reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Jejku, ile tego naskrobałyście od wczoraj :szok: Ale wszystko przeczytałam :-D
Witam nowe wrześnióweczki i tatusia-rodzynka :-D Macie rację,takie "świeże" męskie spojrzenie na niektóre sprawy może być bardzo przydatne ;-)
Ja wczoraj u gina byłam i okazało się,że od ostatniej wizyty przytyłam UWAGAAAA całe 200 gramów :-D:-D:-D Poza tym,to powiedział,że wszystko w porządku i że mam się zgłosić za 3 tygodnie,a następne USG (połówkowe),to on mi zaleci w 22 tygodniu,więc...znowu trzeba czekać.:tak:Wyniki badań,tzn mocz i TSH mam w normie, aż sama jestem zdziwiona,bo ostatni raz mocz oddawałam do badania..nie wiem,chyba przed pierwszą wojną punicką :-D:-D:-D
Co do liczenia tygodni ciąży,to u mnie w zasadzie nie ma to znaczenia, bo wg OM jestem w 15 tc,a wg USG w 14tc, a położna powiedziała,że w takim razie termin porodu zostaje bez zmian (zapomniałam napisać: mam zmieniony z 29.09 na 12.09),bo mogę urodzić zarówno w 38 tygodniu,jak i w 42. :tak::tak:
No i sadystki poza tym jesteście...taką ochotę mi na truskawki zrobić!!!! Pocieszam się pysznym ptysiem z bitą śmietaną.:-p
 
reklama
hahahah karotka a ja wlasnie tak sobie czytam i piekne slodkie truskawy zajadam i ciagle mowie sobie ze to juz ostatnia:-D:-D:-D:szok:
 
Dziewczyny serdecznie gratuluję fasolek i zyczę wszystkim bezproblemowych ciąż i duzo zdrówka.
Gdybyście mogły to zagłosujcie na moją córeczkę, linki są nad suwaczkami.
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie
 
Może nieśmiały...? A może tak po męsku teren zaznaczyć musiał ..? :-D:rofl2:
Ale fajnie, że mamy rodzynka - powiedziałam mężowi, ale uciekł :confused:
Mój też uciekł póki co, ale nie powiedziane, że się tu nie pojawi, hehehe

Wiatm Wszystkie Mamay i Taty. Mam na imie wojtus i jestem przyszłą tatą :-) Mam nadzieje dotrwać bez obłędu do szczęśliwego rozwiązania. Termin mam na wrzesien bo tak chciala natura i My tj. ja z Żoną. Oj pięknieje ta moja kruszynka :-) jeszcze obchodzę przy mijaniu lub wyprzedzaniu ale już opracowywuję metodę przeskoku nad moją kruszynka, wydje mi sie że bedzie szybciej ha ha ha..... Najlepsze myśli ciężarówki

Pozostaję wojtus
Cześć Wojtuś!!! Na wstępie gratuluję ciąży - hehehe! I witamy na pokładzie :-D:-D

No to i ja witam wrzesniowego Tatusia ,
Dziewczyny mysle ze meskie towarzystwo dobrze na nas wplynie bo za nim cos napiszemy pomyslimy dwa razy- :-D:-D:-D- zeby nic sie nie wydalo np: czy ganiamy naszych mezow bo mamy taki kaprys czy rzeczywiscie nasze zachcianki musza byc bo potrzebujemy akurat tego:-)
Hehehe - dokładnie - tak właśnie się zastanowiłam, że na cofnięcie już napisanego może być za późno:-D:-D - jakby co - zwalamy na hormony ;-)
Ja wczoraj u gina byłam i okazało się,że od ostatniej wizyty przytyłam UWAGAAAA całe 200 gramów :-D:-D:-D Poza tym,to powiedział,że wszystko w porządku i że mam się zgłosić za 3 tygodnie,a następne USG (połówkowe),to on mi zaleci w 22 tygodniu,więc...znowu trzeba czekać.:tak:Wyniki badań,tzn mocz i TSH mam w normie, aż sama jestem zdziwiona,bo ostatni raz mocz oddawałam do badania..nie wiem,chyba przed pierwszą wojną punicką :-D:-D:-D
Co do liczenia tygodni ciąży,to u mnie w zasadzie nie ma to znaczenia, bo wg OM jestem w 15 tc,a wg USG w 14tc, a położna powiedziała,że w takim razie termin porodu zostaje bez zmian (zapomniałam napisać: mam zmieniony z 29.09 na 12.09),bo mogę urodzić zarówno w 38 tygodniu,jak i w 42. :tak::tak:
No i sadystki poza tym jesteście...taką ochotę mi na truskawki zrobić!!!! Pocieszam się pysznym ptysiem z bitą śmietaną.:-p
Karotka cieszę się, że wszystko ok z dzidziunią! A ja jakoś nie mam ochoty na truskawy:sorry2: Więc nie piszcie już o nich - bo znając życie zaraz mi się ich zachce:-D:rofl2:
 
No i sadystki poza tym jesteście...taką ochotę mi na truskawki zrobić!!!! Pocieszam się pysznym ptysiem z bitą śmietaną.:-p
A ja mam ochote na ptysia już chyba od 2 tygodni tylko do cukierni nie po drodze :-(
Mi się zachciało dziś truskawek, jak zobaczyłam reklamę z kauflandu ;P 4,99 zł za pół kg. Ale reklama od jutra :dry: Więc jutro ruszam po truskawki :-p
Dobrze że Kauflanda mam po drodze do pracy :tak:

Sorki dziewczyny że nie piszę częściej ale praca, Konrad, dom, uczelnia zajmują większość mojego czasu w ciągu dnia :-(

I witam nowych forumowiczów serdecznie :-):tak:
 
Cześć wszystkim!:tak: Witam nowych ;-)
Zaraz zabiorę się do czytania bo dużo tego.:szok: Kurde, zadzwoniła do mnie babka z Agatowej że jedna doktorowa się rozchorowała i musi przełożyć mi termin usg. Jedyne wolne terminy to 1 kwietnia albo dopiero 15:szok: Zgodziłam się więc na pierwszego nie moge się doczekać, ale nie jestem pewna co do dnia...1kwiecień...prima aprilis:sorry2::sorry2: To ja idę dowiedzieć się płci a jak mi malec psikusa zrobi??? :sorry2::sorry2: Spróbuje wyrzucić z głowy zabobony i liczę na to że pochwali się tym co ma między nóżkami :-D:-D
 
reklama
Witam szczęśliwego tatusia:-)
Mój M jest za bardzo "nieśmiały" i nie chce się na forum poudzielać:-D:-D:-D
Karolina: trzymaj się cieplutko, dbaj o siebie i fasolkę. Odpoczywaj i daj znać w poniedziałek.
Wiolawb: co do baniek zdania są podzielone, moja mama mówi, że można, a z kolei moja psiapsiółka mówi żeby lepiej nie, więc sama nie wiem. W sumie na początku ciąży to chyba nie problem, ale później to już chyba gorzej bo na brzuchu nie można się położyć;-)
 
Do góry