reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
witam, właśnie zrobiłam 3 podejście do BB w dniu dzisiejszym i nareszcie owocne... bo ciągle w pracy ktos przeszkadzał :tak::-D:tak:

co do wrożb, to wg chińckich tablic mi chyba wychodzi 2 chłopiec a te z obrączka to przećwiczę w domku i zobaczymy ...... :tak:

Bershka, witam Cię i tutaj ..... :tak::-D:tak:

Iwonka, wytrwałości ...... i odwagi ...... :tak:
 
My wybieramy się nad morze w drugiej połowie maja.
Jeżeli w podobnym terminie planujecie wakacje to niestety już trzeba się mocno rozglądać bo zaczyna brakować miejsc.

Poza tymi wakacjami planuję kilka wypadów do Nałęczowa, który uwielbiam (moi rodzice mieszkaja w Lublinie więc mam bliziutko od nich). Mój mąż śmieje się, że Nałęczów to generalnie geriatria ale ja i tak kocham tamten klimat :tak:
 
Ostatnia edycja:
Mnie w chińskiej wróżbie wyszło, że będzie dziewczynka, a na usg 3D w zeszłym tygodniu lekarz powiedział, że na 70% będzie chłopiec. Może się odwróci i będzie dziewczynka:-D:-D:-D
 
Dziewczyny mam takie pytanko jak myślicie mój gin dzisiaj może dać mi jakieś tabl. na te głupie przeziebienie czy co to jest za cholerstwo czy bede musiała iść jutro do pierwszego kontaktu? Ja już nie mogę się doczekać wizyty a już ledwo się trzymam na nogach:( wymioty ,katar, goraczka, bóle brzucha normalnie mieszanka wybuchowa, mam nadzieje że dzieciątko jakoś to wytrzymuje...bo ja jestem strasznie słaba psych i fiz:(
 
Dziewczyny mam takie pytanko jak myślicie mój gin dzisiaj może dać mi jakieś tabl. na te głupie przeziebienie czy co to jest za cholerstwo czy bede musiała iść jutro do pierwszego kontaktu? Ja już nie mogę się doczekać wizyty a już ledwo się trzymam na nogach:( wymioty ,katar, goraczka, bóle brzucha normalnie mieszanka wybuchowa, mam nadzieje że dzieciątko jakoś to wytrzymuje...bo ja jestem strasznie słaba psych i fiz:(
Nie mam pojęcia naftalanku jak to funkcjonuje - czy jest taka możliwość. Wracaj do zdrówka!!!
 
ja robiła ciut inaczej.$zawieszałam obrączkę na włosie. Prawą ręką puszczałam nitkę między kciukiem a palcem wskazującym w lewej ręce, 3 razy i później nad lewą reką puszczałam obrączkę, najpierw ruszała się wahadłowo i ma chłopczyka, za drugim razem w kółeczko a za trzecim razem wahadełko znowu, za czwartym razem stanęła już nieruchomo.


Rany dziewczyny ale jestem w szoku:szok::szok::szok:sama nie moge w to uwierzyc, ale wszystkie wrozby na niebie i ziemi -nad brzuszkiem(w pierwszych tyg wahadlowo dzis kreci sie) z tabelki, z obraczki i miarki oraz z obraczki i wlosa wychodzi mi dziewczynka:-D:tak:;-):-):-) jejku jak bym chciala:rofl2::tak:
 
Wakacje - ja już się czerwca nie mogę doczekać - wtedy spędzę swoje wakacje w Polsce!!! I siłą rzeczy - dziwne jest to wszystko - jak mieszkałam w Polsce - zawsze marzyły mi się wakacje zagranicą - teraz nie wyobrażam sobie wakacji nigdzie indziej niż w Polsce :-D:-D:-D ...

Dokladnie kochana:tak:Ja juz sie nie moge doczekac maja, ranyy caly miesiac wakacji w Polsce:-)
 
reklama
Oli ale się cieszę :tak: będzie dziewczynka u Ciebie na bank !!

a ja wiecie co zrobiłam. U nas jest wielki problem z przedszkolami i Oliwera tez miałam cieżko zapisać ale dostał się cudem do państwowego i nauczona doświadczeniem zapisałam moje drugie dziecko nienarodzone :szok: do prywatnego przedszkola. Wiecie co? jaja ale na 2011 jest już lista zamknięta a drugie poszłoby od 2012 i nie miałam wyjscia. Dyrektorka zapisała mnie tylko,ze zapytała się o imię dziecka i powiedziałam, ze Emilka :-):-):-):-) no to teraz już musi się urodzić dziewczynka :-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry