reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

To nie jest lewatywa ! lewatywa z tego co wiem polega na wpuszczeniu czegos no chybaze sie myle. Jak dla mnie to jest cos w stylu masazu odbytu w celu pobudzenia czy nie wiem jak to inaczej zdefiniowac dziwi mnie ze na studiach nazywaja to lewatywa pierwsze slysze


U nas dzis lato :tak: 30 stopni bylo na sloneczku dookola ludzie w krotkich rekawkach i to cieple powietrze :-) bylisy na dworze caly dzien od 10 do 18 z przerwa pol godzinna na zupke w domciu :tak: Michal padl jak mucha na noc ;-) tylko latalam go ze 3 razy przebierac bo ciagle byl za grubo ubrany i mial kark mokry niepotrzebnie polarowa bluze zakladalam

dokladnie tez sie zdziwilam ze takie cos nazywaja lewatywą:-Dopisalam wczesniej na czym polega lewatywa no ale juz wszyscy wiemy o co chodzilo. hehe

u nas wczoraj tez taki upał ze hej 26stopni slonko no pieknie :-) mala zgrzana tez ja rozbieralam co chwile w koncu skonczyla na bodkach i bluzie i bylo w sam raz tez prawie caly dzien na dworzu:-Ddzis narazie 15stopni no ale 7rano wiec czekamy na dalszy rozwoj :-)
 
reklama
U nas juz 30 stopni na sloneczku :tak: tak jak wczoraj pieknie ale nie wiem co dzis robic bo mamy na grilla zaproszenie za miasto a zapowiadali deszcz i nie wiem czy sie wybierac :sorry:
 
Liviaa zazdroszczę- u Nas pochmurnie i dziś max 18 ;-( A wczoraj też upał był- Gabi tylko w przewiewnej koszuli i lnianych spodenkach na gołe ciałko, plus kapelusz antysłoneczny- dziś już będzie dresik bo póki co słońca brak...
 
U nas pochmurno i pada nawet z domu wyjsc nie można :( więc tylko dobry obiadek i siedzenie w domu.... wczoraj było ładnie i cieplutko ale nie aż tak żeby w jednej bluzeczce chodzic. Moniczkaleg zazrdoszcze wczorajszego ciepełka. Jak narazie to małego ubieram w body na długi rękawek cienką bluzeczkę też na długi i bluzę też cienką.

A ja ze spacerku wróciłam z katarem bo wybrałam się w bluzie i miałam bluzkę na długi ... boję się ze i mały zaraz bedzie miał katar ... a tydzień temu dopiero wyzdrowiał :(
 
U nas deszczyk leje od samego rana. A ja sprzątam. Mąż w pracy, Ala rozrabia
ola baje oglada. A co do pogody. Strasznie nie lubie jak tak raz pada, raz upał. swira mozna dostac.
 
my juz po spacerku ale cieplo jest to pewnie drugi zaliczymy po obiadku jest dosc duszno to pewnie padac bedzie ale wczoraj tez byl tylko taki przelotny deszczyk i znowu cieplo wiec mam nadzieje ze sie nie popsuje :)
 
reklama
Tak cieplutko na dworku ze nikogo tu nie ma ;-) My juz o 9 na spacerek wyszlismy bo cieplutko od rana i balam sie ze pozniej bedzie deszcz ale jak na razie nie ma i mamy 20 stopni :tak: takze zaraz znow wychodzimy na spacerek.
Musze kupic jakas parasolke bo nie wyrabiam z tym wozkiem albo Michal tak przytyl albo mi razem z chudnieciem sily odeszly :-D bo ledwo go tacham po schodach

Milego dzionka !
 
Do góry