reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

ojej liviiia pogadajcie na psokojnie, powiedzcie czego pragniecie, co Wam nie pasuje itp...wyproawdzka nic nie da...trzeba rozmowy, kompromisu, checi, a nie ucieczki;-)zycze jak njlepiej;-)



Przyjmij życzenia Babo kochana, od drugiej baby z samego rana. I niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo, oby do wiosny::-) dla kazdej z nas:-)
 
reklama
Dziekuje za cieple slowa. Ja mam po prostu super dzien kobiet :-( No i chyba wybiore sie po ten test ... Dzis z Misiem do kontroli ide skonczyl nam sie antybiotyk ale nadal tak kaszle :-( moze mu przedluzy. Teraz mnie cos gardlo boli i tak w kolko choroby :sorry2:
 
ja też życzę Wam wszystkiego najlepszego.
Livii, Ala choruje już 3 tydzień. Nie mam generalnie na nic czasu. Tylko was poczytuje i jak mam chwilkę jak teraz coś skrobię. Jestem wykończona i chce mi się płakać. Z mężem wogole nie rozmawiam bo nie ma kiedy. Alicja wisi na mnie jak pchła na psie. Idę dzisiaj znowu na kolejną wizytę do lekarza. Nas wykańcza odrywający się kaszel. mała nie gorączkuje tylko kaszle i kaszle.
 
Ja i Gabi również przyłączamy się do życzeń Baby Kochane Wszystkiego NAJ NAJ NAJ a najwięcej zdrówka i :-)

Liviaaa głowa do góry, może ten typ tak ma i lubi się wyprowadzać na dwa dni, a potem mu przejdzie- trzymam kciuki.

Ja mam dziś wielki bałagan i muszę sprzątać:sorry2: A rano z życzeniami już Teściu dzwonił i życzenia dla mnie i dla Gabi składał:tak:
 
Ja tez wam kobitki zycze wszystkiego NAJ !
Moje malenstwo tez niestety sie rozchorowalo.Meczy go strasznie katarek,a dotego pojawil sie kaszel :(.Popoludniu mamy wizyte u lekarza:(
 
Ja znow mam dola :-( jestem po kolejnej wielkiej klotni z M i sie znow wyprowadzil dopiero co wyszedl. Chyba sobie spieprzylam z nim zycie :-( jedyne co dobre z tego zwiazku to Michalek i tak mi przykro ze mu taki los zgotowalam.:-(
Zycze Ci jak najlepiej... czasami w zwiazku bywaja kryzysy... moze sie jeszcze opamieta.. A tymczasem glowa do gory i pokaz mu jaka jestes silna babka :)

ja też życzę Wam wszystkiego najlepszego.
Livii, Ala choruje już 3 tydzień. Nie mam generalnie na nic czasu. Tylko was poczytuje i jak mam chwilkę jak teraz coś skrobię. Jestem wykończona i chce mi się płakać. Z mężem wogole nie rozmawiam bo nie ma kiedy. Alicja wisi na mnie jak pchła na psie. Idę dzisiaj znowu na kolejną wizytę do lekarza. Nas wykańcza odrywający się kaszel. mała nie gorączkuje tylko kaszle i kaszle.
Zdrowka dla Alicji :)))
 
Z Okazji Naszego Święta Wszystkiego Najlepszego Kobietki :))

a Tobie Liiiviaa współczuje :| ja wiem co to znaczy poważne kłótnie z M , mój też nie należy do łatwych ludzi. Ale teraz mamy nasze Skarby i to one podnoszą nas na duchu :))

Miłego dnia kobietki :)
 
reklama
Kochane dziewczyny.
Wszystkiego naj, naj, mnóstwa zdrowia, kupy szczęścia, zadowolenia z życia i jeszcze raz pieniędzy!!!.
Życzą radośnie Ojczulek z małym Szymkiem.


liiiviiia, trzymam kciuki za poprawę. Ale tak, jak któraś z dziewczyn zauważyła wcześniej jeśli gość jest niedojżały to ciężka sprawa. Ale zawsze może wydażyć się coś co spowoduje że facet dojżeje.
 
Do góry