reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Kroptusia o autach za wiele nie powiem, ale faktycznie 3drzwiowe sprawiają trudności jeśli chodzi o foteliki. Koleżanka zmieniała autko właśnie z tego powodu...

Ninonka problem z suchymi dłońmi dopadł i mnie. Faktycznie neutrogena jest świetna. Na dodatek skóra na brzuchu wysycha mi na pieprz mimo, że smaruję dwa razy dziennie. Dzisiaj rano nie zdążyłam i myślałam, że się wścieknę :sorry:

Co do wizyty... Nie poznałam niestety płci a trochę się napaliłam. ;-) Ale może za 4 tygodnie.....
Dzidzia rośnie strasznie szybko, bo już ma 20 cm i coś koło 400g waży!! :-D
Teraz mam czekać na ruchy i przy następnej wizycie mam jej podać datę tych pierwszych.
A! no i jeszcze słyszałam jak bije serduszko mojego maleństwa!!:-D:-D
To tak w skrócie ;-)

jagoooodka powiem Ci że ten Twój dzidziuś to jakiś gigant chyba. Zszokowała mnie ta waga i zaczełam się martwić czy mój w 20 tygodniu ważący 270g jest jakiś za malutki może. Poszukałam więc na necie kalkulatora wagi płodu. Oczywiście daje wyniki uśrednione i dla mojego wyszło 260 g więc chyba wszystko ok.
Dla zainteresowanych przesyłam link do tego właśnie kalkulatora Waga płodu - kalkulatory_artykul
 
reklama
oli - dzieki, wszystko gra... najpierw razem spaliśmy z mikim ok południa, potem 3 godziny walki w piaskownicy i na spacerkach...
ogólnie czekają mnie teraz dni kulinarno-porzadkowe... w środe, w piątek mam gości, a w sobote robimy z mezem imprezke... nie wim jak sie z tym wszystkim wyrobie :szok::szok::szok:

jogobelka - dzieki za ten kalkulator, juz sobie dopisuje do ulubionych! ja tez sie martwiłam ze dzidzia w 19 tyg wazy 230 gram... :eek:'

spadam spac
 
Witam
Dziś znów króciutko tylko.
Ninonka ja dołączam się do porady Calineczki. Na moje wyjątkowo suche dłonie wcieram lekko podgrzaną oliwę z oliwek. Wazeliny nie próbowałam jak dotąd ... :).

Dziewczęta jeszcze jedna moja mała prośba. Proszę o instrukcję jak wklejać zdjęcia na BB bo ja jakaś tępa masa jestem i mi nie wychodzi....

A jak się uporam ze sprzątaniem po niedzielnym obiadku z rodzinką , bo dziś daliśmy sobie dawkę odpoczynku na świeżym powietrzu., opiszę wszystko dokładnie i....nadrobię zaległe posty.
Buziaki.

Dobranoc wszystkim.
 
Hey
Ja wróciłam ziś z badan i od ginki. Wiecie co mój baby to gigant na usg w piątek doktor powiedział że waży 250g w 18 tygodniu, a dziś ginka na ręcznym badaniu zrbiła mega wielkie oczy bo ja chudzinka brzusia nie widac a Ona do mnie matko ale duża ciąża, ale nam dziecxko urosło aż musze to na usg zobaczy. I mówi no tak 17 tydzien i 3 dzien zgonie z wyliczen ale dziecko pięknie się rozwija. I dizś jak z męzem rozmawiałam, to mowię chłopak jak chłopak taki duży ale dziewcyznka? take awielka, jeju :) i móię tak w żartach jak dziewczynka to Kasia bo był taki bar "gruba kaśka"takie skojarzenie i wiecie co stwierdziliśmy, że Kasia to śliczne imie więc jesli będzie dziewczynka to pewnie będzie Kasieńka:)
 
hejka
Serenka moje w poczatku 19 tyg wzylo 350 gram az mi sie wierzyc nie chce bo to jakis gigant..hihih

a u nas jak zwykle pod górke, wczoraj mialam wizyte, bolał mnie okropnie prawy bok i mialam skórcze, dostalam furagin i większa dawke relanium no a w piątek na badania do szpitala mnie przyjmą, szyjka jak narazie trzyma i nie skrócila sie od ostatniej wizyty. no ale leze i leze, wiec niech no mi sie tylko skróci to ja juz sie z nia policze;-)
 
Witam dziewczyny!
Zarejestrowałam się właśnie do lekarza, bo męczy mnie tak straszny kaszel że mam wrażenie, że za chwilę wypluję płuca. O 10.00 musze na chwilkę uciec z pracy. Na szczęście moja lekarka przyjmuje blisko mojej pracy więc mam nadzieję żę szybko to załatwie i nikt nie zauważy mojej nieobecności.
Dziękuję wszystkim dziewczynom za pocieszenie. Właśnie dziś sie dogadałam z koleżanką która urodziła w sierpniu 2008 i chodziła do tego samego gina co ja, że ją też posłał na te usg do szpitala więc uspokoiłam się jeszcze bardziej.
Poza tym to w domu nerwowa atmosfera, bo kryzys powoli zaczyna wdzierać sie na nasz rynek pracy i mój mąż się badzo martwi bo w jeso firmie źle sie dzieje. Mam nadzieję, że jekoś to przeczekamy...
 
