reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

oli spryciara z ciebie;-) mój Filonek leży w łóżeczki i gada z zabawkami:-D postawiłam mu taką lampeczkę na baterie i co chwila lampeczka w innym miejscu:rofl2: i jeszcze bez osłonki hyhy niewiem jak on to robi:cool:

a ja na kompie i mode na sukces oglądam :laugh2:
 
reklama
No i u nas pojawil sie problem glowki :sorry: niunio ciagle kladzie na jedna strone i nie moge go "przestawic" :sorry: jak spi to na chwile uda mi sie odwrocic na druga strone ale on zaraz z powrotem sobie wezmie jak podloze cos z tamtej strony to tak sie wierci i odsuwa ze wraz zmiesci ta glowke zeby odwrocic a jak tak mu zastawie ze nie ma szans to placz i nie ma spania :sorry: w dzien wszystkie zabawki na druga strone i ja podchodze do niego tez z tej a on wraz na tamta i to nie da sobie odwrocic bo sie siluje ze mna musialabym mu kark zlamac zeby odwrocic uparciuch jeden juz ma plaska z jednej strony nie wiem jak go oduczyc a we wtorek ortopeda pewnie mnie ochrzani
 
liiiviiia... a podkładasz coś??? mi lekarz radził robić wałek z ręcznika i podkładać

Ech laski nie wiem kiedy was nadrobię...zaczynam czytać i uciekam do młodego,i tak w kółko, ani nie dosztam ani nie odpiszę
3 miechy skończył i kolki miały minąć a tu dupa blada
no nic idę spać bo padam na pyszczek
 
No i u nas pojawil sie problem glowki :sorry: niunio ciagle kladzie na jedna strone i nie moge go "przestawic" :sorry: jak spi to na chwile uda mi sie odwrocic na druga strone ale on zaraz z powrotem sobie wezmie jak podloze cos z tamtej strony to tak sie wierci i odsuwa ze wraz zmiesci ta glowke zeby odwrocic a jak tak mu zastawie ze nie ma szans to placz i nie ma spania :sorry: w dzien wszystkie zabawki na druga strone i ja podchodze do niego tez z tej a on wraz na tamta i to nie da sobie odwrocic bo sie siluje ze mna musialabym mu kark zlamac zeby odwrocic uparciuch jeden juz ma plaska z jednej strony nie wiem jak go oduczyc a we wtorek ortopeda pewnie mnie ochrzani

ja tez zauwazylam u Adrianka z prawej strony bardziej plaska glowke:shocked2:, podobnie jak Ty wszystko robie, zeby lezal na lewym boczku ale on i tak swoje:-(
 
Ja też nie wiem kochane kiedy nadrobię czytanie, u mnie narazie lepiej, mała już dochodzi do siebie, wiec pewnie zapalenie oskrzeli mija, ja jestem jednak wykończona, śpię na stojąco, na szczęście "mieszkamy" na ten czas u teściów, wiec mam mamę do pomocy! Mały często marudzi, chyba mam mniej pokarmu, bo je częściej niż zazwyczaj, ale zasypia i nie ppłacze wiec chyba wystarcza mu jeszcze.
Na świeta wybieram sie do moich rodziców, pojedziemy na ten cały tydzień przed Wigilią, 300km wiec w niedziele z rana najmniejszy ruch a lepsze 4.5 godziny jak 6.
Całuski zmykam do maruderka.
 
Szyszunka- odpoczywaj kiedy tylko znajdziesz jakąkolwiek wolną chwilkę.
Ja właśnie też pospałam z maluchem- niecałą godzinkę:tak:. Ale to raj...tak sobie pospać w ciągu dnia....:tak::-D Jak za starych dobrych czasów ciążowych....hihihih;-);-);-):-D:-D:-D
 
u mnie też urwanie głowy. Ciągle walczę z wysypką. Nic nie pomaga a rozprzestrzenia się w mgnieniu oka. W czwartek idę na szczepienie, może lekarz coś nowego wymyśli, bo ostatni lek nic nie pomógł. Oprócz tego wydaje mi się, że do czwartku mała zdąży się rozłożyć, bo jakoś dziwnie się zachowuje i sapie jak lokomotywa. Mam nadzieje, że to nic poważnego. Chociaż mogła zarazić się od starszej, która choruje już 2 tydzień. Ach te dzieci. Co to będzie jak pójdę do pracy:shocked2:.
 
reklama
Calineczko, Ala też śpi tylko na plecach, brzuch ją przyciąga:-):-):-):-). Zauważyłam, że ostatnio odpycha się jedną nóżką. Co oznacza, że niedługo będzie koniec beztroski i mała przekręci się na boczek.
 
Do góry