reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Hej dziewczyny . troszke mnie nie bylo ale jakos ten tydzien ciezki mialam , dzieci w domku bo mieli prezrwe wiosenna a po swietach ... zero energii we mnie

Wszystkim nowym mezatkom duzo szczescia i radosci na nowej drodze zycia
Ninonka na suche raczki ja osobiscie uzywam dwoch sposobow ,bo sama tez mam straszne problemy z sucha skora i to nie tylko na raczkach , po pierwsze letnia oliwa z oliwek wcierana w raczki a po drugie na noc duza ilosc wazeliny takiej dzieciecej w raczki - na mnie te dwa sposoby dzialaja ;-)
A jutro ponownie do lekarza sie wybieram bo deda wyniki testow roznych w tym testu potrojnego i zobaczymy co dalej i musze w koncu ustalic kiedy usg polowkowe bo jeszcze nie wiem
A teraz zmykam nadrobic Wasze posty z tygodnia
A Reniferku - mam nadzieje ze z synkiem wszystko OK , trzymaj sie
 
reklama
hey
inonka ja tez mam suche dłonie i też nie bardzo co pomagało. Najlepszy okazał się zwykły krem nivea:)
Jeśli chodzi o auto to krptusia ja miałam peugeota 206 od nowosci przez 5 makabrycznie długich lat. Powiem tak francuzy są wygodne ale mają fatalne zawieszenie, nigdy nie kupię frnacuza. Golf- był dobra marką ale mój brat który jest elektronikiem samocodowym klnie golfy jak tylko może ale czemu to nie wiem. Powiedział że te starsze niemieckie auta były dobre a te nowe wszytskie vw, merole, fordy czy ople to szmelc. Ja poczytałam rok temu ao autach bo sama musiałam zmienic tego mojego lwika padlinkę i odrazu wiedziałam ze kupie coś z dalekiego wschodu. Kupiłam terenówę suzuki vitarę, bo mi się podobała, duża fajnie się nią jezdzi i często jezdzimy w teren, tylko NIESTETY nie mam tylnych siedzień i musze ją sprzeda. Siedzonka kosztuja ok 3 tysków gdzie taka kwota w chwili obecniej nie jest dla nas do przetrawienia. A mamy 3 samochody także mówię ze sprzeadm moją vitarę ale kiedys napewno kupię jeszcez raz. NO mój mąż ma renualt clio i chwali tylko on ma nowy i starsznie drogie są czesci do niej.
 
Witam!
nie odzywałam się ostatnio z braku czasu, ale posty mam już prawie nadrobione;-):-D Chciałam tylko napisać że dzisiaj okazało się, że prawdopodobnie będziemy mieli DZIEWCZYNKĘ ! W każdym razie między nóżkami nic dziś nie było widać po dokładnych oględzinach:-D:-D:-D:-D
Na posty może coś poodpowiadam wieczorkiem:-) Brdzo miłegop dnia dla wszystkich mam :-D:-D
 
jagooodka :tak::tak::tak::tak::tak: czekamy na dobre wieści!!!!
sarenka dzięki za odpowiedź... no mi nawet krem nivea, ani dove (niby bardzo nawilżający), ani nawet maść z witaminą A nie pomagają....
wkurza mnie to, bo nie lubie mieć suchych dłoni.... a tylko zimą takie miewałam, a teraz nie dość że dłonie, to przed ramiona i nawet na stopach w górnej ich części jest sucha.... ehhhh.....

A nam w laptopie matryca / monitor siada, tzn dziwne paski od czasu do czasu się pojawiają i część obrazu drga.... aż mnie oczy bolą po 10 minutach patrzenia.... :nerd:
W piątek do Wrocławia do serwisu chyba pojedziemy.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wkurzona jestem bo w grudniu ledwo co kupiliśmy aktualnego ASUSA za prawie, że ostatnie pieniądze, a wcześniej ten co kupiliśmy rok wcześniej LENOVO nam się popsuł, że poprostu się nie włączył któregoś razu... dobrze, że mamy chociaż ten naprawiony bo bym została na conajmniej 3 tygodnie bez dostępu do Was.... :-:)-:)-( ale mamy pecha no :no::no::no::no::no::no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zazdroszczę ;-) ja muszę czekać do 4 maja ... ehhh calutkie dwa tygodnie :tak:


Elunia nie martw się, nie jestes sama ja też 2 tygodnie czekania mam przed sobą i podejżewam że USG chyba nawet mieć nie będę bo lekarz mi mówił że to będzie wizyta ginekologiczna bez USG, że USG zrobi mi gdzieś pod koniec maja z początkiem czerwca.... dopiero :-:)-:)-(
A miałaś już połókowe czy dopiero za 2 tygodnie się go spodziewasz?????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wszystkim nowym mężatkom życzę szczęścia na nowej drodze życia!!!:tak:
Jagoooodka - powodzonka na badaniu i pisz pisz pisz po powrocie :-)
Calineczka - życzę szybkiego zaczerpnięcia nowej energii :tak::-)
Reniferku- mam nadzieję, że z synkiem wszystko ok...:baffled: :szok:
Kobietki z suchymi dłońmi - przyłączam się do Waszego grona - ja zwalczam suchości kremem Neutrogena - i szczerze go polecam:tak::tak::tak:
 
reklama
Na suche dłonie polecam krem do rąk Norwegian Formula NEUTROGENA ja go używam i jest super, może i dla Was będzie dobry. Nie wiem, czy jest dostępny w drogeriach, ale w aptekach na pewno można kupić, używam też balsamu do ciała tej firmy i również polecam
 
Do góry