reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

Czy ktos tu pisal o truskawkach z maslanka? mmmmmmm a-ha dzieki Sajonara

i co Wy na to - ale smaczne , ale pewnie juz spicie wiec Wam jutro smaczka narobie :-D

Sajonara odpoczywaj i dbaj o siebie
 

Załączniki

  • truskawki.jpg
    truskawki.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 22
reklama
ale jesteś okrutna Calineczko - u mnie o tej porze wszystko pozamykane,a W nic nie kupił na zapas... trudno jakos do rana wytrwam teraz to koniecznie musze isc spać:rofl2:
 
Wróciłam z USG, z dzidzią wszystko OK i przezierność wyszła 2,0 ale lekarz jak się dowiedział że na początku ciąży miałam grypę to kazał mi przyjść za tydzień i zrobić test potrójny. Trochę się martwię czy nie zobaczył czegoś nieprawidłowego. Czy któraś z was miała robiony ten test?
I jeszcze wyszło mi wysokie ciśnienie 145/85 ale to pewnie trochę z nerwów bo bardzo się przejęłam tym testem.
A co do baniek to nie mam pojęcia bo nigdy ich nie miałam.
Indygo spokojnie. Ja miałam robiony wyszło mi 1.4. Słuchaj powinnien zbadać kośc nosową i według kilku danych tzn. Twój wiek sznasa na zespól downa , edwarda i pataua masz tak wiek:
U mnie 27 lat-1/804
Dołączone badanie kości nosowej maluszka-1/4732
Dołączyliśmy jeszcez przeziornośc-1/12619 urodzonych dzieci więc śpij spokojnie, powtórz badanie jak doktor karze i zobaczysz wyjdzie bardzo dobrze.
sajonarka dobrze,że mąż Ciebie rozpieszcza a Ty na siebie i dzidzię uważaj. Zero prania czuj się jak królewna. ja dziś tez zostałąm troszkę rozpieszczona prze małżonka a mianowicie dla Was to zwyaczajna rzezc a dla mnie troszkę ostatnio niezwyczajna bo spałam sobie słodko w Jego ramionkach:)
 
witam dziewczynki
wróciłam wczoraj od ginka i powiem Wam, że nie uwierze już w żadne wróżby, przepowiednie, smaki etc :rofl2::-D bo mam jednak drugiego chłopczyka :-)

Oli mną się nie sugeruj bo u Ciebie moze być dziewczynka :tak:

Póki co siusiak byl widoczny. Nie ukrywam, ze łezka mi poleciała bo tak marzyłam o dziewczynce ale z drugiej strony po rozmowie z M jest mi o wiele lepiej i zaczynam się przyzwyczajać ze bede mamą dwóch synków :-)

Najważniejsze, ze rośnie zdrowo, nie ma ządnyc przeciwskazań. cesarka końcem sierpnia początkiem września.


Miłego dnia buziaczki dla Was i kibicuje Wam, zeby się udało mieć wymarzoną płeć. Ale nie nastawiajcie się tak jak ja bo moze być Wam ciezko



Buziaczki
 
bereshka - ale super!!! zazdroszcze, bo mi sie marzyło dwóch małych rozrabiaków :-)
najważniejsze ze zdrowy...

później reszte poczytam, jak mały mi usnie...
 
Renifer serio chcesz dwóch chłopców ? Przecież kobiety marzą o choć jednej córeczce :-):-):-);-)no dzięki
 
Indygo ja tez muszę zrobic test potrójny.Wykonuje się go między 16 tyg a 22. Ja nie mam zadnych wskazań, po prostu każe robic wszystkim dziewczynom.

Inka-szkoda słow !! baran z tego Twojego szefa
 
reklama
bershka zazdroszczę ci,że już znasz płeć i gratuluję chłopczyka ;-) Ja muszę czekać do 22 tygodnia, bo mój gin powiedział,że jestem idealnym przykładem prawidłowej ciąży i nie widzi powodu,dla którego miałabym zrobić usg wcześniej niż jest to konieczne :dry: No trudno, najważniejsze,że wszystko ok :-)
inka szef baran-jak dziewczyny już pisały,a poza tym,to w końcu facet,a wielu mężczyzn w ogóle w rzeczywistości nie ma pojęcia o tym,czym jest ciąża oprócz tego,że wiedzą jak się w nią zachodzi i że rodzi się po niej dziecko. Nie patrzą na to,że przecież trzeba przejść przez całe 9 miesięcy nerwów, wyrzeczeń i różnych dolegliwości i badań. :wściekła/y:I narzekają,że mamy humory i zachcianki,jakby nie mogło to zaczekać,bo zaczął im się WAŻNY MECZ,a my w swoich napadach płaczliwo-depresyjnych wyjadamy w tym czasie wszystko z lodówki.

Poza tym pogoda bez zmian...Dalej zimno. Oglądałam wczoraj prognozę, to mówili,że jeszcze przez parę dni ma tak być.
A,i mam pytanie. Bo mój gin powiedział,żebym nie przerywała brania kwasu foliowego (chociaż wiem,że niektóre kobiety odstawiają po 1 trymestrze) i żebym zażywała witaminy,ale nie muszą być stricte dla kobiet w ciąży, wystarczy jak będę brała Vigor albo Centrum. Czy któraś z was też bierze "zwykłe" witaminy,nie te dla kobiet w ciąży????:confused:
 
Do góry