reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Mój M ma urlopik w maju więc pewnie wtedy gdzieś się wybierzemy. Ja myślałam o Turcji ale przez ten upierdliwy zus to ewentualnie pojedziemy gdzieś w góry bo mamy blisko albo do rodzinki. Wtedy w każdej chwili można wrócić:-)
Gdzieś słyszałam, że górale przepowiadają w tym roku lato na maj-czerwiec a lipiec-sierpień ma być chłodny i deszczowy.
 
Ninonka ja wczoraj jadłam twaróg na kolację a dziś do pracy też sobie zrobiłam porcję, normalnie cały dzień bym mogla jeść:) w sumie dobrze bo to zdrowe rzeczy :)
Teraz siedze w pracy i juz mi niewygodnie siedzieć,ide połazić po sklepach :)
Miłego popołudnia
 
_oli_ [/B]kochana nie wiesz jak się cieszyła mi gęba jak czytałam, że Twój dzidziuś machał rączkami i wogóle.... ach.... ja swoje maleństwo zobacze dopiero w poniedziałek - jeszcze szkoła w weekend (ehhh).
To gratuluje że termin gin. wyznaczył Ci na 19 września.
Ale, że kolejną wizyte masz dopiero na początku maja to jestem zaskoczona że tak późno, chociaż nie wiem kiedy mi moja gin wyznaczy kolejny po 16 marca ....??? hmmm.
Dziekuje ze cieszysz sie razem ze mna;-) Szybko zleci do poniedzialku i Ty tez ujrzysz swoje malenstwo:tak:
Kolejna wizyte mam dopiero 5 maja, poniewaz to jest moja druga ciaza, a ze wyniki byly dobre i nic na szczescie sie nie dzieje to nie ma potrzeby zebym wczesniej do nich przychodzila- tak twierdza lekarze w Belgii:tak:

wrozylam sobie i wyszlo mi 80% dziewczynka 20% chlopcczyk, ojj chyba bedzie jednak nasza Claudunia:tak::-):-):tak:
 
Ale na jakiś minimum tygodniowy wypoczynek bym pojechała w II połowie LIPCA, do w I jego połowie obrona, a pewnie zaraz po niej będę padać z nóg..


Obrona pojdzie gladko a Ty cala odstresowana zrelaksowana pojedziesz sobie na wymarzony urlopik:-) Trzymam juz od dzis kciuki za obrone:tak:
 
reklama
Do góry