabe ciśnienie, wiec tylko bym spała, niestety teraz jak córcia zasneła wymęczona chorobą i mogłabym sie położyć, to niestety trza się szykować do tyrki(pracy:-)).
Co do odliczania, to ja odliczam
3 dni do usg połówkowego. W poniedziałek skończył się równo 20 tydz, więc równo połóweczka:)
Nic kochane, zmykam do pracy.
 
ja niestety muszę jeszcze prawie 2 tygodnie wytrzymać do badań prenatalnych i zaczynam się coraz bardziej denerwować że coś będzie nie tak, jeszcze wczoraj wkurzył mnie mój gin bo niby po co mi te badania i to usg 4d, tak jakby nie słyszał o profilaktyce i że ew. wady można już leczyć w ciąży.Mam nadzieje że nie będzie takiej potrzeby ale będę spokojniejsza jak zrobię te badania, a na razie mały szaleje w brzuszku mamusi i cudownie kopie i się przeciąga,mogłabym tak być w ciąży całe życie
 
eloo

Kroptusia - jest taki plyn na bazie rumianku - nazwa na ''A'' holerka mam go w domku ale teraz jestem w pracy i nie pamietam nazwy. Mam go wlasnie z Polski, plukanie co pare godzin i naprawde ulzy, mnie pomoglo jeszcze smarowalam takim zelem na wychodzace zabki dla dzidziusiow, troche tam alkoholu ale mozna sobie ulzyc na jakis czas, nie mam pojecia czy ten zel byl bezpieczny ale ten plyn napewno.

ewusiek - duzo zdrowka

ninionka - dobrze ze juz chorbsko sobie poszlo od Ciebie i oby juz nie wracalo :tak:

syla - trzmam kciuki zeby wszytsko bylo dobrze, musi byc bo jak inaczej ;-)

Sarenka - no to duzego juz masz dzidziula, ciekawe jaki moj ahhh juz jutro sie dowiem chyba tez przybiera na wadze bo coraz bardziej kregoslup mi dokucza heh

Reniferek - ile Ty musisz miec cerpliwosci do takiego energicznego dzieciaczka podziwiam najwazniejsze ze nic sie nie stalo, a z szalenstw napewno jeszcze wyrosnie :tak:
no nic ja tez zmykam dalej do pracy
aaa no i milego dzionka :-D
 
Witam.
Nie odzywałam się ostatnio, bo jakoś tak nie było jak, ale staram się czytać regularnie:-)
Wszystkim nowo zaślubionym życze wszystkiego NAJJJJJJJJJ na nowej drodze życia. Strasznie wam zazdroszczę, my niestety mamy małe problemy ze ślubem, ale mam nadzieję że przed wrześniem sie uda.

Kroptusiu strasznie cię podziwiam że po takim pierwszym porodzie zdecydowałaś się na drugie dzieciątko. Ja jestem pierwszy raz w ciąży a i tak miałam opory i strasznie sie boję jak sobie pomyślę zę niestety poród mnie nie ominie :-)

JA dziś na 18 idę na USG połówkowe. Już nie mogę się doczekać i prawie sekundy odliczam. Mam nadzieje że się dowiem kto tam mieszka :tak:

Pozdrawiam
 
Witam sie:-)

Ale cudna pogoda nic tylko siedziec w ogrodeczku, ptaszki spiewaja:tak:
Bylam dzis na zakupach, dla kazdego czlonka naszej rodzinki cos wybralam:-)
Olivierek spinka, obiadek przygotowany, pranko schnie a ja korzystam ze sloneczko bo biala jak sciana jestem:-p

Reniferku, ojjj to superr ze wszystko jest ok, ten Twoj synek ma tyle energii:laugh2:

Ninonka ciesze sie ze pokonalas chorobe:tak:

Gosiacy powodzonka na usg i czekamy na wiesci:tak:

Kroptusia jejku wspolczuje Ci, zrob cos z tym zebem to to jest bol nie do zniesienia:wściekła/y:
 
cześć laski.

Młodym Mężatkom wszystkiego NAJ :D

łapki też mam suche :/

Więc drogie Panie, będzie DZIEWCZYNKA :-D:tak:
byłam w sobotę rano na usg 3D/4D, trafiłam na BOSKIEGO lekarza, który całą Kruszynę obejrzał od czubka głowy i to co jest w jej środku, przez każdy szczegół twarzyczki, wszytskie narządy wewnętrzne, kręgosłup, aż po liczenie paluszków u stópek i rączek - DZIDZIA ZDROWA! jupiiii!!!
będzie Martusia... liczyłam na synka... ale i tak się cieszę jak głupia :-)
zapłaciłam 230 zł, ale nie żałuję i dałabym dwa razy tyle za to badanie - świetny lekarz, WSZYSTKO mówił, opowiadał, mierzył i w ogóle było bosko.
mam również 3 filmy, oglądam je non-stop, mała się przeciąga, ziewa, łapkami ociera o buźkę, cudo normalnie! filmy są w 2D i 3D, ale najlepszy jest w 2D,najwięcej na nim widać (normalne usg, dobrej jakości obraz). wszystkie pomiary i oględziny też były robione w 2D. mam też film z 3D, ale było bardzo ciężko ustawić prawidłową warstwę, żeby wyraźnie było widac twarz, dużo lepsze mam 2D nagrania.
mała mierzy ok 20 cm i waży 360 g, wszelkie wymiary są mniej-więcej na 50 centylu.

a ja mam mnóstwo roboty... i tak mnie kusi żeby na L4 iść... zwyczajnie zmęczona jestem, bo jeszcze studia w każdy weekend i pełno projektów do zrobienia. ostatnio nad jednym siedziałam do 4 rano :baffled:

edit: jeszcze dodam, ze Młoda tak kopie, że mi ostatnio kulka na brzuchu wyskoczyła. aż podskoczyłam z wrażenia, już zapomniałam jak to jest :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Więc drogie Panie, będzie DZIEWCZYNKA :-D:tak:
byłam w sobotę rano na usg 3D/4D, trafiłam na BOSKIEGO lekarza, który całą Kruszynę obejrzał od czubka głowy i to co jest w jej środku, przez każdy szczegół twarzyczki, wszytskie narządy wewnętrzne, kręgosłup, aż po liczenie paluszków u stópek i rączek - DZIDZIA ZDROWA! jupiiii!!!
będzie Martusia... liczyłam na synka... ale i tak się cieszę jak głupia :-)
:-)


GRATULACJEEEE kolejna dziewczynka ojejku jejku:-D:szok::tak:
Ja mam na imie Martusia :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Do góry