reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

dziwczynki witam
zrobilam bobo test struminiowy zalecany robić
min 7 dni po przytulanku ja zrobilam 9 dni po przytulanku z porannego moczu okres mam mieć za 4 dni
test wyszedł negatywnie skoro napisano że niezawodny na 99 ,9 proc to wierzyc czy dalej zyć w niepewności
 
reklama
hej kobitki
u mnie juz o niebo lepiej,
ale musze wam obwiescic ze moja fasolka postanowila mocno dac znac o swoim istnieniu, tak na wszelki wypadekjakbym miala jakies wątpliwości!!!:baffled:
rano było pierwszy wielki PAWIK! myslalam ze wypluje żołądek..bleeeee
mdłosci wciąz sie utrzymują, bez przerwy
w poprzedniej ciazy mdlosci mialam całą dobe ale pawiki tylko popołudniami i wieczoram stąd moje dzisiejsze wielkie zaskoczenia...
a jak u was?
 
do kroptusi..
a tebn test ktory zrobiłaś przed okrsem to ile dni i czy ten pierwszy co pokazał ci bladą drugą kreską byl z porannego moczu????
ja mam jakiś ślinotok...

Pierwszy test o ile pamietam zrobilam popoludniu w sb a okres powinna bylam dostac w czwartek w nastepnym tygodniu czyli 5 dni przed terminem nie liczac dnia terminu. Ale u mnie zaczelo sie od testu owu ze wyszedl pozytywny a potem zrobilam ciazowy i wyszedl jakby cien drugiej kreski, powtorzylam rano innej firmy to bylo to samo, potem na kolejny dzien juz b. rozowa kreseczka ale to zalezy od stezenia hormonu...Jednym wychodzi przed innym tydzine po...Np moja beta 2 dni przed terminem byla 101 a kolezanka robila w dniu terminu i miala 50:-)
 
Syla, dzobrze że lepiej. widzę ze przyjaźń z toaletą ma się dobrze:-D:-D:-D Mnie bardzo niedobrze jest ale jeszcze nie obejmowałam muszli:-D

o testach nic nie powiem bo ja zawsze po terminie robiłam.... a teraz to na początku 7 tygonia więc odrazu wyskoczyła różowa krecha:-)
na wszystkich jednak jest napisane żeby robić najwcześcniej w dniu spodziewanek miesiączki
 
dziwczynki witam
zrobilam bobo test struminiowy zalecany robić
min 7 dni po przytulanku ja zrobilam 9 dni po przytulanku z porannego moczu okres mam mieć za 4 dni
test wyszedł negatywnie skoro napisano że niezawodny na 99 ,9 proc to wierzyc czy dalej zyć w niepewności


u mnie nawet w dniu spodziewanej miesiaczki wyszedł test negatywny... pare dni po miesiaczce była blada kreska, a wczoraj juz mocno rózowa...
nie rób teraz poczekaj te pare dni i spróbuj kupic testy z róznych firm, bo test testowi nierówny

a tak w ogóle to witam się!!! :-D
 
Witam kochane Wrześnioweczki, i ja chyba do Was dołaczę:) ostatni okres 1 grudnia, w Sylwestra niespodzianka, diwe kreski, słabe ale wyszły, zaliczyłam już wizytę u gina (2grudnia)ze wzgledu na choróbsko, niestety Bioparox nie pomógł, poszło na oskrzela, wiec jestem po Zinnacie:( mam wyrzuty sumienia bo tez ze wzgledu na leczenie kanałowe zęba brałam apap......ale to było w okolicach zapłodnienia, wiec może ok. Co do objawów, to napewno senność, zmęczenie, powiększone i tkliwe piersi, mdłości nie tylko poranne, wyczulenie okropne na zapachy no i raz się już poprzytulałam z muszlą:)
To moja druga ciąża, bardzo sie jednak boję, córcia ma 2lata i 2 mies, ale z niej Aniołek!
u mnie będzie wiec zaczynał sie dziś 7 tydz.
23 albo 30 mam iść na usg, chyba jednak pójdę 30stycznia, bo może będzie już wszystko ładnie widać, a bardzo sie boję, że 23 coś nie wyjdzie i sie będę denerwowała!
Całuski dla Was!!
 
reklama
witam dziewczyny!
u mnie nadal żadnych objawów:dry: chociaż myślę sobie, że choćby małe mdłości odgoniłyby mnie od lodówki:-D A tak, to apetyt dopisuje... tylko nie brzuch rośnie póki co, ale pupa:baffled:
Tak też miałam w 1 ciąży... więc widocznie już tak mam. Teraz zjada mnie ciekawość: chłopiec czy dziewczynka:confused: chciałabym już wiedzieć

A panny to rzeczywiście bardzo potrzebują naszej uwagi i kochania. Córcia po prostu jest strasznie nieszczęśliwa jak się nią przez moment ktoś nie zajmuje... hehehe Wygląda na to , że będę miała takie 2 wrześniowe asy w domu... jak sobie z nimi dam radę:szok::confused:;-)
 
Do góry