reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Kroptusia a może jesteś osłabiona i zaczęły ci krwawić dziąsła?

Alex91 nie wiem czy możesz Halset, ale z tego co kojarzę można Tantum Verde

Zbieram się do pracy, a mdli mnie coraz bardziej :dry:
 
reklama
Kroptusia a może jesteś osłabiona i zaczęły ci krwawić dziąsła?

Alex91 nie wiem czy możesz Halset, ale z tego co kojarzę można Tantum Verde

Zbieram się do pracy, a mdli mnie coraz bardziej :dry:

Sprawdzalam...raczej nie, bylo to przy odruchu takim wymiotnym, ze srodka odkaszliwanie...dzis spokoj oby to faktycznie oslabienie, w srode ide do gina...
 
alex, z tabletek do ssania można Propolki
Tantum Verde też jak najbardziej. Kurowałam się przy poprzedniej ciąży:tak::tak::tak:
 
Witam,
co do tych dolegliwości - to u mnie nic (oprócz dotkliwego bólu piersi ) - no i większego brzuszka - nic mi nie dolega. No mam czasami też bóle brzucha i upławy - takie ni stąd ni zowąd. I lecę potem do łazienki żeby sprawdzić czy to czasami nie jakieś plamienie.
Moja teściowa cały czas mnie męczy pytaniem " czy już rzygam?" :wściekła/y: tylko mnie dobija!
bo też sobie już wymyśliłam że chyba ze mną jest coś nie tak :no:
Choć tłumaczę sobie - że może to przez to że to wczesna ciąża - bo według BB dziś jest 7. tydzień 2. dzień ciąży, ale jak byłam u gin 9 stycznia to po badaniu (nie miałam jak do tej pory USG) powiedział że to wczesna ciąża jakiś 2 tyg.
No to teraz był by około 3 ;-) - nie wiem już sama.
No i USG mam dopiero 5 marca :szok: - nie wiem czy wytrzymam i wcześniej sobie nie zrobię.
By być pewną że jest dzidzia i że wszystko jest Ok.
Tylko też tego USG się boję - kurdę no i sama nie wiem już... co robić.
Pozdrawiam Was Wszystkie !
Musimy myśleć pozytywnie - to pomaga!
 
ja bym poszła wcześniej, zwłaszcza jak się martwisz:tak::tak::tak::tak: a tak zobaczysz szkraba na USG i się uspokoisz a poza tym to 05 marca to będziesz już w 14 tygodniu:szok: a już w 12 robi się pierwsze tzw USG genetyczne gdzie lekarz sprawdza wszystkie wymiary, przezierność karku itp. bo wtedy to na usg zobaczysz już malutkiego bobaska:tak::tak::tak::tak:.
 
witam i ja poniedziałkowo ......:tak::-D:tak: i witam serdecznie nowe mamusie wrześniowe

i po pierwsze,życzę dużo zdrówka, nie dajcie sie tym chorobom, a kysz, a kysz ...... :tak:

po drugie, nie czekajcie mocno na poranne mdłości i wymioty, bo naprawdę, może ich nie być i nie oznacza,to że jest cos nie tak :tak: a mówie to z doświadczenia z poprzedniej ciązy, więc głowa do góry, wszystko będzie dobrze :tak:

a po trzecie, to chyba i ja odnajduje w sobie troszke oznak ciązy - bolą mnie piersi, tak bardziej pod pachą i przy dotyku, ale bolą :tak: mam większy apetyt na pikantne niż na słodkie :tak: i można powiedzieć,że mdli mnie przez cały dzień, nie jest to może męczące ale ............................ :tak:

trzymajcie sie ciepło :tak::-D;-):-)
 
Wszystkim wrześniówką 2009gratuluję!!!
Kasiu2005 moje gratulacje!!!:tak::tak::tak:
Jarzębinko bardzo się cieszę że doczekałaś się II kreseczek!!!:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
ja nie mam mdłości ;) mam nadzieję że nie będę miała :) na pikantne to i ja mam straszną ochotę, na słodkości nawet nie zerknę ( u mnie to nie normalne :-) ) . Piersi się nie powiększyły za bardzo za to bolą tak że szok, a brzusio lekko widoczny ale być może to mój tłuszczyk wygląda jak brzuszek ciążowy :-D Mam problemy z zasypianiem :-( za to mogę spać do 12, mąż mnie ledwo budzi ... i miałam w buzi pleśniawkę... ale już się jej pozbyłam mam nadzieję że nie wróci :-)

Buziaki dla Was i Waszych FASOLEK ;-)
 
A mnie też dopadła choroba, zatoki i silny kaszel :-( boję się że taki kaszel może zaszkodzić, w końcu napinają się wtedy wszystkie mięśnie :-(
Piję sok malinowy, robię inhalacje z rumianku i zrobię syrop z cebuli ale pewnie nie na wiele to się zda tu trzeba by jakiś lek przeciwzapalny.
Nie wiecie czy można nacierać plecy jakąś maścią rozgrzewającą typu WICK? Na olejku kamforowym wyczytałam że jest niewskazany przy ciąży.
 
reklama
Z tego co ja wiem, nacierania niewskazane, zrób sobie syropek z cebuli, i mocno sie kuruj domowymi sposobami (choć u mnie niestety doszło do tego, że dostałam antybiotyk, ) ja piłam na kaszel syrop prawoślazowy, ale może lepiej idź do lekarza, może na tym etapie coś pozwoli brać, zeby nie doszło do czegoś poważniejszego.

Co do białych upłaówó, to taka wydzielina w ciazy jest zupełnie normalna - leukorhea-to normalna biała wydzielina z pochwy, która wynika ze wzrostu hormonu, ma ona zabezpieczać pochwę. wiec to normalny objaw w ciazy.

No i musimy naprawdę mysleć pozytywnie, ja też sie nie mogę doczekać na usg, cały czas myśle czy wszystko ok, czy dzidziuś rośnie i jest zdrowy!
Nic, lecę sie napić i do wc(moge sie tam chyba zameldować:))
moja córcia dziś grzeczna, wiec mogę tu u Was ciut popisać:)
pozdr. dla Dzidziusiów
 
Do góry