reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witajcie! Dawno do Was nie zaglądałam! Może za niedługo już założymy neta w domu to będę miała częstszy dostęp do forum:)
Ninonka - co do suchych dłoni - to ja też tak miałam ostatnio i znalazłam przyczynę! Płyn do mycia naczyń! Ludwik, bo akurat jeszcze przed świętami używałam go dość często i strasznie wysuszył mi dłonie, dlatego teraz używam tylko tych co mają jakieś specyfiki, które nie niszczą tak skóry i faktycznie działa!!!! Może tu tkwi diabeł??!!
 
reklama
Inka wszystkiego naj naj :rofl2: Troche spoznione, bo sama sie bawilam na weselach i troche mnie nie bylo :tak:

Kroptusia ja mam pegouta,tylko taki nie nowy :rofl2: I jezdzi sie nim swietnie :-D A znajomi maja golfa 4 czterodrzwiowy i tez ponoc super. Tylko jak poszli wymienic oske w kole, to przy okazji sprzeglo to i poszla wtedy skrzynia biegow, a jak wymieniali po dwoch reklamacjach na nowa to elektryka.. i w gruncie rzeczy wyczyscili swoje konto, bo jak wiemy golf do tanich nie nalezy... a i czesci musialy byc oryginalne, bo zastepczaki nie pasowaly... byc moze wina mechanika.. ale dawali dobre autko do naprawy, a dostali juz gruchocika jak oni to opisuja :szok:
Ale podkreslam, ja sie na tym nie znam, pisze co uslyszlam:tak: Ogolnie to golfik lepszy chyba... i swego czasu slyszlam tez "zadnych francuskich samochodow"!:rofl2:


Witam dziewczynki w ten cudowny sloneczny dzien ! :-D Ja jutro w nocy wracam do Anglii :crazy: grrr no ale coz... trzeba .
 
Inka wszystkiego naj naj :rofl2: Troche spoznione, bo sama sie bawilam na weselach i troche mnie nie bylo :tak:

Kroptusia ja mam pegouta,tylko taki nie nowy :rofl2: I jezdzi sie nim swietnie :-D A znajomi maja golfa 4 czterodrzwiowy i tez ponoc super. Tylko jak poszli wymienic oske w kole, to przy okazji sprzeglo to i poszla wtedy skrzynia biegow, a jak wymieniali po dwoch reklamacjach na nowa to elektryka.. i w gruncie rzeczy wyczyscili swoje konto, bo jak wiemy golf do tanich nie nalezy... a i czesci musialy byc oryginalne, bo zastepczaki nie pasowaly... byc moze wina mechanika.. ale dawali dobre autko do naprawy, a dostali juz gruchocika jak oni to opisuja :szok:
Ale podkreslam, ja sie na tym nie znam, pisze co uslyszlam:tak: Ogolnie to golfik lepszy chyba... i swego czasu slyszlam tez "zadnych francuskich samochodow"!:rofl2:


Witam dziewczynki w ten cudowny sloneczny dzien ! :-D Ja jutro w nocy wracam do Anglii :crazy: grrr no ale coz... trzeba .

Dzieki w koncu ktos....:-) mi tez wszyscy nigdy nie francuskie auto...ja tez nie chce nowego golfa to 97,98, 99 a pegout w tej cenie to 2000 wiec...a ile Ci pali i jakiego masz??
 
cześć
szczęśliwym młodym męzatkom - wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia.
u nas komp padł chyba na amen więc pisze z pracy, czujemy sie dobrze maleństwo kopie, fika i od 15 kwietnia jest w stałym kontkacie z tatą;-) jakims morssem sie porozumiewają za pomoca mojego brzuch:szok:
katar minął - pracy dużo, więc nie nadużywam cierpliwości szefów i spadam
pozdrawiam Was mamuski gorąco:-)
 
Nionka te suche tomoja zmora od kiedy zaszłam w ciążę nie mówiąc już o twarzy- ma tak suchą,że z okolic nosa zeszła mi skóra i reszta przy tym wygląda jak spalona od słońca , cała jestem w brązowych plamach.Chyba muszę troszkę pochodzić po mieszkaniu i uśpić małego , bo strasznie kopie
 
Dzieki w koncu ktos....:-) mi tez wszyscy nigdy nie francuskie auto...ja tez nie chce nowego golfa to 97,98, 99 a pegout w tej cenie to 2000 wiec...a ile Ci pali i jakiego masz??


my mielismy do niedawna renault megane - też francuz,jeździło sie nim super, jest bardzo wygodny, nie psuł się tylko tam jest dużo elektroniki i właściwie ze wszystkim trzeba jeździć do serwisu, a tam ceny wiadomo - nawet na wymianę kół do serwisu , bo trzeba je podpiąć pod komputer. Ale autko naprawdę rewelacja i podobno francuskie nabezpieczniejsze.
 
Ninonka ja mam dlonie jak papier scierny, strasznie suche, kremy nakladam i nic:wściekła/y::angry::wściekła/y:

Dzisiaj sloneczko za oknem a ja jak pierwszy raz od zajscia w ciaze mam strasznego lenia, nawet jesc mi sie nie chce:baffled:
Wyobrazacie sobie kobietki ze rano wstalam zjadlam i znowu poszlam spac i wstalam o 13 30:szok::rofl2::szok: na szczescie moj Olivierek bawil sie grzeczniutki i zaraz wcisnal sie pod kolderke i razem sobie spalismy:-p

Glowa mnie tak boli w tej ciazy ze juz nie wiem co mam robic:angry::crazy::baffled::no:

Uciekam do sklepiku bo cos trzeba dzisiaj zrobic w koncu, na szczescie obiadek zostal od wczoraj:laugh2:
 
Reniferku mam nadzieje, ze Twojemu synkowi nic sie nie stalo powaznego:tak:Biedoczek jejku na pewno glowka go bardzo boli:-(Zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia :-)
 
reklama
Zuzia28 dziękuje za odpowiedź, ale gdybym faktycznie myła gary ręcznie to może i było by to to, ale wszystko wrzucam do zmywarki.... pranie jak pranie, trochę pralka trochę ręcznie, tylko chodzi o to, że ja nigdy wcześniej tak nie miałam.....

princi no właśnie na kremy to ja już nie mam co liczyć, nawet w aptece maść z witaminą A kupiłam i smarowałam i.... NIC....:no:

henrietta5 no właśnie więc ta sucha skóra to skutek uboczny ciąży chyba.... bo ja jeszcze zauważyłam że między nadgarstkiem, a łokciem też mam na jednej i drugiej ręcę suche miejsca.... a nigdy nie miałam problemu z suchą skórą :no: nawet nie jestem alergikiem....

_oli_ no właśnie jak papier ścierny... dobre porównanie.... :tak:

A ja musze uciekać bo mąż wrócił trzeba mu obiad podać pod nosek i biore się za pracę licencjacką....
 
Do góry