reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
A ja uwazam,ze atmosfera przedswwiatczena jest bardzo wazna!:rofl2: My wczesnie u8bralismy choinke,zeby Nati sie nia nacieszyla. UIbrana choinka tuz na swieta lub dzien przed to dla mnie za malo... po swietach juz nie ma w ogole czaru,a 3-4 dni to nawet sie nie zdazymy nacieszyc :-D
 
Szyszunko- ależ się uśmiałam tym ciuszkiem różowym, hahahaha:-D:-D:-D.
No też coś, mama ubierasz go w pudrowe fatałaszki:-D:-D:-D.
A poważnie to i j kiedyś wystroiłam małego w taki bodziak z różowymi serduszkami i na dodatek z kołnierzykiem z falbanką....:sorry::-p...Myślę sobie- ech, na noc to może być...za długo w nim nie poleżał bo też haftnął na niego....hihihihihih. Jeszcze oskarży mnie o brak gustu....hahahahah:-D:-D:-D
 
A ja uwazam,ze atmosfera przedswwiatczena jest bardzo wazna!:rofl2: My wczesnie u8bralismy choinke,zeby Nati sie nia nacieszyla. UIbrana choinka tuz na swieta lub dzien przed to dla mnie za malo... po swietach juz nie ma w ogole czaru,a 3-4 dni to nawet sie nie zdazymy nacieszyc :-D


zgadzam sie:tak:Glownie ubralismy wczesniej dla olivierka ale tak jak Princi uwazam ze atmosfera przed swietami jest bardzo wazna a po swietach juz nic nie ma uroku...to oczekiwanie na pierwsza gwiazdke, te przygotowania itp cudnieee do tego w tle jak leca koledy az chce sie zyc:-):-):-)


a moj synus z tatusiem ulepil dzisiaj pierwsze balwana:-):-):-)a jak sie cieszyl ze w koncu snieg spadl-w Belgii to chyba od lat nie bylo takiego haha
 
A ja dzisiaj ledwo wrocilam do domu ze spaceru...
Wyszlysmy sobie spokojnie a tutaj niespoadzianka. Chodniki zamienily sie w lodowisko. Wczoraj bylo mokro i 7 stopni, dzisiaj zlapal mroz i swiat jest caly w lodzie.
paskudnie i zimno bylo a do tego bez lyzew ciezko sie poruszac ;))
 
I jeszcze jedno :)
Zamowilam wczoraj prezent dla Julki i troszke dla siebie.
Kupilam plytki z dziecinnymi hiciorami. Jedna taka skladanke Best Kids Ever...i tam jest wszystko, od pszczolki Maji po dziubdziuba i pana Tik Taka. A druga to Kolysanki Utulanki Turnaua i Umer. Juz kiedys o niej pisalyscie...teraz i ja bede rozpieszczac i siebie i swojego Kotka :)))
 
My juz po szczepieniu :tak: Michas byl dzielny troszke zaplakal przy ukluciu ;-)
Wazy 5250 a wiec przybral kilogram od ostatniego wazenia czyli przez 5 tyg a wiec jest dobrze :tak: jednak ten zageszczacz jest nam niezbedny teraz juz mu sie nie ulewa i zaczal przybierac a jak raz mu zrobilam mleko bez tego to zaraz wszystko bylo na bluzce :sorry:
Pytalam o wprowadzanie jedzonka ale kazala jeszcze poczekac i dalej karmic mleczkiem na zadanie :tak:
teraz tylko mam nadzieje ze po szczepieniu zadnej goraczki nie bedzie.
Dzisiaj bylam w szoku bo na noc Misiek zjadl tylko 30 ml a zawsze 120 i myslalam ze mnie bedzie budzil a tu spal od 22.30 do 8 rano :shocked2: i to wcale sie bardzo nie darl rano z glodu ;-)

Wspominalyscie o rozowych ciuszkach ja tez kiedys do spania Michalowi zakladalam no i wygladal tak slodko jak dziewczynka nawet buzka taka jak lalunia wstawiam fotke na watek ze zdjeciami ;-)
 
My tez dzis ubralismy choinke, a wlasciwie M ubral, bo ja oczywiscie mialam milke na rekach:-) A wczesniej pojechalismy na zakupy, M chodzil z mala w chuscie i nie bylo babki, zeby sie za nim nie obejrzala albo nie zagadala. Stwierdzil, ze ojciec z dzieckiem to swietna metoda na podryw:-D Chyba bedziemy wypozyczac milke samotnym kumplom:-D:-D
 
reklama
Do góry