Heyka,

Dziewczyny a mi od 3 dni wyzyna sie zab...dostaje spazmow, boli jak cholera :-( cale dziaslo spuchniete, czerwone nic nie moge jesc bo boli do tego wezly i ucho bola jak jasny gwint co moge zrobic, wyzyna mi sie osemka :-(

najlepszy jest M i do mnie "wez ketanol to minie" a ja buhahahah to moze od razu jedzmy potem na porodowke :-)

A tak poza tym dziewczynki ODLICZAM jeszcze 2 dni i jade do ginka :tak:zapytac o lozysko, o te cholerne uplawy ktore sa jak @ ale bezbarwne ale uczucie niestety jakby sie dostalo @ wiec mam mega stresa jak co chwile cos poleci szczegolnie ze moge krwawic przy tym lozysku no i zapytam o plec :-p ciekawosc mnie zzera a raczej czy me silne przeczucie sie sprawdzi

Buziaki, u mnie dzis 39 st na termometrze, ja juz po badaniach, wciagam teramisu z pyszna kawcia, ugotowalam juz 10 l pomidorkowki i zaraz cd sadzenia kwiatuszkow oraz mini mini mini porzadeczki :-)
 
Kroptusia współczuję...ból zęba (czy też dziąsła...dla mnie to jedno i to samo) jest straszny,a jak jeszcze masz świadomość,że nie możesz wziąć nic mocnego przeciwbólowego,to po prostu...:no: Ja miałam tak gdzieś w 2 miesiącu ciąży jak byłam u mamy w Niemczech; ja z kolei miałam spuchnięte dziąsło, chyba ropa, gorączka... ale nie wytrzymałam, brałam Nurofeny jak leci, bo nawet nie miałam jak tam iść do lekarza. Po 3 dniach przeszło. :sorry:
Poza tym,to u nas dzisiaj też ładna pogoda. Mojego m nie ma,więc zrobiłam sobie ogromne królewskie śniadanie.:-D Bo tak,to on się drze,że ja za bardzo się z tym pieprzę,a ja nie lubię robić nic w pośpiechu jak nie muszę. :-p
Zazdroszczę tym z was,które już czują kopniaczki dzidziusia...Ja jeszcze nie; czuję takie muśnięcia,ale żeby coś mocniej,to jeszcze nie. Gin mówi,że to normalne i że wszystko jest ok...Boję się tylko,żeby nic złego się nie działo,bo ostatnio miałam mnóstwo stresu i cały czas chodziłam zdenerwowana i zapłakana. No ale jestem dobrej myśli. :-):-):-)
 
Witajcie kochane z pieknym słonecznym wtorkiem... Ja dziś stwierdzam wszem i wobec że przeziębienie mięnło na dobre i spacer jak najbardziej wskazany :tak::tak::tak:, jedynie jakaś osłabiona jestem ale pewnie to tym, że musze w weekend siedzieć na zajęciach od 8:00 do 20:00 całą sobotę i niedziele, :szok: chyba że jakiś wykładowca odwoła zajęcia, albo je poprostu skróci.... :tak: + jeszcze w niedziele zaliczenie z przedmiotu na którym raz nie byłam i nie mam notatek.... nie wiem zupełnie z jakiego materiału mam coś powtórzyć.... :-( ehhh jakoś to będzie... :tak:
Wcinam małymi kęsami śniadanko, i biore się za pisanie pracy.... bo wczoraj miałam taki "zapał" że 1/2 kartki tylko napisałam.... :eek:
Do później!!!​


_oli_ i Elunia ja chyba też 5 maja się wybiorę, bo mój gin kazał mi na początku maja przyjechać, więc 1, 2, 3 maj odpada bo to te święta ale 5 :tak: pojade, mimo iż nie będę miała USG bo już mi gin powiedział i uprzedził, że dopiero gdzieś w czerwcu.... mi zrobi.

-inka co do tej oliwy to spróbuje dziś... dzięki dziewczny.
 
reklama
syla, a jak długa masz szyjkę?
ja mam 26 mm :eek: w poprzedniej ciazy od pólmetku praktycznie mialam szyjke 20 mm i raz w tygodniu jeździłam do szpitala na usg szyjki, teraz chciałabym nie przechodzic juz przez to :baffled:

kroptusia - odliczam razem z Tobą!

ninonka - super ze choroba przeszła!
 
Do góry