reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

Wiecie co... wy takie referaty piszecie,ze szok :szok:
Nie chce mi sie tego czytac... haha poczytam tylko tam gdzie max 4 linijki sa ahaha:-D:-D:-D
Masz racje princi,trzeba miec mase czasu na czytanie.
A do tego,czy moze mi ktos powiedziec o co te Wasze klotnie?Okazuje sie,ze forum dla wszystkich a Wy tu jakies jeszcze podfora posiadacie?Ok,moze jestem nowa,za krotko z Wami ale to takie troche dziwne...:crazy:
 
reklama
sorki za referat odpisalam do mam, których maluchy choruja i chyba za bardzo sie rozwlekłam, już poprawiam:)
a tak na marginesie,każdy z nas o coś pyta, czasem konkretne osoby wiec jak widze że ktoś pisze na ogólnym jakiś referat do danej osoby to nie zawsze czytam, ale nie pisze o tym, ze takie referaty, że nie chce się czytac powyżej 4 linijek, bo czasem ktoś ze chce i przeczyta.....ja też mam wiele do nadrabiania czesto i nie narzekam:):)
wiec kto nie chce niech nie czyta, już poskracałam i wysłałam priv:) do dziewczyn
 
Ostatnia edycja:
sorki, rozpisałam sie do liivii i fredki, ale myśle, ze one chętnie by odczytały.mają już w skrzynce wiec prosze skończcie bo zaraz ja powytaczam referaty:):)

zmiana tematu!
kurde, napaliłam się na hulahop, czyni cuda, boczki czekają, a w domu brak miejsca na kręcenie-3 pokoje, każdy klitka wiec chyba nie mam jak kręcić:(
 
oli, eli,princi - i najważniejsze że jest nam wszystkim lżej. A co do regulaminu: zgodnie z regulaminem:
5) Jeśli kogoś długo nie ma zostaje do niego wysłane PW. (prywatna wiadomość)
a nie radykalne posunięcia, no ale o tym juz nie będę pisać.

Swoja drogą - zauważyłyście post??
 
sorki za referat odpisalam do mam, których maluchy choruja i chyba za bardzo sie rozwlekłam, już poprawiam:)
a tak na marginesie,każdy z nas o coś pyta, czasem konkretne osoby wiec jak widze że ktoś pisze na ogólnym jakiś referat do danej osoby to nie zawsze czytam, ale nie pisze o tym, ze takie referaty, że nie chce się czytac powyżej 4 linijek, bo czasem ktoś ze chce i przeczyta.....ja też mam wiele do nadrabiania czesto i nie narzekam:):)
wiec kto nie chce niech nie czyta, już poskracałam i wysłałam priv:) do dziewczyn
hehehe nie nie, nie zrozum mnie zle, ale czasami wpadam na chwilke a tu piec postow na cala storne... i nie zawsze mam czas na czytanie..
Piszcie sobie ile chcecie,przeciez to wasza wolna reka jest... Tylko nie zawsze uda mi sie to poczytac... bo mam 5 min a tak szybko to nie umiem czytac ;-)
 
reklama
oli, eli,princi - i najważniejsze że jest nam wszystkim lżej. A co do regulaminu: zgodnie z regulaminem:
5) Jeśli kogoś długo nie ma zostaje do niego wysłane PW. (prywatna wiadomość)
a nie radykalne posunięcia, no ale o tym juz nie będę pisać.

Swoja drogą - zauważyłyście post??
Ale mi wcale nie jest lzej.. ja cie nawet nie znam :rofl2: tak czesto bywasz ;-)
 
Do góry