reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Princi po dniu zastanawiania się co dalej. Doszłam do wniosku, że poczekam do wizyty u państwowego alergologa. Swoją drogą doszłam chyba co wywołało u niej te stany zapalne. Za każdym razem włączałam w mieszkaniu nawilżacz. I to były właśnie te dwa razy, kiedy ona zachorowała. Dokładnie pamiętam, że w mieszkaniu powietrze było bardzo suche i kłóciłam się z mężem na temat wietrzenia mieszkania. I chyba przegięłam. Już kilka razy natknęłam się na wypowiedzi dotyczące nawilżaczy - nie używać przy dziecku atopowym.
Ja też używałam yasmine. Nic się nie działo. Za to pamiętam, że po cilescie co nieco mi się przytyło.
 
reklama
Witam po weekendzie.Mieliśmy udaną majóweczke.Oli wyzdrowiał:-)Same plusy:-)
Dziewczyny jakie tabletki anty stosujecie ?? bo chyba jednak sie skusze tylko strasznie sie boje zeby nie tyc od nich albo zeby mi odchudzania nie hamowaly czy ktoras z was uzywa majac tendencje do tycia i nic nie przez nie nie dzieje??
Ja biore NOWYNETTE nie tyje a powiem że mam tendencje do tycia po hormonach.Ale i tak lekarz powinien Ci sam je wybrać poprzez badania.
 
Dziewczyny jakie tabletki anty stosujecie ?? bo chyba jednak sie skusze tylko strasznie sie boje zeby nie tyc od nich albo zeby mi odchudzania nie hamowaly czy ktoras z was uzywa majac tendencje do tycia i nic nie przez nie nie dzieje??
ja akurat żadnych nie stosuje bo jeszcze karmię, a potem bede chciała plastry, kiedys brałam harmonet. Ale najlepiej dobierz sobie tabletki z lekarzem myślę że on ci doradzi lepiej niż my i będzie wiedział co możesz brac a czego nie powinnas :tak:;-)
 
No wlasnie w necie wyczytalam ze bardzo dobre sa te novynette z tego co pamietam jak kiedys szlam po tabletki to mi zadnych badan nie robil tylko po prostu dal najnizej hormonalne.Zobaczymy ide w srode na wizyte.
 
Princi po dniu zastanawiania się co dalej. Doszłam do wniosku, że poczekam do wizyty u państwowego alergologa. Swoją drogą doszłam chyba co wywołało u niej te stany zapalne. Za każdym razem włączałam w mieszkaniu nawilżacz. I to były właśnie te dwa razy, kiedy ona zachorowała. Dokładnie pamiętam, że w mieszkaniu powietrze było bardzo suche i kłóciłam się z mężem na temat wietrzenia mieszkania. I chyba przegięłam. Już kilka razy natknęłam się na wypowiedzi dotyczące nawilżaczy - nie używać przy dziecku atopowym.
Ja też używałam yasmine. Nic się nie działo. Za to pamiętam, że po cilescie co nieco mi się przytyło.
No ja nawilzacza naszczescie nie zakupilam haha.. jak jest sucho w pokoju, mokry recznik na kaloryfer i tyle :) Mysle,ze podjelas dobra decyzje, zobacz jak bedzie bez nawilzacza, jak problemy sie skoncza to bedziesz juz prawie wszystko wiedziec hehe :)
 
Witam!
Dawno nie pisałam, jakoś nie miałam natchnienia ;-) ale z czytaniem jestem na bierząco.

Fredka, ja też bym tak zrobiła.

Co do tabletek anty, to jak karmiłam to też brałam te jednohormonalne, tylko moje to były Noriday i czułam się fatalnie. Nie wiem czy to normalne po dabletkach bo nigdy wcześniej nie brałam, ale zero ochoty na sex, bóle głowy, zmiany nastrojów, no fatalnie, nie dało się ze mną wytrzymać taka zrzęda byłam :/ Teraz chyba skuszę się na te plastry, albo implant, bo też czytałam że są całkiem ok.

 
witam:) u nas pogoda do d.... zimno jak niewiem wiec dzisiaj w domku no a moja niunia kończy dzisiaj 8 miesiecy:laugh2:jej jak to leci
 
Wiki, moje gratulacje 8 miesięcznicy i życzę Ci dużo zdrówka!!!
U nas pogoda też do bani. Jednak dla nas jest w porządku. Dzięki temu alergeny nie fruwają po całym świecie i Ala ma czym oddychać. I tu cichutko, żeby nie zapeszyć kaszelek zaczyna zanikać.
 
reklama
Do góry