reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam weekendowo!!!
No więc spałam z tymi nakładkami - i - dziewczynki!!!! znacznie lepiej się czuję - nie żeby całkowicie - ale dużo dużo mniejszy ból głowy - więc może to był strzał w dziesiątkę!!!:confused::-):-):-)
Calineczko - mam nadzieję, że to jakieś takie wiosenne przesilenie u Twojej córci i że jak tylko wstanie po bólu główki i białości - śladu nie będzie.Napisz koniecznie jak ona się czuje! A ja życzę jej dużo dużo zdrówka.
Sajonara - leż i odpoczywaj tak długo jak tylko tego potrzebujesz. Fajnie, że Twój M dba o Was!!! Co do zwolnień - tutaj jest tak samo - nawet jak się dzieje coś niedobrego - lekarze wychodzą z założenia, że ciąża to nie choroba, a utrzymanie jej powinno się odbywać w sposób naturalny- bez ingerencji lekarzy - i ja tego nie potrafię zrozumieć - XXI wiek a oni tu podchodzą do tego jak w średniowieczu! Trzymaj się kochana i trzymam kciuki, żebyś mogła spokojnie odpoczywać w domku.
Bershka - gratuluję syneczka i wiesz - dalej się tak 100% nie nastawiaj - bo jak pisałyśmy tu niedawno - czasami te siusiaki"odpadają" albo niespodziewanie wyrastają przy porodzie :tak::-) A tak jak piszesz - najważniejsze, że rozwija się prawidłowo! Poza tym wiesz - na córcię też nigdy nie jest za późno!!!;-);-);-)
Karotka- ja wcinam tylko kwas foliowy i zamierzam go brać do końca ciąży i w trakcie karmienia. Poza tym żadnych dodatkowych witamin nie biorę. Ale spotkanie z położną mam dopiero w kwietniu - więc może się to zmienić.
Miłego dnia :-):-):-)
 
reklama
No nie!!! znów skasowałam cały tekst :szok::baffled::growl::realmad::angry:

Dzień dobry, no to w skrócie

Inka Twojemu szefowi ktoś mógłby dać w gębę!!:no:

Alex szansa w tym, że dzidziuś na kalendarzu się nie zna i nie będzie wiedział, że powinien psocić;-)

Wiola i co? Spałaś z tą nakładką? Pomogło?

Calineczka przez Ciebie mąż musi dzisiaj szukać truskawek :rofl2:

Bershka zakochałam się w dzidziulku z Twojego suwaczka - dpoiero teraz go zauważyłam ;-)
Fajnie, że poznałaś płeć, zobaczysz, że maleństwo tak Cię zaczaruje, że stracisz dla niego głowę :-D
 
Wiola dobrze , że jest lepiej! W końcu coś pomogło!!!
A poza tym uśmiałam się jak zobaczyłam, że mnie wyprzedziłaś :-D
 
Sajonara masz wspaniałego męża!! Dobrze, że tak o Ciebie dba, odpoczywaj teraz a wszystko będzie dobrze!!

Sarenka to już jakiś krok do przodu!! Jestem pewna, że wszystko zacznie się układać. :tak: Myślę, że on skołowany jest po wykładach mamusi, ale myślę też, że tęskni i zaczyna do niego docierać gdzie jego miejsce. A ono przy Tobie przecież i przy dzidziulku!! Trzymam kciuki!!
 
Hey Dziewczynki,

No i zostalam sama :-) tato polecial z siostra a ja z Wikunia zostalysmy i rzadzimy poki co LUS BLUS kawka, BB tv a mala mini mini i szalenstwa...Mam do Was pytanie: czesto jak sie budze rano i przeciagne zakluje mnie cos niezle w boku na dole po lewej albo prawej stronie nie wiem czy to pachwina czy co....hmmmm zastanawiam sie co to jest, pachwina?? nie wiem....Kluje mnie tez czesto w okolicy jajnika, mam nadzieje ze to sie wszystko tam uklada...

Za to dzis...hmm wstalam o 6 ale potem sie polozylam na chwile na boczku i poczulam takich 6 pukniec na tej stronie co lezalam ponizej pepka sporo hihih az sie wystraszylam jakby mi jelito skakalo i obijalo sie o brzuch...hmmmm czyzby jednak groszus dawal z powrotem znaki ze jest ;-)?? mam nadzieje ze tak

Udanego weekendu dziewczynki :-)
 
Kroptusia - widzisz maleństwo Cię uspakaja - i daje o sobie znać! Życzę udanego leniuchowania z córcią! I udanego weekendu! Co do kłucia w pachwinach - też tak mam, więc to chyba normalne :-)
 
reklama
od ginka i powiem Wam, że nie uwierze już w żadne wróżby, przepowiednie, smaki etc :rofl2::-D bo mam jednak drugiego chłopczyka :-)
Oli mną się nie sugeruj bo u Ciebie moze być dziewczynka :tak:

Póki co siusiak byl widoczny. Nie ukrywam, ze łezka mi poleciała bo tak marzyłam o dziewczynce ale z drugiej strony po rozmowie z M jest mi o wiele lepiej i zaczynam się przyzwyczajać ze bede mamą dwóch synków :-)
Ojejku .... nie ukrywalm ze po przeczytaniu Twoich informacji smutno mi bardzooo i lezka mi rowniez poszla, od dzis rowniez przestaje wierzyc we wrozby, chodz nie ukrywam ze jakos mnie przekonywaly:sorry2:M mowi mi ciagle zebym sie nie nastawiala, wrecz mowi ze czuje ze bedziemy mieli drugiego synka:confused:

Kochana Bershka rozumiem Twoje rozczarowanie, ale teraz do porodu masz czas na przyjecie tej mysli, i oczywiscie naj najwazniejesze ze dziecko jest zdrowe i prawidlowo sie rozwija:-)No wiesz ale z drugiej strony to i moze tez nie nastawiaj sie na tego chlopca bo sa przypadki ze lekarze sie myla...zycze Ci tego:rofl2:;-)Wiem jednak ze bedziesz wspaniala mama dwoch wspânialych chlopcow;-)

P.S. Pamietaj ze mi lekarz przy pierwszej ciazy powiedzial na 2gim usg ze bedzie dziwczynka i oczywiscie sie pomylil;-):-p:rofl2:

Buziaczki
 
Do góry