reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Ninonka: Dziękuję jakby coś napiszę. ;-) Tak jak pisałam moja mama też jest po pedagogice i cały czas się dokształca także mam materiały jakieś nawet.;-) No, ale rok przerwy to rok przerwy.
Na ból głowy dobry jest Amol. Oczywiście nie do picia tylko na posmarowanie czoła i skroni.:tak: Mi pomaga.:tak:
 
reklama
ninonka, widze, ze nie tylko ja bylam zniesmaczona filmem "to nei tak jak myslisz kotku" straszne to bylo, zmarnowany czas i pieniadze :szok:
Wiola dobrze ze chociaz troszke Ci lepiej, Alex ma racje moze amolem skronei posmaruj!!
Dziewuszki trzymam kciuki za poniedzialkowe usg:tak::tak:
ja mam wizyte 27 marca
 
a ja mam wizyte dopiero 9 kwietnia:wściekła/y:nie wiem jak wytrzymam TYLE czasu bez podglądania mojego szkraba:crazy: hmm bede podglądała Wasze tylko nie zapomnijcie wstawić zdjęć:-p
pozdrawiam dziewczyny kolejny tydzien minął - o kolejny tydzień bliżej do spotkania z naszymi skarbami
 
Dziekuje Wam moje kochane za cudneee zyczonka:-)sciaskam kazda po kolei, i czestuje czekoladowym torcikiem:tak:Wiem ze niektore z Was nie lubia slodyczy to moze dla Was jakas kapustka kiszona:-D:-D:-D

Wiolaa ajccc ta wstretna glowka!!!:wściekła/y:Pomysl tylko ze za pare miesiecy bedziesz tulila swojego Szkrabka kochaniutkirgo malenkiego cudownego;-)

Dziewczynki, wiecie ktore juz jutro usg:tak::-)

ja padam, caly dzien poza domkiem, jedzenie w restauracji tez mi nie sluzy, ojej ile razy dzis zwracalam:wściekła/y:ALe ogolnie dzien udany, no i w koncu dzis wybralismy z M sypialnie do naszego nowego domku a dla Oliczka lozeczko, chyba najwyzszy czas zeby spal sam;-):rofl2::tak::-)

Jeszcze raz buizolki dla Was kobitki;-):-)
 
Alex ależ ja jestem dinozaur w porównaniu z Twoim wiekiem :-D;-)

a może chciałabyś postudiować dziennikarstwo ? :-) Bardzo fajny kierunek, ciekawy ;-)

Chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia
 
Oli spóźnione ale najszczersze życzenia!!!
Violawb może się będziesz śmiała, ale ja wczoraj na te moje bóle głowy byłam z wizytą u... bioenrgoterapeuty, najpierw do niego dzwoniłam czy w ciąży mogę przyjechać, a on powiedział, że jak najbardziej. On skończył jakiś kurs masażu i "nastawiał" mi głowę, a potem masował ramiona, krzyż i brzych, a ja czułam ciepło przechodzące przez całe ciało no i w końcu przestała boleć mnie głowa.
A moja ginka mówiła mi że teraz mogą być bóle silniejsze, jeżeli przed ciążą cierpiałam na migreny. W razie zaczynającego się bólu mam brać Apap, podobno nie szkodzi.
 
Ninonka: Dziękuję jakby coś napiszę. ;-) Tak jak pisałam moja mama też jest po pedagogice i cały czas się dokształca także mam materiały jakieś nawet.;-) No, ale rok przerwy to rok przerwy.
Na ból głowy dobry jest Amol. Oczywiście nie do picia tylko na posmarowanie czoła i skroni.:tak: Mi pomaga.:tak:

Nie ma za co. :tak:
Właśnie posmarowałam amolkiem zobaczymy.... hmmmm ale jak narazie dalej boli.... :-(


ninonka, widze, ze nie tylko ja bylam zniesmaczona filmem "to nei tak jak myslisz kotku" straszne to bylo, zmarnowany czas i pieniadze :szok:
Wiola dobrze ze chociaz troszke Ci lepiej, Alex ma racje moze amolem skronei posmaruj!!
Dziewuszki trzymam kciuki za poniedzialkowe usg:tak::tak:
ja mam wizyte 27 marca

podejrzewam że osoby które oglądały ten film lub zaczęly tak jak ja i nie skończyły to w większości wypowiedzieli by się tak samo jak i my kochana....
a co do wizyty to ja jak był1 marca to myślałam że zwariuje - bo tyle czsu do 16 miałam czekać a tu upragniony 16 już jutro :-):-):-)
Powodzonka
 
witam sie tylko i spadam spac... dzis za nami 700 km, wiec ledwo zyje ja i moja macica... :baffled:

buziam, bede jutro, tylko troche później, bo rano na czczo jade na standardowe badania
 
RENIFER_24 Witaj! No to sobie odpoczęłaś pewnie... super. No 700km to sporo.... A gdzie byliście - jeśli możemy wiedzieć???
DO juterka! papapa​
 
reklama
No i zguba sie znalazla - melduje sie ponownie na BB po dwoch dniach
Wy pewnie juz spicie a ja przespalam praktycznie ostatnie 48godzin - zle sie czulam, moja mama przyjechala do mnie na 3 dni wiec zajela sie wszystkim a ja tylko do lazienki wstawalam - leczylam sie domowymi sposobami + robilam inhalacje specjalnym inhalatorem elektrycznym i teraz jest juz lepiej a dzieciatka strasznie swoja mame szkodowaly ........
Ale jutro musze stanac na nogi bo szkola i obowiazki domowe wzywaja
Wiola , Jagoooodka i inne wrzesnioweczki dzieki ze mnie szukacie , to tak fajnie wiedziec :tak:ze ktos sie martwi
Teraz postaram sie nadrobic wszystkie posty i do uslyszenia jutro , Pa pa
Zdrowka wszystkim
 
Do góry