reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Dzięki Oli, jakośpowoli do mnie dociera ta wiadomość

Wszystko, dosłownie wszystko wskazywało na dziewczynkę i jak sobie pomyślę, ze mam chłopczyka to bardzo bardzo się cieszę ale moja psychika jeszcze do tego się nie przekonała.

Oli mnie w 18tyg gin powiedział, ze dziewczynka i pomylił się :rofl2: bo urodził się Oliwierek ale teraz nie licze na błąd bo siusiaka i jajeczka było widać dokładnie :tak::tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny!Miałam wczoraj wizytę u gina niestety płci jeszcze nie widać ,widziałam bijące serduszko i ogólnie wszystko jest ok.prawidłowe pomiary NT i tętno dzidzi też.Dopiero za miesiąc będę miała dokładniejsze usg narządów wewnętrznych dzidzi.Martwi mnie tylko ,że moja niunia za każdym razem śpi i nie chce mi pomachać,mimo że lekarz nieraz prosi"no pomachaj do mamy!"mam leniwe dziecko:tak:Koleżanka radziła mi ,że podobno przed badaniem usg trzeba zjeść snikersa to wtedy dzidzia jest bardziej ruchliwa??Ale jak tu zjeść tego snikersa jak ja nie mam ochoty na słodycze mogą dla mnie nie istnieć,Jem wszystko co kwaśne a najbardziej podchodzą mi grejphefruty,kiwi i cytryna.:happy:
Karotka00 ja od II trym.biore centrum materna,to kompleks witamin i minerałów dla kobiet w ciąży i jest tam również kwas foliowy.:blink:
 
Ostatnia edycja:
Toja nie widział płci bo moze to dziewczyna, siusiaka zauważą szybciej lekarze :tak:
 
Ostatnia edycja:
a mój gin mi powiedział, ze miałam do niego zadzwonić i On by mi powiedział jak dziewczynkę zrobić :-D a ja mu powiedziałam jak się robi wiec powiedział mojemu mezowi ze mogłabym zostać ginekologiem :-):-D

ale powiedział, ze ma tylko jedno dziecko i bardzo żałuje ze nie ma drugiego. Zwlekał a teraz jest za późno. I wtedy to mi jakoś lepiej patrzyło się na monitor mojego dziecka :-):-):-)

Poza tym jak mi tak łezki leciały wczoraj to moje dziecko kilka razy mnie dotknęło i od razu było mi lepiej. Tak jakby mnie pocieszał. Mąż mnie opieprzył, ze mam nie płakać bo dziecko to czuje. Głupia jestem i tyle !!!! Ale i tak kocham to dziecko ponad życie !!!
 
Tak wlasnie sobie mysle ze bardzo szybko lekarz powiedzial Ci Bershka o plci, jestes w 15 tyg tak jak TOJA i u niej lekarz nie potrafil ropoznac plci!!! To zalezy tez pewnie od tego jak sie dzidzia urodzi, ale 15 tydz to bardzoooo szybko:happy: Juz sie zaczyna, powolutka kazda z nas bedzie wiedziala kogo nosi pod serduchem:-)

 
Bershka u nas tak wlasnie bylo odnosnie planowania plci, M nosi od 2 lat obcisle majteczki :-D:-D:-Dponiewaz wyczytalam ze tak wlasnie trzeba na dziewzynke, do tego dietka, gorzej bylo nam wycelowac ten WAZNY DZIEN poniewaz mialam nieregularny okres:wściekła/y:

Zobaczymy!!! Ciesze sie ze dociera do Ciebie juz ta wiadomosc, i wierz mi dokladnie wiem co czujesz, ja jak sie dowiedzialam ze to synek jednak to plakalam bardzo, a potem soie wstydzilam ze tak wlasnie zareagowalam a dzis swiata nie widze poza naszym Olivierkiem:rofl2::tak:;-):-)
 
Wszyscy wróżą mi na chłopca a szczególnie moja mama (jeszcze nigdy się nie pomyliła).Ale mi jest wszystko jedno co będzie aby zdrowe!:tak:Pół roku temu miałam ciążę pozamaciczną laparoskopie prawego jajowodu i ledwo uszłam z życiem.Lekarz powiedział że drugi jajowód mam nitkowaty i sytuacja może się powtórzyć i tak na prawdę latem miałam robić in vitro.Ale się udało to prawie cud!!:tak::tak::tak:
 
reklama
Hey dziewczyny ;-) 3 dni problemu z kompem i juz Was nie dogonie hahaa :-)Tak doczytalam,ze juz plec nie ktore znaja, i ruchy poczuly... :tak:Kurczy jeszcze kilka tyg... juz sie nie moge doczekac,az kopnie...:-D A moja Natalka czesto mowi, "ciszka" chce, a pozniej ,ze to Ola albo Kinia hyhy :-D:-D:-D
 
Do góry