reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

u mnie też urwanie głowy. Ciągle walczę z wysypką. Nic nie pomaga a rozprzestrzenia się w mgnieniu oka. W czwartek idę na szczepienie, może lekarz coś nowego wymyśli, bo ostatni lek nic nie pomógł. Oprócz tego wydaje mi się, że do czwartku mała zdąży się rozłożyć, bo jakoś dziwnie się zachowuje i sapie jak lokomotywa. Mam nadzieje, że to nic poważnego. Chociaż mogła zarazić się od starszej, która choruje już 2 tydzień. Ach te dzieci. Co to będzie jak pójdę do pracy:shocked2:.

nie wiem czy Ci zaszczepią małą jak ma wysypkę, my walczyliśmy 3 tyg. dopiero jakieś maści na sterydach pomogły i Kacper dopiero tydz. temu miał pierwsze szczepienie.
 
reklama
Michal tez na boku nie spi nie lubi spi na pleckach ale glowki nie trzyma na prosto tylko na boki kladzie.Ciagle walcze zeby kladl tez na lewa strone ale jest uparty ;-) Bylismy dzis u ortopedy z bioderkami wszystko cacy kazal nosic na rekach tak zeby nozkami moja talie obejmowal i wtedy mu mam glowke odwracac na ta strone co nie chce spac zeby sobie ten miesien wyrobil takze w trakcie spania nie musze go meczyc tylko jak najwiecej w dzien zeby sam to zalapal.Musialam obiecac ze do nastepnej wizyty maly bedzie kladl glowke na dwie strony ;-) Trafilismy na bardzo fajnego lekarza mily i ogolnie taki wesoly :tak: ale zaszokowal mnie bo posadzil malego normalnie do pionu :eek: smiesznie to wygladalo :-D Nastepna wizyta w kwietniu
 
A nasz Adus konczy dzis 3 miesiace:-)kiedy to zlecialo:szok:
ojej zaraz zacznie dreptac:laugh2::laugh2::laugh2:pyskowac:laugh2:

milego dnia wszytskim wrzesnioweczkom:tak:
 
reklama
No wlasnie u nas tez juz cale 3 miesiace :)) Kurcze jak ten czas szybko leci...faktycznie nasze robalki zaraz beda pelzac, raczkowac i biegac he he he I przepraszam was za brak polskich znakow ale po naprawie komputera niestety ich nia mam :(((((
 
Do góry