reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

sorki za referat odpisalam do mam, których maluchy choruja i chyba za bardzo sie rozwlekłam, już poprawiam:)
a tak na marginesie,każdy z nas o coś pyta, czasem konkretne osoby wiec jak widze że ktoś pisze na ogólnym jakiś referat do danej osoby to nie zawsze czytam, ale nie pisze o tym, ze takie referaty, że nie chce się czytac powyżej 4 linijek, bo czasem ktoś ze chce i przeczyta.....ja też mam wiele do nadrabiania czesto i nie narzekam:):)
wiec kto nie chce niech nie czyta, już poskracałam i wysłałam priv:) do dziewczyn

szyszunka bardzo dobrze, ze piszesz tyle, bo piszesz mladrze i radzisz:tak:Ja tez czasem wpada na moment luknac i omijam te dlugie referaty;-)ale jak mam chwile wracaml do nich bo zawsze mozna sie czegos dowiedziec:tak:moja wypowiedz nie byla absolutnie zlosliwa;-)troszke poczucia humoru :tak:;-)po co od razu sie tak zloscic i wybuchac;-)po to jest forum zeby pisac, prawda?:-p
 
reklama
eli identyczna sytuacja u nas - Maly spadl z 10 centyla ponizej 3 . daj znac jak tam z ta waga u was bedzie i czy wroci do normy bo moze i ja powinnam zmienic mleko


Szyszunka odpisalam ci na privie referatem an referat ;) tylko sporo dluzszym ;) ale cos mi sie zacielo i nie wiem czy to do ciebie poszlo a jak tak to nie wiem czy nie 2 razy ;P
 
Ostatnia edycja:
oj, chyba tego humoru brakło....i jakoś tak mi sie przykro zrobiło, ze ja klepię piszę w sumie o prywatnych sprawch, chcę pomóc, bo moja córcia strasznie chorowała i nikt mi nic nie doradził, a tu słysze, ze nikomu sie nie chce referatów czytac....
no nic, koniec tematu
zbieram sie do Kościoła wiec zmykam, odezwę się później.
 
Dzieńdoberek:-)
ojej nie wiem co się dzieje dwa dni nie zaglądalam, a tu tyle do nadrobienia:sorry: no nic postaram się wieczorkiem:tak:
Miłego dnia:rofl2:
 
Może mało się udzielam, ale zawsze czytam. Nigdy nie wiadomo c się może przytrafić a wiedzy nigdy nie za wiele:-):-):-) Chętnie korzystam z rad doświadczonych mamusiek, także dziewczyny piszcie w końcu po to jest to forum:-):-)
 
Oddalam glosik :rofl2:

szyszunka chyba nas zle zrozumialas ;-) Ja to zawsze cos chlapne a potem musze sie tlumaczyc,ze to co napisalam to nie tak milam na mysli i tak w kolko...
Nigdy nie lubilam jezyka polskiego :-p Hehehe nie dosc,ze zawsze mialam zle zdanie ulozone,to nauczycielka musiala sie domyslac o co mi chodzi... a czytanie to jakas masakra byla.. Przeczytalam pol tomu Krzyzakow i nie wiem o czym czytalam... bo po 5 kartce juz myslalam o czym innym... Pana Tadeusza musialam czytac dwa razy... Tak to jest z moja koncentracja od zawsze.. :-D:-D:-D tak mi zostalo do dnia dzisiejszego,ze nie chce mi sie czytac czegos gdzie jest duuuuzo napisane... No chyba,ze mam duuuuuuuuzo czasu.. ...
Takze przepraszam,jesli urazilam ,ale zupelnie nie o to mi chodzilo ze za duzo piszesz/piszecie... Przeciez to nie moja sprawa hehe po prostu nie musze tego czytac ;-)
 
Princi to jestes lepsza ode mnie :-D ja krzyzakow przeczytalam ze 3 strony i rzucilam ksiazka bo to takim jezykiem pisane ze cholera wie o co im chodzilo :-D
 
reklama
Do góry