reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

U nas dzisiaj zimno i pochmurnie. Idę z Alą na 14 do lekarza na kontrolę. Niestety w oskrzelach dalej furczy. Bardzo jestem ciekawa co lekarz tym razem wymyśli. Z jednej rzeczy bardzo się cieszę. Przed chwilą zadzwonili do mnie z przychodni od alergologa, że zwolniło się dzisiaj miejsce. Może wreszcie ktoś coś wymyśli. Wręcz zaczynam się o to modlić. Nie mogę już patrzeć jak niunia się męczy.
 
reklama
Ja dzis chyba po raz setny zapisalam malego na to opoznione szczepienie i mamy na za tydzien mam nadzieje ze sie nic do tego czasu nie wydarzy i sie zaszczepimy.
U nas tez dzis chlodno ale na spacerek poszlismy.Michal dzis mial jakis wiekszy apetyt az mnie to cieszy zjadl mleczka 210 co zawsze zaledwie 150 zjadal no i kaszki zupki jogurcik deserek pol paczki chrupek no jak stary chlop :D
 
hej. No i tak pediatra kazała odstawić wszystkie lekarstwa i obserwować. Oskrzela czyste został jedynie kaszel, który podobnież będzie jeszcze długo. Jednak organizm ma sam już z nim walczyć. Jakby się nasilił podać flegaminę i przyjść do niej. Wizytę mam w poniedziałek.
Alergolog, nie odstawiać lekarstw, wziąć jeszcze dodatkowe, zrobić testy z krwi na psa, drzewa, mleko i kurz. Hmmm? temu badaniu to się akurat dziwię, bo wszyscy mi mówili, że takiemu szkrabowi nie opłaca się robić testów z krwi bo nie są do końca prawdziwe. Każdy punkt kosztuje 50 zł. Trochę mnie nie stać. Wizytę u państwowego alergologa mam pod koniec czerwca. No i co ja mam robić. Z jednej strony nie chciałabym faszerować Ali niepotrzebnie lekarstwami, bo sterydy nie są fajne. A po drugie sama nie wiem już kogo słuchać i co robić. Mam bałagan w głowie, że hej. Teraz to dopiero jest szambo. Czym więcej lekarzy się wypowiada tym lepsze mają pomysły. Naprawdę nie wiem co robić. Narazie myślę nad tym czy jej coś podam czy nie.
 
Dziewczyny jakie tabletki anty stosujecie ?? bo chyba jednak sie skusze tylko strasznie sie boje zeby nie tyc od nich albo zeby mi odchudzania nie hamowaly czy ktoras z was uzywa majac tendencje do tycia i nic nie przez nie nie dzieje??
 
Livii aja brałam harmonet nie przytyłam nic ale byłam bardzo zmierzła.

A u nas jakieś dziwne dni. Mały całymi dniami marudzi nic go nie cieszy, jak ma iść spać to jest wielki płacz a jak nie pójdzie to wielkie marudzenie i tak w kółko. Szczerze to jestem wyczerpana już psychicznie. I akurat M ma na popołudniu więc wszystko na mojej głowie :( Nie wiem czy przez tą pogode czy przez co. Niech wróci już mój wesoły Igorek !!!
 
hej. No i tak pediatra kazała odstawić wszystkie lekarstwa i obserwować. Oskrzela czyste został jedynie kaszel, który podobnież będzie jeszcze długo. Jednak organizm ma sam już z nim walczyć. Jakby się nasilił podać flegaminę i przyjść do niej. Wizytę mam w poniedziałek.
Alergolog, nie odstawiać lekarstw, wziąć jeszcze dodatkowe, zrobić testy z krwi na psa, drzewa, mleko i kurz. Hmmm? temu badaniu to się akurat dziwię, bo wszyscy mi mówili, że takiemu szkrabowi nie opłaca się robić testów z krwi bo nie są do końca prawdziwe. Każdy punkt kosztuje 50 zł. Trochę mnie nie stać. Wizytę u państwowego alergologa mam pod koniec czerwca. No i co ja mam robić. Z jednej strony nie chciałabym faszerować Ali niepotrzebnie lekarstwami, bo sterydy nie są fajne. A po drugie sama nie wiem już kogo słuchać i co robić. Mam bałagan w głowie, że hej. Teraz to dopiero jest szambo. Czym więcej lekarzy się wypowiada tym lepsze mają pomysły. Naprawdę nie wiem co robić. Narazie myślę nad tym czy jej coś podam czy nie.
Ja bym posluchala pediatry,co za duzo lekarstw to nie zdrowo,organizm naprawde sam musi troche powalczyc. Do czerwca juz blisko poczekalabym na wizyte u alergologa,bo wydatkow na dziecko jak wiemy jest sporo,nie ma co sobie dokladac. Jezeli przez tydz-dwa stan sie nie poprawi,towtedy myslec zeby wizyte przyspieszyc :)
Moja rada :) ja bym zrobila tak!Mi tez pediatra zawsze tak mowila i sluchalam,bylo warto :)
 
reklama
Do góry