reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Kroptusia, Ewelin dobrze ci mówi. Umowa ci się przedłuża automatycznie do końca ciązy i tu nie masz się o co martwić. Pracodawca nie moze ci wypowiedziec, ani rozwiązac z tobą umowy! A jeśli jednak bedzie chciał cie zwolnić, to powiedz ze pojdziesz do sądu a wygraną masz w kieszeni!. Głowa do góry. Bedzie dobrze, a dzidzia jest najważniejsza :-)
 
reklama
Ja przedwczoraj otrzymałam z pracy pismo w który poinformowali mnie że mam umowę przedłużoną tylko do dnia porodu a potem koniec. Byłam wściekła i jak tylko będę miała troszkę siły więcej to porozmawiam sobie z panią dyrektor która obiecywała że na czas ciąży wyśle mnie jeszcze na szkolenie, że jestem potrzebna a tu nici nagle takie coś...
 
Kroptusia fajnie ze sie odezwalas do nas , pamietaj ze tutaj to jak w wojsku ..., jak ktoras sie nie melduje dluzszy czas bes podania przyczyny wczesniej to wszyscy sie martwia a pozniej zaczynaja sie poszukiwania ( ostatnio byl tego i tego dnia, logowal sie o tej i o tej godzinie itd), mowie Ci jak w wojsku :-D
Duzo zdrowka zycze i odpoczywaj dziewczyno , dzidzia jest najwazniejsza
 
naftanalek spróbuj z nią pogadać - może coś wynegocjujesz... Szefowie są okropni - w oczy powiedzą jedno a za plecami drugie :no: Ale jakby nie było poradzisz sobie!! Trzymam kciuki...

Dziewczyny to widzę, że ja mam trochę lepszą sytuację z l4, bo przy 11 dniach zwolnienia dostałam 50 zł więcej, więc przy całomiesięcznym zwolnieniu będzie ponad 100zł. Bardzo się cieszę, bo póki co mąż nie pracuje :sorry2:
 
Dziewczyny to widzę, że ja mam trochę lepszą sytuację z l4, bo przy 11 dniach zwolnienia dostałam 50 zł więcej, więc przy całomiesięcznym zwolnieniu będzie ponad 100zł. Bardzo się cieszę, bo póki co mąż nie pracuje :sorry2:
Jagoooodka to jak u ciebie to działa? Nie ma cie i dostajesz więcej :confused: To tylko na L4 siedziec :tak:
Ja poki co tez pracuje i mam zamiar jak najdluzej bo do pensji mam premie, a zasadnicze wynagrodzenie niby nie najnizsza krajowa, ale niewiele wiecej wiec kokosów nie ma:baffled: A kazda kasa mile widziana ;-)
 
Jagoooodka to jak u ciebie to działa? Nie ma cie i dostajesz więcej :confused: To tylko na L4 siedziec :tak:
Ja poki co tez pracuje i mam zamiar jak najdluzej bo do pensji mam premie, a zasadnicze wynagrodzenie niby nie najnizsza krajowa, ale niewiele wiecej wiec kokosów nie ma:baffled: A kazda kasa mile widziana ;-)

Normalnie zarabiam 1100, do tego dochodzą premie kwartalne po kilkaset złotych, więc doliczane są do wynagrodzenia z 12 ostatnich miesięcy. Wtedy średnia dniówka powiększana jest o średnią z tych dodatków. ;-)
W pracy chciałam być w porządku, więc chodziłam jak mogłam. Raz byłam niecałe dwa tyg. na zwolnieniu przez plamienia no i teraz przez ten brzuch twardniejący. Pewnie w przyszłym tyg. znów wróce.
Ale jak będą tak przeginać to w końcu ich oleję i będę siedzieć w domku. Finansowo i tak lepiej na tym wyjdę :-D
 
Kroptusia...no wkońcu:-):-):-)
Ja tylko w przelocie bo dzisiaj dzień sprzątania a po około 5-tej z młodą na szczepienie.
małż zaraz z pracy wraca więc wracam do pichcenia i sprzątania zarazem
buzia:-)
 
reklama
ja mam ciemniejszą plamkę na cycuchu. Ponoć mama czegoś się wystraszyła i dotknęła palcem piersi. I mam takie coś :confused: plamkę o dwa odcienie ciemniejszą od skóry, ale włosów na tym nie mam!!!! :szok::rofl2::-D

Teraz mama mówi że jak się wystraszę to mam się łapać za tyłek. Ale to chyba też nie, bo głupio chodzić potem z takim tylkiem plamiatym :-D
 
Do góry