reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

heloł

jarzębinka -witaj!! podglądałam staraczki bo przez pewien czas chciałam się do Was zapisać... potem jednak trafiliśmy z mężem za pierwszym razem i doszłam do wniosku ze nie jestem juz starajaca... cieszę się ze nie czekałaś z tym testem i bardzo mocno GRATULUJĘ! :tak:

kobietki
bierzecie sam folik czy dodatkowo jeszcze jakies witaminki? moze jowitko przydałby Ci się feminatal albo coś w tym stylu...

ja dziś oficjalnie pożegnałam wszystkie moje spodnie...chciałam dopiero to zrobić po pierwszej wizycie u gina, by nie zapeszać, ale prawde mówiąc w nic się nie mieszcze... :sorry::eek:
 
reklama
No to mamusie...dołączam do was :) Przybliżony termin porodu to 17 września...uhh zaczynam odczuwac, że coś w moim organizmie się zmienia...;)
 
a ja patrzę na swój brzuszek i się napatrzeć nie mogę :) już się nie mogę doczekać aż będzie jeszcze większy :) do lekarza idę 3 lutego... początek 9 tyg. czy już wtedy usłyszę serduszko ?

mam ciężki okres, bliska mi osoba umiera ... płacze często :( ... tylko ta dzidzia pomaga mi się uspokoić...
 
Witamy serdecznie i goraco :))) Nie jestem pewna ale bylas moze na staraczkach 2008 albo 2009 bo silnie kojarze Twojego synka a nicku nie :))...Gratuluje i spokojnych dziewieciu miesiecy...Hhihi moj pre test i pare z innych firm do tej pory lezy na poleczce :))

byłam na staraczkach 2008 na 2009 tylko sie przywitałam, bo juz czasu brakowało aby to wszystko ogarnąć :tak:

kobietki
bierzecie sam folik czy dodatkowo jeszcze jakies witaminki?

ja na razie tylko folik, a witaminy dopiero po wizycie u lekarza, chcciaż nie wiem, czy nie dopiero w 2 trymestrze ????

do lekarza idę 3 lutego... początek 9 tyg. czy już wtedy usłyszę serduszko ?

mam ciężki okres, bliska mi osoba umiera ... płacze często :( ... tylko ta dzidzia pomaga mi się uspokoić...

serduszko juz będzie pięknie biło na pewno :tak:

i w tym ciężkim okresie .................... trzymaj sie :tak:
 
Elunia1609 : Ja mam wrażenie że mi moje lenistwo już w boczki poszło, a brzuszek jeśli już to z tłuszczyku :wściekła/y:
Koniec z tym muszę być bardziej aktywna bo nic tylko siedze albo śpie i jem. :dry:
No, ale od poniedziałku szoruję na basen i mam postanowienie, że choc raz w tygodniu będe chodzic na pływanie.:tak:
 
witam serdecznie weekendowo :tak: chciałam się przywitam i nieśmiało wpisac na wrzesień :tak: nieśmiało, bo jeszcze nie byłam u gina, na chwilę obecna mam tylko test z II kreseczkami z dnia dzisiejszego:

PS. witam wszystkie wrześniowe mamusie ale Ciebie Kasia_2005 tak jakoś szczególnie .....
Jarzębinko ja też Cię szczególnie tu witam :) Ale superancko, i pozostałe przyszłe nowe mamusie również

ps.dziewczyny, z poprzedniej ciąży wiadomo mi że w pierwszym trymestrze z witamin tylko FOLIK, chyba że lekarz zaleci inaczej patrząc na wyniki badań (gdy jakiegoś czynnika jest za mało) w pierwszym trymestrze nadmiar witamin źle wpływa na rozwój maluszków. Więc nie śpieszcie się z dodatkowymi witaminkami (no chyba że witamina C na przyziębienie)
 
Witam wszystkie zadomowione i nowe mamusie wrześniowe:)

Co do tych wszystkich wątpliwości o których wspominacie, to też to mam, bo to pierwsza ciąża. Jak chce coś konkretnego znaleźć w sieci to się nie da, bo same rzeczy takie że strach się bać. Nie wiem czemu, ale wieczorem koło 20, 21 :00 padam, kłade się, odpoczywam i spanie przechodzi
może to przez te 'myślenice': czy dobrze się odżywiam, czy możemy się kochać normalnie. A wizyta u gina dopiero w środę... Może będe spokojniejsza po USG. I cały czas sobie wmawiam że każda z nas jest inna i niczego nie da się przewidzieć. Ja miewam jakby skurcze, bezbolesne, więc myślę że to macica się rozciąga ( mam tyłozgięcie, więc podejrzewam że tym bardziej teraz jakby robi jakies akrobacje żeby ułożyć się prawidłowo ) . Plamień nie mam, mdłości też, tylko niezły apetyt:) Ale to dopiero 5 tydzień, więc myślę że wszystko jeszcze przede mną. Ale tak jak pisałyscie o tych spodniach, to też jestem zdziwiona, ale w jeansy po niedzieli to chyba żadne się nie wcisnę, i będzie trzeba o zakupach małych pomyśleć. Bo te rewolucje brzuszno - biodrowe u mnie się posuwają cały czas, no i piersi się powiększyły - ku uciesze mojego M.;)

ZEBERKA - a co masz nietak z tarczycą? bo ja miałam ostrą nadczynność ok. 7-9 lat temu ( długie leczenie), chorobę Gravesa- Basedowa, i leczenie radiojodem 7 lat temu. W śr. robiłam TSH i FT4, w pon.idę do lekarki, zobaczymy czy ujawnia się jakas niedoczynność - bo taka właśnie możliwość u mnie jest, zwłaszcza w ciąży - to kwestai czasu: ujawnia się wcześniej lub później.

3mam za nas kciuki, i też będę temu Świętemu od porodów o nas codziennie wspominać:)

Będzie dobrze, a przede wszystkim my musimy być DOBRE dla naszcyh MALUSZKÓW!!!!:-) więc starajmy się ze wszystkich sił w rozsądnych granicach:)

życzę dobrej nocki,
odezwę się pewnie w pon. po wizycie u endokrynologa!!
 
reklama
Do góry