reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A jak tam Dziewczynki przedświąteczne porządki??:-) Ja dziś nie wychodziłam bo jednak troszkę zimnawo i dzięki temu firanki mam poprane, jedna już nawet wisi;-) I zaraz wieszam Gabulince (która zjadła pierwszą zupkę ze słoiczka i śpi-a propo bardzo jej smakowała:-)).Na jutro zamówiłam pranie wykładzin i wypoczynku- planowałm sama, ale odpuściłam:zawstydzona/y:;-)A jak Wasze żywe choinki bardzo się sypią- taki mam zamysł, żeby żywa była w tym roku, ale mam też trochę obaw, że igły będą się sypać...........:eek:
 
reklama
Jesli chodzi o porzadki przedswiateczne to ja mam juz pomyte oknai firanki czyste juz wisza;-) Dywany sa w pralni, do odebrania w poniedzialek, dzisiaj gotowalam reczniki, sciereczki, prasowalam ciuchy na swieta i na wieszak:-p:tak: Jutro szoruje calutka kuchnie:tak:

milych porzadkow zycze:tak:
 
Ja sie dzis wzielam za sprzatansko :tak: choineczka juz swieci taka malutka w pokoiku a ta duza glowna ubieramy z niedziele.

Ja zeby nie zapeszyc wogole nie odczuwam tego rodzicielstwa :sorry: i jak teraz drugie dziecko bedzie przecwienstwem rozwrzeszczane to ciezko mi sie bedzie przyzwyczaic.Teraz to tak jakby w domu dziecka nie bylo ja sie nudze Michal caly dzien sie soba zajmuje a to w lezaczku a to karuzelka a to w kuchni ze mna gotuje ;-) i placze tylko jak jest glodny a ja nie mam co z czasem robic spi dalej cale noce a wiec sie wysypiam i jeszcze nie byla zmeczona ;-) dzis wstalismy o 10.15 i teraz pewnie ciezko mi bedzie na noc zasnac.Czasem sama go biore bo mi sie teskni za przytulaniem do niego ;-) takze tylko dzieci rodzic i wychowywac :-):-);-)

A teraz z innej beczki wpadlam ostatnio na artykul o pampersach pisali tam o tym ze moga byc szkodliwe na jaderka bo sie tam grzeja i rozwazali nad ryzykiem bezplodnosci :eek: i nie wiedza czy pampersy moga miec na to wplyw bo jeszcze zaden facet ktory nosil pampersy nie jest ojcem no bo chyba od ok. 15 lat sa uzywane dopiero.... no ciekawe niezle by bylo jakby teraz kazdy facet byl bezplodny no bo raczej wszystkie dzieci nosza pampersy ...
 
A teraz z innej beczki wpadlam ostatnio na artykul o pampersach pisali tam o tym ze moga byc szkodliwe na jaderka bo sie tam grzeja i rozwazali nad ryzykiem bezplodnosci :eek: i nie wiedza czy pampersy moga miec na to wplyw bo jeszcze zaden facet ktory nosil pampersy nie jest ojcem no bo chyba od ok. 15 lat sa uzywane dopiero.... no ciekawe niezle by bylo jakby teraz kazdy facet byl bezplodny no bo raczej wszystkie dzieci nosza pampersy ...
:szok::szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ja mam dziś wolne- ufff...nie pozwoliłam maluchowi zasnąć już po 15 i marudził, więc kąpanko było trochę szybciej- teraz już ładnie śpi w łóżeczku a ja mogę się napić herbatki.
Właśnie dzwonił mój M z pracy, że od pon zaczynają pracować od 9 do 20....:wściekła/y:... teraz chodził na 9.30 do 19... a więc cały dzień sama i kąpanie nawet tatę ominie... Niedługo syn nie pozna ojca własnego:confused2:
Co za .....wrrrrr... ( piiiiiiiiiiiiii ) firma...!!! To się robi nienormalne!!! A gdzie są inspekcje pracy?! Pracują teraz przed świętami 7 dni w tygodniu..i teraz jeszcze wydłużyli im czas pracy:wściekła/y:. Żeby to chociaż miało odbicie w pensji...a zbuntuj się to Ci próg pokażą...co za czasy!:wściekła/y:

Jeśli chodzi o choinkę to my mamy sztuczną-któregoś roku zaszalałam i była żywa-a co się nasprzątałam...zaraz po świętach musiałąm ją wyrzucić bo już była do niczego. Oczywiście sztuczna nie oddaje atmosfery tak pięknej jak żywa-no cóż..coś kosztem czegoś:sorry: Szczerze- to mi sztuczną lepiej się ubiera- przynajmniej jak wygnę gałązki tak są!:-p I bombki nie spadają!:-p
 
AAAA i jeszcze coś- właśnie dokonałam zbrodni...;-)
Poszłam po swojskiego domowej roboty pierniczka...a co!;-) Tylko jednego..tak na spróbowanie..czy już dobry i miękki....;-):-D
I wiecie co? Jest przepyszny!!!!!:-D:-D:-D
 
Ja sie dzis wzielam za sprzatansko :tak: choineczka juz swieci taka malutka w pokoiku a ta duza glowna ubieramy z niedziele.
Ja zeby nie zapeszyc wogole nie odczuwam tego rodzicielstwa :sorry: i jak teraz drugie dziecko bedzie przecwienstwem rozwrzeszczane to ciezko mi sie bedzie przyzwyczaic.Teraz to tak jakby w domu dziecka nie bylo ja sie nudze Michal caly dzien sie soba zajmuje a to w lezaczku a to karuzelka a to w kuchni ze mna gotuje ;-) i placze tylko jak jest glodny a ja nie mam co z czasem robic spi dalej cale noce a wiec sie wysypiam i jeszcze nie byla zmeczona ;-) dzis wstalismy o 10.15 i teraz pewnie ciezko mi bedzie na noc zasnac.Czasem sama go biore bo mi sie teskni za przytulaniem do niego ;-) takze tylko dzieci rodzic i wychow
ywac :-):-);-)

Livia
ja mam bardzo podobnie Gabusia jest tak samo kochana, przed chwilką troszkę płakała bo nie była dziś na spcerku ze względu na mróz i mało spała, ale ululałam i odpłynęła Księżniczka. A tak na co dzień wszystko mogę przy niej zrobić:-)Moja Mama mówi, że to zupełne moje przeciwieństwo ja do 4 miesiąca ciągle płakałam i płakalam, ale i mój Mężowy płaczliwy był- dwa płaczki się połączyły i wyszła spokojniutka córeczka hi hi hi
 
Elaine , Szyszunka , Anek , Makta dzięki za pocieszenie- na razie mały ok a większa juz troche lepiej. Czasem nie wiem co bym bez was zrobiła, razem tak jakoś łatwiej przechodzi te wszystkie problemiki, kochane jesteście

Liiiiviiia super te dzieciaczki, wszystkie takie grubaski
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elaine też piekłyśmy z Julią pierniczki ,ale już wszystkie zjedzone i jeszcze jedno pieczenie mnie czeka, mój m tez tak pracuje - dzisiaj wyszedł przed 7 i jeszcze jest w pracy, wiem co czujesz
 
Do góry