reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A ja dopiero w przyszły poniedziałek :-(Tak wam zazdroszczę tych waszych usg i cieszę się,że u was wszystko ok; mam nadzieję,że u mnie też będzie. W sumie chciałabym poznać już płeć,nie mogę się doczekać,ale na to chyba jeszcze za wcześnie.:-(
No i będę musiała jutro znowu wcześnie wstać i iść do przychodni z POJEMNICZKIEM Z APTEKI:crazy: A ja śpioch jestem i baaaardzo ciężko jest mi wstawać o 7 rano (tak,wiem,niektóre z was wstają wcześniej,bo do pracy).:sorry2:
 
reklama
witam.

Witajcie Dziewczyny :-)
My po wizycie i USG. Wszytko jest w porzadku. Fasolka ma juz 5,5 cm :-) troszke nie chciałą wspólpracowac z ginem (mały/a uparciuch) ale jakos udało sie zmierzyc wszystkie parametry i wszystko w normie. Alez sie cieszymy!!!

no to super wiadomość!
Ja nie wiem jak dotrwam do 23 marca ( wtedy mam wizytę) tak ostatnio się martwię bo strasznie pobolewa mnie podbrzusze. Czy wy też tak macie ?Tłumaczę sobie że może to wina tego że teraz teoretycznie powinnam mieć @ może to ma jakiś wpływ?
 
(...) ostatnio się martwię bo strasznie pobolewa mnie podbrzusze. Czy wy też tak macie ?Tłumaczę sobie że może to wina tego że teraz teoretycznie powinnam mieć @ może to ma jakiś wpływ?
Ewelin, spokojnie. Ja tez sie strasznie bałam, bo miałam bóle nie tylko podbrzusza, ale całego brzucha. Gin powiedział ze to wszystko jest związane z rozciąganiem się macicy i innych rzeczy i zeby sie nie martwic. Jak ból dokucza bardzo to kazał brac nospe 3x1.
A rowniez czytalam, ze w okresie kiedy powinna byc @ występują bóle a czasem nawet plamienia.
Wiec spokojnie, napewno jest wszystko w porządku :-)
 
gabis dzięki troszkę mnie to uspokoiło. Na początku ciąży taki miałam boleści i gin powiedziała że to normalne, ale teraz...A nie bedę do gin jechała za każdym razem kiedy mnie coś ukuje bo kobita pomyśli że jakaś nie taka jestem :-DDobrze że jesteście.
 
henrietta a w ktorym jestes tyg? Bo ja wyczytałam, ze pod koniec 3 miesiąca dzidzia ma już około 9cm. A u mnie jest 12t4d czyli koniec trzeciego m-ca a dzidzia ma 5,5 :confused: Gin powiedział ze wielkosc jest dobra, ale ja im wiecej czytam tym bardziej sie nakręcam :baffled:
A Wasze Dzidzie dziewczyny jak duze byly w tym terminie?

gabis, ja byłam dokładnie w tym samym czasie co Ty i dzidzia miała 5,8 cm - takze nie czytaj za duzo :tak:jak juz dziewczyny Ci napisały mierzy sie od główki do dupki :tak: zresztą zapewniam Cię ze w różnych kalendarzach rozwoju ciązy dzidzie mają rózne wielkosci - byłam specjalistką w pierwszej ciąży od tych rzeczy- teraz nie czytam nic i jestem z tego powodu niezmiernie szczesliwa...:-)

ewelin - gabis dobrze Ci napisała... to macica rośnie ... jedne dziewczyny tego nie czują - inne czują - a i to i to jest normalne...

filantropek - jatez cała pierwsza ciaże miałam "za małego" ... a potem przy porodzie okazało sie ze 3670 :-D dzidzie później szybko nadrabiają... :rofl2:

kobitki - całuję Was mocno i melduje ze bede dopiero w poniedziałek... jedziemy jutro z mezem na narty, tan on bedzie jezdził a ja bede sie objadała w restauracjach :-p młodego odstawiamy do dziadków i hulaj dusza! bede za Wami tesknić!!!
 
Renifer - przyjemnosci :o)
Poszalej tez w Naszym imieniu i zjedz za mnie cos pysznego :oD - tesknie za polska kuchnia - zwlaszcza ta gorlaska
 
Mi ostatnio gin albo nie zmierzyła bejbika, albo nie powiedziała ile ma, więc się nie denerwuję, bo nie wiem ;-)
Reniferek udanego odpoczynku :-) Ale fajnie masz z tym jedzonkiem :-p
 
teraz nie czytam nic i jestem z tego powodu niezmiernie szczesliwa...:-)

(...)

kobitki - całuję Was mocno i melduje ze bede dopiero w poniedziałek... jedziemy jutro z mezem na narty, tan on bedzie jezdził a ja bede sie objadała w restauracjach :-p młodego odstawiamy do dziadków i hulaj dusza! bede za Wami tesknić!!!
Tak jest wlasnie Reniferku. Ja jak zaczne czytac na jakis temat, to wpadam w taki wir informacji i zastanawiania sie czy napewno wszystko jest ok, mimo ze gin mowi ze jest :dry: No ale takie niedowiarki z nas ;-) A tak jak piszesz, im mniej sie wie, tym sie jest spokojniejszym :-)

Miłego wypoczynku. Ale Wam fajnie. Sama bym sobie pojezdzila na nartach...albo chociaz popatrzyla i podjadala w restauracjach :rofl2: Wypocznij porządnie...ale już Ci współczuje zaległosci na forum :blink:
 
reklama
Dziendoberek :tak:
Ren ifer- udanego odpoczynku , i smacznych obiadkow ,
Co do pomiarow to ja chyba wielkoluda urodze bo gdy bylam na usg w 11t i 5 dni moj zlowik mial juz 7 cm i pani powiedziala ze wyglada juz raczej na 13 tydzien , ogolnie to smieszne bo ja malutka jestem a moj maz tez wzrostem nie grzeszy - ha ha , ale ja zawze rodze spore dzieciaczki - moje skarby mialy prawie po 4 kg jak sie urodzily wiec teraz bedzie podobnie - tak mysle
A mowie ze mam zlowika bo wczoraj poczulam jak malutki Ktos tak leniwie przemieszcza mi sie pod skora ..... tak powoli jak zlowik wlasnie - niesamowite
Sloneczka zycze wszystkim:blink:
 
Do góry